bugün

meta sözlük'ün devamı. 6 gün önce açılmış. hemen yerimi aldım.
Meta sözlük'ün devamıymış. Yakın zamanda yerimi alırım.
kayıt olmuş olduğum sözlük.
yeni kayıt olduğum sözlük.
sol frame akmıyor gibi gözükse de içinde kaliteli yazarlar barındırdığı aşikar.
kısa sürede ısındım gibi. kalite sabit kalırsa yazarı bol olur. -umarım-
adını tersten okuyunca ''sozluk'' çıkan, da vinci şifresi terk sözlük.
geri döndüğüm yuvam.

eski metacılar başta olmak üzere herkese söylüyorum, haydi!
sanırım hakkında söyleyebileceğim tek şey ''kalp kırıklığı''

bir nevi anavatanım olsa da ben sürülmüş biriyim.
troll başlıkların olmadığı, herkesin birbirine saygılı davrandığı güzel ortam. sadece biraz hareketsiz. üye sayısı arttıkça daha canlı olacak yerdir.

bekleriz: http://kulzos.com
Yedek sözlüklerimden biri tek sıkıntısı format fazla sıkı.
şu ana dek üye olduğum sözlükler içerisinde en kaliteli olanı.

bilgiye ve emeğe saygı var. anlamsız başlıklar ve birbirine söven ya da hakaret edenler yok.

yönetim bakımından da iyi. örneğin bir yazı yazıp kategori vermediğinizde ya da yanlış kategorilendirdiğinizde, moderatör bu işi hemen hallediyor. alakasız kategorilerde alakasız başlıklar yok. sözlükle ilgili bir öneriniz olursa değerlendiriliyor. yapılabilirliği varsa yapılıyor.

sol frame çoğu yere kıyasla yavaş aksa da, "böyle akacağına hiç akmasın" dedirten yerlerden değil. gerçekten kaliteli girdiler okumak isteyenlere tavsiye ederim.
5 ekim ekşi olaylarından sonra buraya doluşmuş ukala dümbeleği ekşiciler yüzünden her gün kavga döüşün gırla gittiği sözlük. hangimiz daha költürlü kavgası yapıyolar kasıntılar hehehe...

t: hiçbir zaman bir ulu sözlük kalitesinde olamayacak bir sözlük.
Tam da bir üstteki girdi dönemi sonrası... samimiyetine inandığım birisine sarkastik bir girdi yazınca yılanların arasındaki iguana gibi hissetmiştim.

Ruh çok değişmişti sözlükte... giderken eserinle gurur duy kılışdar gibi bir yazı yazdım... artistlik değil bir tespitti...

Titanik buzdağı çarpmış dedim sadece.

Titanik batmış... bir tek müzisyenler kalmış.