bugün

sözlük yazarlarını sevdiğini iddia eden yazar. sevme lan. tanımadığı insanı seven insandan hayır gelmez beni es geç sakın sevme.
türkçesini, önüne gelen kelimeyi sırf kullanayım da cool görünsün diyerek katletmeyen yazarlar tarafından uslubu eleştirilince çirkefleşen, transseksüel sevgilisi olduğunu iddia edip eşcinselliğe sallayan, 2-c sınıfı mensubu yazmaya çabalayan.
devrik cümle olayına fazla takılıp, verilmekten istenen mesajdan çok sözlük "hakkı devrimciliği" yapan liseli ergenusların hedef seçtiği yazar ne kadan ayıp.
verilmekten istenen mesajdan. tanımıyla ortaya yeni bi tamlama çeşidi atıp tdkyi zekasına hayran bırakan lise sigaracısı.
bazı kendini bilmez şeref konusunda ciddi sorunlar yaşayan şahsiyetler tarafından yanlış anlaşılmış yazar (#19786299) zira bölücü değildir tam aksi ülkesini çok sever lakin bunun için sembollere gereğinden fazla anlam yüklenmesini saçma bulur yazar için semboller değil içerik önemlidir amma velakin bunu on beş yaş ergenuslarına hiza etmekte zorlanmıştır.

edıt: izah, yazdıkları ergenuslar tarafından titizlikle okunan yazar.
kendi ülkesinin bayrağını balkonlarda görmekten rahatsız olan yazar.
türk bayrağına değil istismarına karşıdır, kendi kardeşleri tarafından hain ilan edilmesi nick altında linç edilmesi kendisini üzmüştür.
uslu bi çocuk olursa şirinleri bile görebilirdi ama görünen uslu durmamış, bazı abicikleri kızdırmış.
üzülmüş yazar.

kıyamam ki ben buna. üzülmesin yaslasın tüyü bitmemiş parlak yüzünü yumurta abisinin kıllı göğüsüne. teselli bende. * * *
(#19786299)
yazmayım yazmayım diyorum tutamıyorum kendimi efendim yazarı.

şimdi sayın liseli kardeşim benim.
türkiye cumhuriyetinin şanlı bayrağını göklerde dalgalandırmak bazı dangalaklar için bölücülük olabilir. ancak yıllardan beri süregelen bir adetimiz vardır. ne zaman insanlar vatanına bir tehdit algılar, ne zaman millet olarak moraller alt üst olur, işte o zaman insanlar şanlı bayrağını göklerde dalgalandırarak kendisini tüm bu olumsuzluklar karşısında dimdik ayakta tutar.
bir şehit evinden neden bayrak dalgalanır;
bölücülük için mi!
o anne o bayrağa baktıkça, oğlunun vatanı için can verdiği görür ve buruk bir şekilde o nedene sığınır.
bu örneği veriyorum ki anlayasın diye...

ben sürekli diyorum yeni nesil genelleme yapmamak kaydıyla aileden vatan sevgisini almadığı sürece, okulda ne gördüyse ona inanıyor. veya inandırılıyor. haliyle cahil kalıyor.
sana göre evinin balkonuna bayrak asmak bölücülük olabilir. bize göre de bunu bölücülük olarak gören kişi, teröristten başka birşey değildir.

şimdi sayın liseli kardeşim benim.
daha öncede dediğim gibi onun bunun nick altına liseli ergen demeyi bırakta, okuluna yoğunlaş.
yoksa böyle her evine bayrak asana, ağzındaki lolipop şekeri çıkarıp bölücü! bölücü! diye bağırırsan, çok dayak yersin.
benden söylemesi.
liseli değildir.
her fırsatta atatürk ve türk bayrağının istismar edilmesinden ciddi üzüntü duyan ve tepkisini koyan yazardır zira
bayrak istismarına karşı kendi düşüncesini saygı ve edep çerçevesinde ifade etmiştir ve bundan dolayı amsterdam göçmeni, sivilceli bir hain tarafından fırsattan istifade linç edilmeye girişilmiştir, an itibariyle çıkması lazımdır.
kahvaltı yapması gereken yazar, an itibariyle açlığın verdiği şaşkoluzlukla yapılacak bir imla hatası, sıralı cümle hatası bir amsterdamlı arkadaşı tarafından nick altında ciddi eleştiri konusu olacaktır.
Bilisiz nickli yazarın fake hesabıdır. Bu sefer yalnızca piyonlarla oyun oynamak istemiş ancak beceremedi. *
bakara suresini, makara suresi şeklinde değiştirip maneviyata hakareti meziyet olarak gören şortun altına tayt giyen arkadaşların kendisini fake hesap şeklinde nitelendirmesine aldırış etmeyen yazar.

benzer kişiliklerinde başta (bkz: tp sözlük) çülerde kendisini vatan haini şeklinde nitelendirmiştir hatta ve hatta korunduğumu dahi iddia etmişlerdir gelin görin ki "insan olma noktasında zaafiyet gösteren" bu guruh ne ilginçtir ki kendilerine getirdiğim eleştirilere tatminkar bir cevap verememiştir.
(#19811351)

hani derler ya, ölü takliti yapın gider diye!
işte o sözün aslı öyle değil. ölü takliti yapsanız da gitmiyor.
"cevap veremeyenlerin" ölü takliti yaptığı yazar.
(#19814208)

eşofman yazmayı bilmeden insanlara laf atmaya çalışan yazar.
selam canım.
eşofman mı yazılıyormuş, ah canım benim diyen yazar.

an itibariyle kezbanlar tarafından hedef seçilen yazar.
entryisi elinde patlayan "liseli kardeşlerinin" nick altında saldırdığı yazar.

hadi, canım benim ygs, lys sınavların vardır senin onlara yoğunlaş, sonra tercihlerini yap bir açık öğretim fakültesine kaydını yap, mezun ol sonra gel tartışalım seninle.
ov yea "baby face" imiş.
ben de öyleyim napak bir grup mu kurak.
ölek mi napak?
an itibarıyla çaylak.
soğuk duş bazılarına iyi gelmemiş olsa gerek diyen yazardır. an itibarıyla hahahaha şeklinde kahkaha atan yazar...
özür dilemeyi hobiolarak yapan ve sonra unutan yazarımsı şahsiyetlere ufak hatırlatmalarda bulunan yazar.
sözlük formatı der ki; forum chat tarzı ukte vermek başlık açmak kurallara aykırıdır ... bunun hatırlatmasını yapan yazar...
tam aksine yazar bir televizyon programı yapacak fakat formatın ismi niagara değil "batan geminin malları" olacak ve ilk misafirlerde sizler olacaksınız.