bugün

kadınlara nadiren yakışan ama genelde itici duran pantolondur.
tam 3 4 senedir giymediğim bir pantolon türü Bi anda soğudum amk pantolonundan.
yazın hiç çekilmeyen pantolon
ama arada giyiyoruz mecburen işte.
Levi strauss tarafından bulunmuş olup madencilik yapan insanların pantolonları çabuk eskidiği için daha sağlam olan kot pantolonları yapmıştır.
Marka logosunda kotların gücüne vurgu yapmak için iki adet atın kota bağlanıp çekilmesi işlenmiştir.
mavinin 192837456 tonundan olanı mevcuttur.
dişil cinsiyet için likralı olanı makbuldür. ve yazın elbette ki ince olmalı.
Tüm dünyada jean pantolon diye geçerken, Türkiye'de kot diye anılır.

muhteşem kot adında bir girişimci Fransa da jeanleri görür, beğenir. Bunları Türkiye'ye kot soyadı ile getirir ve pazarlar. Kotun hikayesi budur.
Götümü büyük gösteren. Kızların hepsi bakıyor yeter be kilolu bile değilim. Kız da değilim. Gey sanıyorlar bazen beni sulanıyolar bunu giyince.
artık yeni adı, "göt pantolon"dur.
görsel
(bkz: ılık modası yüzünden düzgün pantolon bulamamak)
Modasi hicbir zaman gecmeyecek olandir.
kesilip mini etek gibi de yapılabilir.
şort da olur.
etek olarak da hoş durur.
Dünyada sadece ülke sınırları içerisinde meşhur olmuş bir pantolon markası.
olmasaydi ne bok yerdim diye dusundugum pantolon cesididir. 2 sene once aldim ucuz bir tane, hala giyiyorum. boku yedikce guzellesen seylerdendir. bu saatte nerden aklima geldi amk, gozume takildi cunku, karsima asmisim amk.
pantolon denince ilk akla gelen olacak kadar yaygın başlangıçta madem işçileri için üretilip globalleşen ürün. pantolon giymeyi sevmediğim gibi kullandığım pantolon çeşitleri içinde benim de en çok giydiğim tür.
küresel kültür oluşturmada kapitalizmin en çok işine yarayan giyecek olsa gerek.
küresel kültür oluşturmada kapitalizmin en çok işine yarayan giyecek olsa gerek.
rengi aktığından dolayı sık sık yıkanmaması gereken giyecek . fırça yardımıyla temizlenmeli ve giyilmeden bir gün öncesi bir pakete sarıp derin dondurucuya konulmalıdır .
dokuma, fixe, terbiye, apre ve sanfor işlemlerinden geçerek elde edilen kumaş.1 top denim kot yaklaşık 1500 metre eder. bunun perakende fiyatı 60 bin tldir.
2012 yılından itibaren giymeyi bıraktığım şey.
Kesinlikle rahat olmadığını düşündüğüm kıyafet, özellikle ağı dar olanlarının tamamını kadınlar tasarlıyor muhtemelen.
dar paça regular fit kalıbını bulamadığımız giyim eşyası.
eğer güzel kombinler yapılırsa olduğundan daha güzel gösteren pantolondur. kimilerine gerçekten çok yakışır. misal:

görsel
Dar olanları bayanlara çok yakışıyo. Ama çoğu modeli erkeklere pek gitmiyo.
kızlar için beğenmediğim alt giyim ürünü. Arkadaş ister yobaz deyin, ister bağnaz. umrumda değil. bir bayan pantolon değil etek giymeli. artık etek boyu onların zevkine kalmış. kıza en yakışan giyim etektir. şöyle allı pullu giyinen kıza can verilir. evlenirken dikkat edeceğim tek nokta bu. abartmıyorum cidden çok yakışıyor bu, yellozlara.

Ulan birde gömlek-pantolon furyası aldı başını gitti kızlarda. olum bir kere kız dediğin nazlı olacak lan. cilveli olacak. bu illa baştan çıkaracak kadar sapıkça değil a.q kızların ruh yapısı farklı aga. kırılgan canlılar bunlar. gözyaşları sıvıdan ibaret değil. duygu seli onlar. bu sebeple kızın nazlı olması, cima olarak algılanmasın.

tabi bunlar benim görüşüm, herkes kendine yakışanı giyer. buna karışamam ama tutupta etekli nazlı kız varken pantolonlu güzel kıza göz kenarıyla bile bakmam.