bugün

benim. doğum günümde kola çekirdek yapcaz.
doğum günü nisan 1'e denk geleni de vardır.

Doğum günüyle uyuşacak şekilde şaka yapmışçasına hayatınıza girer ve ortadan kaybolur. Merak ettirir. Kendini aratır, buldurmaz.
Sadıktır, cesurdur, merhametli.
Hep lider olmak isterler egoları yüksektir,bir şeyin yanlış olduğunu iyi şekilde anlatırlar ama kendileri devam ederler. (Koç burcuyum, özeleştiri yaptım)
Yay burcu kizları eqlesin.
inatlaştığımdır, koççum benim be. (bkz: koç burcu kadını)
çok sert bulduğumdur. Bazıları da bayağı tatlı olurlar böyle bilgili kültürlüyse. O kültürü, karmaşıklığı da o anlarda kova burcu kadını anlayabilir. * Piç miç o genç olanlarını geçin. En azından nettir, istediğini bilir. Bu netlikten dolayı bir çoğu ya hep ya hiç yapar. Bu da kızları üzebilir. inatçıdır, liderlik ister. Organizasyonları yapan odur. ideali uğruna savaşır. Cinsel açıdan görüldüğü üzere buram buram erkek kokar. Ben buradayım, vöah der. Abartmış olabilirim yorum kattım. Genel gözlemlerim böyledir. inat yapmazlarsa mantıklı davranılırsa anlaşılabilecek insanlar. Önceki hayatıyla yaşayıp geçmişe saplanmış çevresindekilerle sınırlı konuşanları ayırırım. Yine koç araştırmacıdır. Sevgilisi güçlü bir kadın olsun ister.
bir erkeğin koç burcu olduğunu duyduğunuz an yapmanız gerekenler :

1. baş ve işaret parmağınızı kulağınıza götürmek
2. elinizi yumruk yapıp kapı çalar gibi bir zemine vurmak. ( duvar olabilir ya da dişiniz ama tahta olmaması tercih edilir. )
3. bu işlemi üç kere yapıyoruz ve yaparken de evlerden ırak diyoruz.

not: evet önyargılıyım. öyleyim evet öyleyim.
methiyeler duzulen erkektir. adina destanlar yazilasi erkektir. o benim.
Bir kova burcu erkeği değildir.
yaz hacı.

kova burcu ne lan. (bkz: ayy götüm)
koç burcu erkeği çapkın olur,net.gözü fır döner, uçanı kaçanı havasındadır. güven olmaz koç erkeğine. lider ruhlu, egoisttir bu bağlamda koç kadınıyla asla yapamaz.ona daha naif,daha saf biri lazımdır.
benim. önceden burçlara falan pek inanmazdım lakin bir keresinde koç burcu erkeği özelliği diye bir site boyu yazıyı okurken 'oha olum bu ben lan lan olamaz nasıl biliyorlar lan benim laan' gibi ambiyanslı söylemlerimi duyanlar olmuş. cidden tam koç burcu erkeğiyim o gündür bu gündür inanırım işte burçlara ama maalesef eksi yönlerini de tam manasıyla bünyemde barındırıyorum.
inatcı bencil egoistin tekidir.
lanet olası fedaraller.
goç gibidir maşallah.
(bkz: espri)
(bkz: kaşınmak)
Beni eglendiriyor. Seviyorum.
Benimdir. Kimseyi eğlendirdiğimiz yok, oyuncak mıyız lan biz?

Kendimi övmek istemem ama kaçın kızlar, kavruk tenimle çok sevişgen olabiliyorum.
gayet eğlendiren burçtur. yapımızda var olm. kasmaya gerek yok.
Yukseleni bir de balıksa...
egomuz falan yok olm inatçıyız inatçı. enerjik ve cesaretliyizdir de aynı zamanda.
Kuzudur kuzu. Çok sevimlidirler, dik başlıdırlar da. Eğer oğlaksanız bi bakmışsınız boynuz tokuşturuyorsunuz, hep böyle ama bu.
Sadıktır, sahiplenir de, çabuk sıkılır mı görücez.
Çok komiktirler bir de, en beklemediğiniz anda güldürür sizi.
iyi sevgilidir, gereğince fedakardır ama kalıpları dışına çıkmaz
Düşüncelidir de, çok sevimlidir çok.
benimdir efendim.

iyi bir burçsa kesinlikle benimdir.
(bkz: ı am here)
bugün de şükürler olsun küfür yememiş burcun erkeğidir.