bugün

2016 yılında yapılan, sorularını oldukça kolay bulduğum sınavdır.
80 almıştım, atanamadım.
2018 KPSS’de atanmak dileği ile...

2014 kpss ile 2016 kpss kıyaslar isem 2014 daha zordu. 70 almıştım.
Çalısmadan girip 80 aldığım kolay bi sınavdi.

Adam akıllı sadece 5 ay bile sınav icin calissaydım, simdi sözlükte takilmak yerine işimin basında olurdum.
yerleştirme sonuçları dün açıklanan sınavdır.tek tük alım yapıldığı için yüksek puan alan birsürü aday biryere yerleşememiştir.
90 aldığım ve 8bin küsurüncü olduğum sınavdır. Tercih yapmacayağım için bir anlam ifade etmiyor.
kpss ortaogretimden nasıl tercih yapacagımı bilemediğim için birinin beni bilgilendirmesini istediğim sınavdır.

ortaöğretimden tercih yapacagım.
hangi bölümler olur ve yaşadığım(okudugum) şehirden tercih yapıcam.
Tam bir fiyasko olan sınavdır. 6 milyon kişiden sadece 2050 kişinin atanması başka nasıl izah edilebilir ki.
arkadaşlar kpss ortaöğretim de nasıl tercih yapacağız?
tarihleri ne zaman?

üniversite öğrencisiyim kendi şehrimde(üniversite okuduğum şehir) tercih yapmak istiyorum çalışma saatlerimi düzenlerler mi ?

cevablarsanız sevinirim.
Açıklanmıştır.
https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=4187
görsel
girmis oldugum çerez sinav.
Türkçe ve mantık suallerinde çılgın atarken matematik ve tarihte iyi sallayıp; tuttuğu kadar tutmadığı kader dediğim sınavdır.
Fazlaca kolay olan sınavdı. Ha ben yine düşük alırım o ayrı.
Soruların kolaylığı ile orantılı olarak puanların düşük hesaplanacağı ve atama puanlarının yine 85 ten aşağı olmayacağı sınav. Devletin emekli olana kadar seni maaşa bağlaması bu kadarda kolay olmasa gerek.
O ailelerin amk. Yok fırtınaymış da yok bakırmış da, avcıymış falan. Ne işiniz var sizin kpss'de, efendi efendi yaşayın lan.

Pek zor olmayan sınav.
genel yetenek 29.soru nun 2tane doğru şıkkı vardı ikisininde karaların Amk.
herkesin tarih ve coğrafya dan sızlandığı sınav. şaşırtıcı. kolay olurdu önceden. demek ki 3.5 milyon adam girecek diye bokunu çıkarmışlar.
hayatın ne getireceği belli olmuyor onun için çalışın elinizden gelenin en iyisini yapın başınızı yastığa koyduğunuz zaman vicdanınız rahat olsun. bir gün elbet bitiyor çıkmaz sokaklara da bahar gelir.
Birader girecek diye kütahya'ya kadar yanında gittiğim sınav.
Gözlemlerime göre kütahya'nın kızları kaka.
olm kafayi yediniz ne sinavi amk? universiteyi gectim liseyide mi bitirmediniz? ne isiniz var lan orta pgretim sinavinda?
Matematikten iyi bir net yapamadığınız sürece atama puanlarına ulaşamayacağınız sınav.
Ohal maksimum 6 ay oluyormuş. Ben 4 yapmıştım.

Ömer halisdemir adını niğde üniversitesi almıştır.

Hababam sınıfı yönetmenili bi soru varmış. Ertem eğilmez olacakmış.
Sınava giren yaşlı dayılar sıkılmasın diye sudoku sorusu sorulan sınav.
Matematikten sadece 1 soru yaptığım sınav. Sadece su doku sorusu. Biraz komik oldu.
Sağlık meslek lisesi mezunu değilseniz girmenizin pek bir işe yaramayacağı sınavdır.
Biraz onun biraz benim girdiğim sınavdır.