bugün

bir sozluk efsanesi olma yolunda ilerleyen kisiymis. unlu olmus lan. vay aq.

ders calisiyordum "kos lan kos" cagrilari uzerine kalktim geldim bir de ne goreyim gercek yuzum ortaya cikmis. rezil olmusum? hakikaten rezillik. nickimin gectigi bir baslik altinda herkes gun icinde yasadigi olaylarin acisini cikarmis resmen, peki egleniyor muyuz gencler?

basligin sahibi de "herkese yaptigim gibi", kendisine de tanisma amacli mesajlar attigimi iddia eden bir bunye. komik olan ise kendisinin bana abidik gubidik mesajlar atmasi ve "muhabbetimizin" 3-4 sacma sapan mesajdan oteye gitmemesi. son mesajimdan sonra bir daha da bi diyalogumuz olmadi, zira en yakin arkadaslarimdan ikisi de kendisinin fake olmasindan supheleniyorlardi ve bana da sormuslardi. cevabim "degil sanirim" olmustu. ama suan bu cevabimdan hic emin degilim. kendisiyle son diyalogumuz ise su sekildeydi:

ceyda: .... * ihihihihihi.
kopush: neden oyle kabiz gibi guluyorsun ki?
ceyda: kabiz mi? uhuhuhu cok kabasin yeaa.

bi daha da konusmadik. baskasina benim hakkimda konustugunu ogrendim, ona da "bana ishal dedi" demis. ben de arkadasima "ishal degil, kabiz demistim" dedim ve gulduk.

neyse.. son olarak belden asagi da sakat olmamla alakali kisma da deginip bu sacmaliga bir son vermek istiyorum.

belden asagim cok saglikli ve aktiftir. bu kadar ilgilendigini bilmiyordum.

"ihihihihihi."

not: sizin gibi ergen yazarlarin da, sizin gibi moderasyonun da...
başına bela almış yazardır.
çok kırıldım kendisine, sözlüğe gelen kızlara msj attığı iddia ediliyor. bir yılı geçti hala msj gelmedi.
ilginç.
kopush türkiyede değilmiş, yalan söylüyormuş bik bik bik.
kopush adlı yazarı tanımam etmem, hiç muhabbet etmedim. dediğim gibi bi msj bile atmadı bana bağyan olduğum halde.
kopush gerçek olsa ne, yalan olsa ne.
kopush beş kızla çıkmış olsa ne, 3 kızla çıkmış olsa ne.
kopush güzel olsa ne, çirkin olsa ne.
burası sözlük, televole değil. kopush burda yazı yazıyor, biz de beğenirsek okuruz, beğenmezsek eksiler geçeriz.
ha bize gereksiz olduğunu düşündüğümüz mesajlar mı attı, şikayet ederiz. ya da kaale almayız.
ama yok o zaman formata uymuş oluruz.
burası sanal bi ortam kardeşim, insanlar cv ile alınmıyor buraya.
buraya gelen herkes de bunu bilerek, kandırılmayı, aldatılmayı, aptal yerine koyulmayı göze alarak birileriyle muhabbet eder.
o kadar.
sözlükte beni ilk karşılayan hoşgeldin diyen nazik yazar. ancak an itibari ile sözlükte ne idüğü belirsiz olaylar döndüğünden çaylaklığa alınmasından korktuğum yazar.
karalama mağduru, lafını sözünü bilen, asılmanın "a" sını bile görmediğim yazar. ayrıca yüzünü bile görmeden bir şeyler yaşamaya kalkan kızlarımıza ne demeli. o erkektir yapar *.
eli ayagi gayet düzgün olan bünye . kiz olsam verirdim yani. hem düzgün degil ise bu kötü bisey degil kesinlikle . hayir sende verme o zaman, konusma, kale alma, muhattab olma ! ne diye kötülüyorsun ki, kuyruk acin falan mi var yada tatmin mi edemedi.
biz kendisini cok eskiden beri taniyoruz ve gayette seviyoruz . öperim kendisini de burdan .
sözlükteki bayan yazarlara asıldığı afişe olan kişi; 2nci zargana* vakası.
(bkz: yangına körükle gitmek)

