bugün

Birden çok kadınla evlenen erkeklerin korkusu. Nitekim peygamber "en sevdiğiniz zevcenizi tutun. Kalanını boşayın" dediğinde de suratlarını ekşitmişti bunlar.
kadını mal gören kafanın çıkaracağı sonuç da bu olur. sahabeler birbirinin karılarını paylaşıyormuş o zaman komunizm mekke'den mi geliyor?
Eee,yuhh artık dediğim başlık.

Beyin yer değiştirmiş.
Komonozom golorso koronozo poyloşocoksonozzz...

Tunceli ovacık şu anda kominizmle yönetiliyor.
Git de biraz insanlık öğren hayvan herif.
kapitalizmde anasını amerika ya bağışlayan yazar hedesi.

hede hüdüler işte.
babana sor bakalım; bu konuda ne düşünüyor?
Komünizme bok atayım kim bilecek.
4 kadın alan amcamızın ; hangisini ? diye cevaplayacağıdır.
komünizme gerek yok, kapitalizmin direği bankalar da yıllık paylarından karı dağıtıyorlar duruma göre.
bu kafa bitmiyor arkadaş, ya trollük yapacaksanız yapın da eğer ciddi ciddi söylüyorsanız iş vallahi çok ciddi.
modern komünistlerden çok 1000- 1500 öncesinin komünistlerinin görüşüdür bu karı paylaşma işi.
bu argümana inanan kafalara başkasının karısını sikebilirsin denildiğinde gözü parlayacaktır.
komünizm bahane.

yenge istiyosa o kadar sen paylaş yine, komünizm gelmez daha. beklemesin boşa.
paylaşıyolar la gerçekten. çok yerinde bi tespit. adamın gündemi karı değil değil tek kaşlı piç ve kılışdar.
karılarını hocalara siktirenlerin iddiası.

bu çocuk kimden şimdi?

- abi hayırlı olsun jeep almışsın.
- yok o hanımın ben daha almadım...
Komünizm gelsin ben paylaşacam amk. Yeterki liberal islamdan bi kurtulalım.
Olayı çok yanlış anlamak.
karısını paylaşmaya can atan dingili sağcı ve muhafazakarların sapkın fanteizisini komünistler üzerinden gidermesidir. her şey ortak olacaktan biri karsını paylaşmayı anlıyorsa o zaman kapitalizmde de hep parayı patronlar götürüyor, o zaman bundan yola çıkarsak senin karını patronun sikecek.

işte bunlar hep mallık.
süper olay. gelmesine dahi gerek yok. gidin bir komünist parti teşkilatına karısını kız kardeşini paylaşan bir dolu insan var. yıllardır komünist partiye bir gram bile oy çıkmadığı halde inadına nasıl bu kadar sesleri çıkıyor sanıyorsunuz? olay siyasetle alakalı değil sapkınlıkla alakalı.
ilerici marksistlerin error verdiği gercektir..
tüm marksların bildiği gerçektir. üretim araçlarını burjuvanın elinden proleteryanın eline verecekler. böylece herkes herkesin karısını bir ağaç gibi hür ve bir orman gibi kardeşçesine paylaşacaktır.
kaka yesin pis komünistler evet.
dincilerin kadınlarla problemi çok büyük. kadınlara ulaşamadıkları için götten yeni dinler ve fikirler uyduruyo ezikler.

her tüürlü konuyu kadın üzerinden değerlendirmeleri, canlı bombaya- bu dünyada bi tane kadını dansa kaldıramamış eziği- 72 huriyle mükafatlandırmaları da bundan.

başka ideolojileri kötüleme şekilleri de kadınlar üzerinden. erkek olarak kim bi zikim olamamışsa, dinci badem falan oluyo.

bu da benim gözlemim.
Biz eşitlikten yanayız. Kocalarıda paylaşalım.
bir ekonomik sistemin bazı mecralar tarafından çarpıtılıp, cinsiyetçi bir yaklaşımla ortaya sunulmuş ve cahillerce sahiplenilmiş halidir. komünizm üretim araçlarının ve büyük toprakların halka ait olduğu belirli bir kişiye ya da zümreye hizmet etmediği, üretim araç gereçlerinin sahipliği üzerinden başkasının sömürülmediği ekonomik düzendir. bazı arkadaşlar bunun her şeyi paylaşmak olduğunu düşünmüşler ve her zaman olduğu gibi cinsiyetçi bir yaklaşıma bürünmüşler. karılarınızı paylaşacaksınızmış, bacını da paylaş, erkek kardeşini de paylaş,ananı da paylaş, kendini de paylaşacaksın tabii ki bu yaklaşıma göre. Uludağ sözlükte bu gibi başlıklarda öyle cahilce şeyler okuyorsunuz ki, ulan ben burada ne yapıyorum diyorsunuz. biliyoruz ki troll çok ama arkadaşlar azıcık okuyun, lütfen.