bugün

çoğalıyoruz hissini yaratmıştır.ayrıca biraz daha çalışıp yazar olunca hoşgelecektir.
çalışıp yazar olmuştur. hoş gelmiştir, beşinci nesil yazardır.
stanley kubrick hayranı olması muhtemel yazar. *
süpersonik yemek yapan, film kültürüne hayran olduğum, saçındaki kırana kurban olduğum *, doğa üstü güçleri olduğuna inandığım sevilesi sayılası dost insan.*
eric serra'ya girdiği entry ile dikkatimi çeken ve kubrick hayranı olması kuvvetle muhtemel yazardır, kanım ısınıverdi bir anda kendisine, tanımam etmem.

(bkz: all work and no play make jack a dull boy) * *
oha lan entry'mi girdikten sonra baktım da son entrylerine, çok iş var bu adamda çok, adam apocalypse now'dan tool'a, maynard james keenan'dan neredeyse tüm kubrick filmlerine kadar döşemiş entrylerini.

hoşgelmiş, daha ne yapsın be bu adam...
hoşgelmiştir, 2 yıldız olma adayıdır, annemin çeyizlik kahve fincanlarının yeni sahibidir, aç kapıyı kusucam fenomeni ve rock forever adamıdır.
ufak bir matematik hatasıyla mülteciler gibi karaya vuran yazardır. (bkz: 2* balık adam navigasyon eğitimi)
heavy metal işareti yapacağım diye suyun altında uçan kafa yemiş, taze 2 yıldız oda arkadaşımdır. hayırlısı olsun diyor ve şeytan boynuzu yaparken daha dkkatli olmasını diliyorum...
olduğu gibi görünen, açık sözlü ve mert delikanlıdır. askerdeki abisine profiterol getirebilecek kadar yufka yürükledirde. sevdiğim biricik kardeşimdir.
(bkz: aç kapıyı kusucam)
iyi bir film zevki olduğunu düşündüğüm yazar.*
doğum günü kutlu olasıca..
entrylerinden melekler korusun u izlediğini öğrendiğim ve bunu neden daha önce öğrenmedim oturup birlikte izler kritik mıritik yapardık diye kahrolduğum yazardır.*
#6762126nolu entrysiyle espri yapan yazar.

hayranı olduğu stanley kubrik'in yaptığı bir filmi eleştirmek sanırım hata. neyse biz sanattan falan anlamayız.

2 buçuk saat bu filme harcanmaz arkadaş. istediğin kadar hayranı ol bu adamın.