bugün

bir adet yazar.
hoşgelmiştir.
yeni yazar; taze et.
Hosgelmistir.
Yeni yazar; sicak para.
hoşgelmiş. on birinci nesil yazar. imam hatipliymiş.
ak partili falan değildir. yanlış anlaşılmasın.
oooooo imam hatipli. hoş gelmiş yazar.
kesin akp lidir.
adam kelimesinin madde hali.
gecenin bu vaktinde nickaltimi renklendirmis değerli yazar dostum. takibindeyim candostum bilgin olsun.
Ufak sohbetim olmuş, eline koluna sağlık dediğim yazar. iyi yazmalar kendisine.
adı kıraç. annesi kayserili, babası malatyalı.
bence oldu.
ırkçılığı sevmeyen yazarmış. inşallah beni sever.
iyi geceler dilediğim yazar. *
hoşgelmiş onbirinci nesil yazar umarım hümanisttir, hümanist kalacaktır.
her ne kadar kirli sakalı olmasa da * güzel bi kardeşimiz.
sakalı geçelim mühim olan insanlık.
iyi yazmalar diliyorum kendisine.
terbiyesiz, seviyesiz, basit yazar...

şaka şaka seviyoruz kendisini. *
kötü bir nickname sahip yazar, yaşının büyük olduğunu düşünmüyorum.
Irkçılık karşıtı, ak partili olmadığını iddia ediyor..
Kısaca tanımı ''imam Hatipli'' dir...
Soydaşım olan yazardır .selam olsun.
Siz daha ne demokrasisi istiyorsunuz. Bu ülkede istediğiniz gibi yaşıyorsunuz bugün millet vekillerinin çoğu kürt, partiniz var dilinizi serbestçe konuşabiliyorsunuz. Bizle eşitsiniz ve hala hak talep ediyorsunuz. Elimizi versek kolumuzu kaparsınız.

HAiNLER
Kürtlere soruyorum; neden terör sizde, beşik kertmesi sizde, kız çocuklarını başlık parası adetiyle adeta bir eşya gibi alıp-satmak adeti sizde, her türlü yasadışı işin altından çoğunlukla Kürtler çıkmakta, kapkaç sizde, gasp sizde, ''NAMUS CiNAYETLERi'' sizde, kaçakçılık sizde, uyuşturucu ticareti sizde, bu ülkenin vatandaşı olmayı sindirememek hastalığı sizde, vur-kır-gasp et anlayışı sizde, ÖZELEŞTiRi yapmamak sizde, nedensiz aşağılık kompleksi sizde, başına kuş pislese devleti ve diğer insanları suçlamak sizde, herşeyi devletten beklemek sizde, asimile edildiği yalanını söyleyip, 21. yüzyıl Türkiyesi'nde tek kelime Türkçe bilmeyen milyonlarca insan sizde, emperyalist devletlerin size sahte bir mazi yapıştırması neticesinde Anadolu'da hiçbir zaman varolmayan, sözde gasp edilmiş hayali bir anavatanınız olduğu yalanını yaymak yine sizde.

Bu ülkeye hiçbir şey vermeden, kaba kuvvet ve vandalizmle, terör ile toprak gasp etmeye çalışma ahlaksızlığı sizde, diyaloğu ve insani ilişkileri es geçip, yakıp yıkarak bu ülkeyi bölmeye çalışmak sizde, Avrupa'ya gidip Türkiye Cumhuriyeti ve onun şanlı ordusu Türk Silahlı Kuvvetleri hakkında her türlü asılsız yalanları söylemek, bana işkence yaptılar, baskı yaptılar, dilimizi konuşamıyoruz, fırsat eşitliği yok gibi mesnetsiz yalanları söyleyerek siyasi mülteci statüsüyle o Avrupa ülkelerine kapağı atmak, bir parazit gibi yaşayıp oralarda da suç işlemek sizde, sizlerde. Bu ülkeye siz ne kattınız ne hakkından bahsediyorsunuz? binlerce askerimizi şehit ettininiz.neymiş efendim kürtçe yasakmış resmi kurumlarda ulan burası TÜRK devleti burada türkçe konuşulur sizin uydurma diliniz değil.
Savunduğun herşey yalan yanlış. Gerçekleri tarih yazar sen götünü yırtmana gerek yok sana kalırsa Oğuz han da kürttü Alparslan'da bundan sonra sana cevap yazmayacağım. (bkz: Çok cahilsin keşke ölsen)
hangi ırka mensup olunduğunu dile getirmeyi "itiraf" olarak niteleyenleri bize göstermiş başlık. insan hangi organıyla güleceğini şaşırıyor.

ayrıca, nick'ine baktıkça 85 parça yemek takımlarının fiyatını sormak istediğim yazar.
Affedersiniz ama kendisi dört harfliymiş.
ırkçı kürtçü zırva bir tip.
Malatya'lı kürt yazar.
bütün doğu ve güneydoğu anadolu şehirlerini kürt şehri ilan ettikten sonra niye beni ırkımla yargılıyorsunuz diye ağlayan yazar. bak koçum balıkesir'de ciddi bir çerkes nüfusu yaşar ama hiçbiri çerkes şehri ilan etmez. madem müslümansın halkının büyük çoğunluğunun kendisine türk dediği şehirlere kürt damgası vurarak yalan söyleme. antep'te ve malatya'da bol miktarda kürt olması oraları kürt şehri yapmıyor. çünkü türklerin çoğunluk oldukları gayet ortadadır.