bugün

tamam kardeş, tamam! kıskanılan yazar! çok seviyor, seviliyorsunuz kukla tarafından. yazılarını ayıla bayıla okuyor tadına doyamıyorsunuz. uzun uzun yazmasına rağmen!

o yüzden mizah zevki gelişmemiş (mizah zevki ne amk) angutlar da sizi eksi oyluyor. çekemedikleri için. yoksa süper yalıyorsunuz felan diye deyil hee! olmaz öyküyleen! evet.
Gerçekten çok çok iyi yazan, komik ve yetenekli bir adam bu. Abartılmış değil dolayısıyla güzel olanı övmeyi yadırgamak neden? Niye bu adamı yaladığımızı düşünenler var, elimize ne geçecek ki mal mısınız?
sıradan bir yazardır. valla ben çok iyi bir yazar değilim. kalitem ortada. pek güzel entryler de giremem. basitçe tanımlar geçerim başlığı. yani arkadaş hakkındaki düşüncemi yazmadan önce kendimin ne olduğunun farkında olduğumu bilmenizi istedim.
şimdi birçok yazarın düşüncesi aksine; neredeyse hiçbir entrysinin komik olmadığını (komik olması da gerekmiyor zaten ama herkes komik diyor ondan yazdım), uzun entrylerinin gereksiz ve vakit kaybı olduğunu, bazı entrylerinin kaliteli ancak biatçı, mürit kafasındaki vasıfsız yalaka tiplerin bütün entrylerinin dostoyevski'den, tolstoy'dan falan çıkmışcasına amaçsızca ve gereksizce bu yazarı savunduğunu düşünüyorum.
velhasıl kelam abartılacak bir yazar değil. sırf millet hakkında bu kadar yazıyor, böyle düşünüyor diye girip baktım ve düşüncemi yazdım. herkesin düşüncesine de saygı duyarım.

not: Başlıkta bugün kendisi hakkında olumlu şeyler yazanların hepsi ne tesadüfse yeni açılmış onikinci nesil hesaplar. Dikkatimden kaçmaz. Fake hesapla kendini övüyor olabilir. şizofrenlik seziyorum.
süber yazıyo lan, süber yazıyo işte! ayrıca çoh özledim! amuhuza goyarun! evet.
Son entrysine bakılırsa Kaldımış bekleyen yazar.
Adam gibi adamdır.net
Bana göre akp seçmeni, çünkü; bakın arkadaşlar bu adamlar hiç düşünmeden, hataları görmemeleri yapılan yanlışlara karşı bir tavır tutmalarından mütevellit benim nezdimde bunlar kukladır

1 - hiç mi bakmıyorlar onca yanlışa, hatalara rağmen halen savunuyorlar.

2 - baştaki ne derse onun dediği yoldan gitmeler. Baştaki bile yanlışı olduğu zaamnda düzeltme eğilimine girmemesi ve hep haklı olma çabası.

Bunlar onların kukla olması için geçerli sebeplerinden biridir.
Yazmayınca; "niye yazmiyon, özledik ibne" diye giriyorsunuz.

Yazınca;"geldi yine tipini siktimin" diye giriyorsunuz.

Foto paylaşsam, paylaştığım objeyi sokuyorsunuz.

Özetle napsam bana bir şeyler girip çıkıyor. Yani bu nicki seçtigim güne lanet olsun. Sokan sokana hep. Sikecem ama ha.
Gerçek kukla 2016 yılında öldü yerine topi kohen diye bir yahudi geçti.
al işte yalakaların, müritçilerin hemen nickaltına damladığı yazar. ben kalem malem göremiyorum en başından beri. bizim milletten harbi adam olmaz.
görsel
Neden hikaye yazmıyorsun diye yüzlerce me, tamam onlarca mesaj geliyor, lan tamam hadi demin 1 kişi çekti amk.

Sırf bu çocuk mutlu olsun diye eskisi gibi seks hikayelerimi anlatmaya karar verdim ve bu vesileyle komik sevişebilen sevgili sözlük kızlarının mesajını bekliyorum. Şahsım için istiyorsam en adi serefsizim. Çocuk mutlu olsun. Valla bak.

Gözüm kutuda.
sözlüğün biatçı, mürit tiplerle dolu olduğunun kanıtı olan yazar. valla sözlüktekiler allah diye tapıyor bu adama. ben bir esprisini göremedim ama. enteresan. işin diğer ilginç yanı bunun da afedersiniz bir taraflarını öyle bir kaldırmışlar ki bu da kendisi sözlüğün allah'ı falan sanıyor. belli bir tayfa var bunun entryleri sürekli gördüğü an "ne yazmış" diye bakmadan artı oylayan. işte bir tarafları kaldıran güruh budur.
yine de bu kadar geri zekalıyı etkileyebildiği için kendisine saygı duyuyorum. zeki insanlara her zaman saygım olmuştur.
kutusuna bekleyen yazar.
Primci olsa da sempatik ve dolu bir yazar.
Buraların en büyüğü o bir başka. Evet.
Eskiden herkes severdi lan bu adamı yeni nesil niye hemen kukla ismini duyar duymaz eksiyi basıyor anlamıyorum. iyi yazıyordu.
Aksam aksam özlenen Kurbağa kermit i hatırlatır.
Besiktas maçi sonrasi gelmesi iyi oldu önce gelse söverdim.
bunu koymazsam götüm.

görsel
Çok affedersiniz ama Gangbangtheory deki ruh hastasi bu masum kukla adlı oğlanın yanında böyle. Sen ona bakma kukla.

görsel
Bu yazar çok alıngan hemen kaçıyor ama bir tane karga entrysi vardı hala açar gülerim. Ekşide miymiş. Gelir arada merak etmeyin.
An itibariyle gelen yazar. işte bunlar hep simidi gösterip vermediğin ördeğin ahları. O kazla tospağayla dalga geçmeyeydi bunlar başına gelmezdi. Yazık hala ehmeğemi vermedi zalım diyor tospik.*

(#37849739)
Yaa bu cenabet yine geldi ama akşam maçı kaybetmeyelim.
Kesin maçı kaybedeceğiz geldi cenabet.
Lan amk abazası mutlu yıllar sanada ahuhauahuaua.
görsel