bugün

sekizinci nesil yeni bir yazar.
yılbaşında avrupada ve tek başına olduğunu öğrendim; kutlarım.
hoş gelmiş.
öğretmen olması muhtemel yazar.
(bkz: ÖĞRETMEN MARŞı)
(bkz: koştursun efenim)
iyi bir yazardır kendileri.

bana karşı nezaketin bokunu çıkarmış nazik ve zeki yazar.
entrylerini zevkle okuduğum, almanya'dan bildiren yazar.

hoş geldiniz.
beni ne zaman alamanya ya çağıracak diye düşündüğüm ve çağırırsa masraflarımı ona yıkarak gidip bir alamanya görmeyi planladığım alamancı yazar..

(bkz: step back türkiye den bildirdi sevgiler)
entrylerini zevkle okuduğum yazar dersem diğerleri gibi yalan söylemiş olurum, çünkü okumadığım bir yazar.
(#16735558) budur.
(#16899856)
bu kadar doğru konuşulur lan. artı veremedim içimde kaldı.
buraya bıraktım reyiz. alırsın.
*
(bkz: #17729642) çok muazzam bir entry girmiş yazar. içimizi bir nebze olsun rahatlattı. oh be!
Braga - Galatasaray maçı başlığı altında Fatih Terim'e, Galatasaray'a ve Galatasaray'ın yöntemlerine desteksiz bir şekilde salladıktan sonra altına "bir gün başkalarını bırakıp sadece kendinize odaklandığınız gün siz de büyüyeceksiniz." yazan, enteresan yazar. Acaba bugün oynanan Fenerbahçe - Borussia Mönchengladbach maçı başlığının altına entry girdi mi, merak ediyorum. Kendine odaklanıyor ya, o bakımdan.
(#18187785) entrysiyle arkadaş çevresinde gülmemize sebep olmuş yazardır. sağolsun.
(#18314398) türk ve müslüman olmayanların yaşama hakkı olmadığını savunan çocuk.
(bkz: faşizm)
her bokta ırk deyin, türk deyin, insan olmaktan bir gram çakmayın; faşist değilim deyin. ingilizinki, italyanınki hep faşizm olsun, seninki olmasın. sordun mu o adama neden ingiliz faşistisin? diye. değilim der. o da senin gibi ırkını büyülü sihirli sanıyor. ırkçılık yapmıyorum diyor. "olması gereken" diyor.
gerizekalı hatta beyinsiz faşist, bak bir alman olarak hitler de korkmuyordu. anlıyor musun? o zaman ona da anlayışlı ol o kalbinle. var mı bir kalbin?
8. nesil çaylak. kendi deyimiyle pisliğiyle baş başa kaldı.
(#18436414) biraz daha devam etse "hacı bunlar hep amerikanın oyunları var ya" muhabbetine girecek yazar. koskoca uefa'nın işi gücü yok fenerbahçe'ye ibnelik yapmaya mı uğraşacak? yapmayın ya, komik oluyorsunuz.

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
(#18436614)

(bkz: kaynak götüm)

diyor heralde.

tanım: kaynağı sağlam yazar.
17 mayıs 2000 ve 25 ağustos 2000' den bu yana psikolojik üstünlüğün galatasaray' da olması gerektiğini unutması talihsizlik olan yazar.
(bkz: #18462690)

emre belözoğlu için "türkiye'nin gördüğü en kariyerli ve en istikrarlı yerli futbolcu" açıklaması getiren yazar.

evet, şuan yazıp yazıp siliyorum, çünkü ne yazsam hep eksik kalacak.
Korku bilmeyen soyunun topraklarını özleyen, ülke hasreti duyan yazar. Allah kavuştursun.
(#18728179) adamın hası yazarı.
geçenlerde birdenbire aklıma gelen yazar.. dün mü ne..
(bkz: liv tyler)
mahallenin sevilmeyen uyuz çocukları olur ya aynı öyle bir velet.
mahallenin sevilen çocuğudur.