edit/not: yukarıda şahsım tarafından yapılan tanımlama, bu sözlükte geçmişte sapıkları afişe etmiş bir kişinin bu tarz bir suçlamayla karşı karşıya kalmasındaki abukluk üzerine yapılmış bir ironidir. adamı karalamaya çalışanlara yapılan gayri ciddi yaklaşımdır.
(bkz: kopush a talibim deyin 3004 e gönderin)
itiraf ediyorum ;

kopush bizim arabanin arkadasinada asildi. 'olm dur düsücen' dedim, dinletemedim.
ben sustukça komiklik yapan bikaç arkadaşın uzattığı.

bana canım dedi, ben de aa sapık dedim kendisine. çok komik değil mi? madem o kadar komik cevap versin. sadece cevap istiyorum. komiklik yapmanın anlamı yok, sadece dün söylediklerime cevap versin. ama çarptırmasın konuyu, sadece cevap istiyorum.

kendimi bi b.k sanmıyorum. bi b.k olmayanlardan öğrenecek değilim hiçbir şeyi.
insanın sözlükte destekcileri olduktan sonra ne yaparsa yapsın sırtı sıvazlanır tezini ispatlayan yazardır.

(bkz: sözlükteki çeteler)
kendisini kurmuş olduğu radyodann tanıyorum sadece. tanımak denirmi orası da muamma. ama şunu biliyorum ki ordaki seviyesi, adabı, bizlerle olan samimiyeti ortada. üstüne bok atmak ondan birşey götürmez.saygılarımla.
monica belluci ve charlize theron arasında bir fiziğe sahip olmama rağmen bana özel mesaj atmamış yazar. * *
insanları anlamayı bıraktığı an mutlu olacak değerli dost. bu menfaat dünyasında onlardan bir şey beklemesin, her zaman da yüzü gülsün.
iki kelimeyle çok süper olan yazar.
üç kelimeyle, nerdesin lan sen? dediğim yazar.
sirik ve yesil renkteki bir fasulye turu.

zeytin yaglisi guzel olur.*
iftira üzerine iftiralar atan yazar. ibne yapti gitti beni.
sen yaşıyon mu yazarı.
"kadınlar ne ister" bilmeyen yazardır kendisi. an itibariyle kendisine ek ders vermekteyim. *
çok doğru tespitler yapan ve tespitlerini komik bir üslupla dile getiren kaliteli bir yazar. takipçisiyim.
2 yil oldu nerdeyse tani$ali biz bu herifle ama adam akilli bir$ey yazmadim nick altina. hep ta$$ak gectim (te$bihte hata olmasin) sevdiğimden. ciddi moduna girmeyi ba$aramassam da ;

gercekten sözde değil özde, güzel insan. insani kendine hemen isindiriyor zira sözlükte ilk tani$tiğim ve hizla samimi olabildiğim genc kizlarin sevgilisi taniyan tanimayan herkesin sevdiği samimi insan.

ha sevmeyeni yok mu ? elbette ki var. bu sevmeyenler de kiskandiklari icindir. zira biz bunu zamaninda ceyda diye bir ablamizdan gördük. neymi$ efenim kopush adli yazarin gercek yüzü... ne yüzü lan ?

$öyle bana bu sözlükte tani$ilmasi gereken 10 ki$i gösterin deseler bunlarin icinden kopush gelir.

her daim yanimda ol karde$im, her daim yanindayim. o annenin ellerinden de kocaman kocaman öpüyorum*.
bildiğin iyi adam, dost. dert dinler, yardımcı olmaya çalışır. şahane şarkılar çalar, hatta o kadar şahane çalar ki kendi elimle hazırlasam playlisti ancak bu kadar olur.*
bir de yakın bir arkadaşa benzer. olur olur, tam süper olur.*
Kayıplardaydı bizim kopush
Ortalarda gözükmedi
Perisandı hali
Uzunca mühlet yazamadı
Sınavları bitti hadi gözün aydın
Hocaya selam ellerine kaydım

*
650 yürocanı bana fazla gören yazar. yazıklar olsun. *