bugün

Ben unumu eleyip eleğimi astım çok şükür. Ama cocuk isteğim olsaydı biraz düşünürdüm bu konuyu.
1 saat 15 dakkadır aşı sırası bekliyorum. Tam da ihtiyacım olan şaka.
yanında sarma dolma da yapıyorsa 6 doz daha aşı olurum. canım korona aşçısı...
sperm bankası olsaydı çok fazla kafamıza takmazdık.

ama ayıp olarak anlaşılacağı için kimse kurmamış banka lan bu insanların kısır kalma ihtimaline karşın kurulması gerekiyordu. ortadoğu bataklığı işte ne dersen boş.
Bir Nufus planlaması çeşididir.
Çocugunu yapan yapti.bu nesil bi zahmet cocuk yapmasin biz yenisine bakalım.
dünya nufusunu 500 milyona indirecekler.
100 lira civarında ertesi gün hapı veya durex extreme 70 lira lira civarındadır.
Doların ve penisin başını yukarı dikip yükselmesi düşünülürse bu masraflar artarak devam edecek.
Bizi bu masraflardan kurtarıyor, daha ne istiyorsunuz?
kisirliktan korkmayip neyden korkacagiz gercekten cok enteresan. yine en deger verdiginiz organlarinizdan birinin ureme organiniz olmasi bayagi anlasilabilir bir seydir insan dogasinin 1 numarali amaci olan şey üremek olmasindan mutevellit icguduseldir.
Yapsın amk, 82 milyonluk bir ülke, bu kadar kalabalık nüfusa yetmiyor hiçbir şey, madem aile planlamasını öğrenemediniz.
insan kıymeti bilmeyenlerin kısırlığı dert etmesi çok trajikomik bir durum.
Bu ülkede heba olan çocukları, geleceği belirsiz gençleri dert edinin ilk önce.
biontech mrna bazlı bir aşı, vücuda; koronaya karşı vücudun üreteceği proteinleri önceden veriyor ve hücrelerin programlanmasını sağlıyor. basitçe korona olan kısır olmuyorsa, aşının da yapıyor olduğu iddiası yersizdir.
Eğer öyleyse, bedavaya doğum kontrol yöntemi. Ohhh misler gibi!
Pisi pisine ölmektense varsın çoğalmayalım! Aşı olalım yaşayalım yaşatalım!
Etkisi 3-6 ay süren aşıdan büyük beklenti içine girmemek lazım. Kısırlık falan hikaye yani. inandırıcı değil.
Eğer bunu başarabildilerse prezervatif şirketlerinin aşıyı bulan şirketlere savaş açması lazım. sonuçta ekmeklerine taş koyuyorlar.
kısırın yanında mercimek köftesi de yapıyor, hamarattır ve eli lezzetlidir.
görsel
Bunu 70-80 yaşlarında insanların demesi baya gariptir.
Eğer bu doğruysa kemalistlerin nesli 10 sene sonra tükenir.
Yapmayın böyle şakalar, rica ederim.
Siz çoğalmasanız da olur, onun için gidip aşı olun.
görsel
ilkokul espirilerine 40 kişi eşlik etti için teşekkür ediyoruz
zil çaldı hadi cocuklar okula.
korona aşısıyla vücudunuza çip yerleştirildi iddiası ile aynı kafadan çıkan iddiadır. yazıklar olsun.
Keşke şöyle güzel bir patlıcan tava yapsaydı.