bugün

açık açık küfür edebilme özgürlüğüne sahip olmanızdan başka bi b*ka yaramayan kimse.
komşunun orospu olmasını tercih ederim...
kapıyı her çarptığında ''orospu çocuğu'' dediğim komşu modeli.
alt katımdaki kendisine bağlı şekilde internet kullandığımız komşunun özelliğidir. düşünün bilgisayar başında 10 dakika yenile diyorsunuz tam geliyor 2 saniye sonra tekrar gidiyor. bunu tüm gün yaşadığınızı düşünün. internette sorun olduğunu bile bile hiç bir şekilde arayıp hata bildirimde bulunmuyor. ancak net limitsiz pakete zam geldiğinde hemen bana zamı gösterip bir dahaki ay anlaşırız diyor. arada samimi bir arkadaş olmasa inip aşağı ümüğünü sıkacağım.
Genellikle Tum ust komsular icin gecerli sozdur.
Sabah matkap çalıştıran mı dersin, gecenin Bi vakti oruspu gibi kahkaha atan mı dersin, ben bu kadar oruspu çocuğunu bi arada görmedim.
annesi hariç tutulursa katılabileceğim söylemdir. ben hayatımda bu kadar adi bir insan görmedim daha önce.. adam 70 yaşının üzerinde ve yaklaşık 16-17 senedir apartmanda ancak yaşına nazaran son derece dinç ve ahlaksız. üstüne birde göt kılı olunca hepten cinnet sebebi..

sırf altındaki komşuyu ve üstündeki bizi rahatsız edebilmek adına gündüzleri uyuyup tüm geceyi ayakta geçiriyor. televizyon son ses ve a haber açık. geceleri iğrenç iğrenç hapçıları ve hayat kadınlarını eve alıyor sabaha kadar kafamıza tecavüz ediyorlar zaman zaman. kaç kere kavga ettim adam ile hatırlamıyorum bazen tek iken bazen yanındakiler ile beraber girdim ancak bana mısın demiyor. işin en enterasan tarafı bu kavas 5 vakit camiye giden bir adam. ancak tüm göt kılları gibi bunu sadece kılıf olarak kullanıyor. kavgalar neticesinde kaç kere polis geldi ifade verdik ailece ancak yaptıklarını ispat edemiyorsun çünkü millet bunu camiye giden namazında niyazında bir adam olarak biliyor. mevzuya tamamen hakim olan bir biz bir en alt kattaki birde karşı apartmandaki 2 komşu var ancak işin içerisine polis falan girince kimse yanaşmıyor şahitliğe böyle de boktan bir durum.

haklı iken haksız duruma düşüyorsun. dövdüğüm için şikayetçi olsa belki karakolda sabahlayacağım bir kaç gece.. ancak döndüğümde ne olacağını bildiğinden onu da yapamıyor böyle kısır döngüde gidiyoruz * ev alma komşu al derler ya bu sözü iyi hatırlayın bizde bu totoş sonradan geldi yapacak bir şey yoktu hani ama sizin aklınızda bulunsun mutlaka eğer sakin bir insan değilseniz bir anlık öfke ile hayatınız sönebilir böyle ipneler için değmez..
Sayısız vardır, bunlardan biri benim üst komşumdu karının her sabah cumartesi dahil sabah 6 da alarmı çalmaya başlardır aralıksız abartmıyorum 7:30, 8 e kadar çalardı, iki telefonu var bide biri susunca diğer başlıyor, çıkıp söylediğimde ya uyanamıyorum Vala siz Nasıl uyanıyorsunuz dedi, yuh ulan ayı kış uykusunamı yattın karıya bak, neyse taşındıda kurtulduk çok şükür.
Ayaklarıyla çok fazla ses çıkaran orospu çocuklarıdır. Kodumun üst katında sanki askeri geçit tören var. Bir ayağın böyle ses çıkarması doğasına aykırı lan.
işte bunlar hep müthaitin suçu. Malzemeden çalmasa, duvar, tavan, taban ses yalıtımını yapsa kimse bunları yaşamıyacak.

Ahh müthaitler ahh...
sürekli kardeşiyle kavga edip bağırarak rahatsız etmesi.
bu üst üste yaşamayı kim buldu amk?
(bkz: birlikte yaşama kültürünü öğretmeyen anneler)
komşunun orospu olmasından iyidir.
Herşeyin iyisini onlar yapar öss de oks de en yüksek puanı onlar alır ve orospu çocukluğunu en iyi şekilde yapacaklarına inandığım kişilerdir.
Ben bu kadar gerizekalı insanı bir arada görmedim. Sürekli konuşma sesi, sürekli dolaşma. Yalnız oturamıyor, aptallar. Kaç yaşında insansın, hala çoluk çocukla oturup, mal mal gülebiliyorsun.

Kaç kere duvara vurdum, anlamazsın. Sen ne salak bir insansın ya. Ne diyeyim. Fazla denecek bir şey yok. Uyarmadan anlamaz, vurmadan anlamaz. Bir anlık cinnete bakacak.
(bkz: teyibin orospu çocuğu olması)
evet açık açık orospu çocuğudur.. gece 4 lere kadar televizyonun sesini sonuna kadar açıyor.. kaç kere uyarıldı.. kaç kere duvara vurdum.. rahatsız olduğumu, uyuyamadığımı biliyorlar ve hala yapıyorlar.. saat sabahın 8 i ve ben bir saniye bile uyuyamadım.. sizin gibi komşunun ben ağzına sıçayım şerefsiz itler.
Olm duvara vurursan daha çok sinirlenir, iyice açar. Git bas ziline, kıs şunu amina koduumun çocuğu de sonra sıkıyorsa kismasin.
orospu çocuğu demeyelim de karaktersiz diyelim. evet benim de var, böyle yavşak ve karaktersiz birkaç komşum.
Kapısını çal, açınca kafa at, üstünde sigara söndür, kafasını bayıltana kadar fayanslara vur bak bakalım bir daha yapıyor mu... denendi onandı.
Lisanstayken apartta kalıyordum. hepsi öyleydi ama yan komşum tam bir arsızdı. Ricada ettim, poliste çağırdım, duvarada vurdum yok anlamıyorlar. Bunlar 2. Öğretimdi, dedim bakın siz beni gece uyutmazsanız bende sizi sabah uyutmam. Sabah kalkınca aklıma geldikça duvar yumrukluyordum. Tvde son ses müzik açıp gidiyordum okula. Sonra bir gece çok yorgunum uyuyorum. Saat 4 falan, bunlar sevişiyor diyeceğim ama yaptıkları aktivitenin karşılığı bu olamaz. O yüzden bildiğiniz s.kişiyorlar diyeyim. Ama ne sesler, nasıl feryat figan. Arada sanki kızı tokatlıyor. Yani tanımasam yan dairede kadına şiddet var diye polisi arayacağım. Ben fıttırdım tabi. Açtım kapıyı ama sinirden titriyorum. Baktım evden biri çıktı, başladım bağırmaya "yeter artık ben sizin s.kişmenizi dinlemek zorunda mıyım!!" Bak yine gaza geldim. Nasıl bağırıyorum. 90 daire ayakta. Sonra beni zorla soktular eve yoksa üst üste koyup öyle s.kilmez böyle s.kilir diye ben s.kicektim ikisinide. O gece bişiler daha oldu ama bir daha öyle bi ses duymadım. Bazı insanlara cinnet geçirmeden laf anlatamıyorsunuz demek ki.
maalesef belediyeye şikayetten başka çare yoktur. bişey çıkmaz diye vazgeçmeyin. gerekeni yapıyorlar.