bugün

7.nesil liseli yazar.
izmirli gibi.
7.nesil yazarımız. (bkz: hoş gelmiş)
(bkz: Counter strike) nicki gibi bir nicke sahip olan yazar.Koştursun.
şimdi ben bir acıklama gereği duydum az reklam kokucak! sevmem aslında bu tarz hareketleri ama bizi örnek alan liseli ergen sivilceli arkadaşlar başlık açmış hakkımızda allah razı olsundur.

kral kobra; en cok sevdiğim hayvandır. kendi cinsini yiyerek beslenir ve yılan yiyen tek yılandır. o yüzden bilimde ophiophagus hannah derler yani yılan yiyici. düşmanı tarafından öldürülceğini anlayınca kendi kendini öldürür akrepler gibi. o yüzden cok asil bir hayvandır. ayrıca kolumda ophiophagus hannah yazar sırtımda ise kral kobra dövmesi vardır.

35 ise izmir aşığı oluşumdandır. izmir için sadece şunu diyorum; ''anlatılmaz, yaşanır'' kordon'da dostlarla bir cay içip sohpet etmek için bile varımı yoğumu veririm.
yeni bir izmirli yazar daha. hoşgelmiştir kendileri. * * *
(#8425939) yazar bu entrysinde coşmuş.
aydın bir yazar kanımca. hoşgelmiş 7. nesil yazar.
(bkz: #8570806) kral bir izmirli yazardır. delikanlı yorumları ile saçma bir akışta seyreden entryleri zıkaya çekebilmekteir.
sonunda abazanın Uzun süre cinsel ilişkide bulunmayan erkek olduğunu öğrenen 7. nesil sözlük kullanıcısı.
eşcinselliğin hastalık olduğunu düşünen yazarımsı. kendisini tedavi olmaya davet ediyorum. bir de aliyekavafbeyni'nden derhal kurtulsun. Amin.
inatla söylüyorum psikolojik bir hastalıktır. başka bir şey değildir. gencliğinde, cocukluğunda ailesi veya cevresi tarafından etkilenmiş psikolojik sorunları olan kişilerdir.
sözlük kurallarına ileri derecede aykırı 7. nesil yazar. sözlük kurallarını tekrar tekrar okuyup ezbere durması tavsiye edilir.
(bkz: yedinci nesil çaylak)
geri döndüm sevgili arkadaşlar bir dönem caylaklık ardına kendi kendime verdiğim kafa izninin ardından geri geldim. israilciler, müslüman düşmanları, insanlıktan nasibini almayanlar eski üslubumla geri geldim.
fikirlerinde Türkiye gerçekleri yatan şahsiyet ve fikriyat insanı.