bugün

ne dediği anlaşılmayan tırışka bir tipin laflarına maruz kalmış adam gibi adam olan yazar. lan iki uzun cümle kurmayı öğrenince gaza gelir olmuş millet. çıkart ağzındakini aslanım ne dediğin anlaşılmıyor. hahahasiktir evet.

he adamsın abi. * evet.
Davete icabet etmek gerek efenim. Nick'ine bayıldığım yazardır.
(bkz: satanist) diyolla.
Ortaçağda zırhlar içinde özgüvenli ve kendince cool iri yarı şövalyeler, Rönesans italya'sında zırhından sıyrılmış zarif ince yapılı saray prensleri gözdeydi. 18.yy'da Fransız şatolarında soylu olan burjuva şairleri, 19.yy'da saray müzisyenleri 20.yy'da paris'in ukela ressamları gözdeydi senin tabirinle marjinal, Metroseksüel, Şık, bakımlıolan bu insanlar..

Bu gün ise dünya sadece halktan biri olan Robin hood'u, yoksulların yazarı olan Dostoyevskı'yi, duru aşkın parlayan ışığı olan wıctor hugo'yu hatırlıyor. O ihtişamlı sanatçılar nerede?

insanlara yüksekten bakarak, ben marjinalım diyerek, Fransız şaraplarından konu açıp deniz kum kar, resim koleksiyonu, iş yemekleri diyerek komplekslere kapılma. günümüzün kahramanı sen olmayacaksın nede olsa.

istanbul'a yeni geldim marjinal keko. istanbul senin gözünde devasa bir entel yuvası olabilir ama sana şunu söyleyim hayalini kurduğun atlas dergisi seyahatlerine çıkan benim. Bunun gibi çoğu olayı anlatmıyorum sözlükte niye? Çünkü gerek yok. Beynimden başka bir şeyle övünmem ben.

Kasıntı olmaya devam et, yazdığın giriyi silip silip tekrar yazmaya devam et. iki tane sözlük Kezbanına bakın ben çok coollum demeye devam et ama bunu benim olmadığım yerde yap.

Çünkü ben senin yiyemeyeceğin o büyük lokmayım.
hem sarapcı hem koala hem klarnet çalıyor kendisi.
gitmiyor abi..
bugün çok nik altı girmeme rağmen çaylaklığı göze alarak nik altı kasmak istediğim güzide insan.

iç dünyası nasıldır, günlük hayatında nedir ne değildir bilemem ama topluma yansıttığı kısmıyla gayet güzel adamdır.

her gün kahvaltıda sözcü gazetesi okuyarak, ülkenin anasını ağlattınız anasını! diye coşkun coşkun tepkiler veren orta yaş grubuna mensup, türünün son örneklerinden bir ulusalcı babayiğit olduğunu düşünüyorum.

varlığının ehemmiyeti sözlük ahalisi tarafından bilinmeli ve ona göre davranılmalıdır.

sevin bu adamı.
" benimde Kemalist arkadaşlarım var " diyerek sevdiğim yazar.

karar verdik artık laik ,laik, seküler takılıp gidecez, kasmayacaz.

Türk sanat Musikisi eşliğinde şarap kadehlerimizi tokuşturacaz.
bir yudum da sizin için dostlar.
( tabi ki it öldüren şarabı değil ) *
(#28379075) Sözlüğün en beyefendi yazarlarından. Üstteki ahlaksız entrylere takılmayıp kibar kibar yazar bu dostumuz.*
La ben bu nicki klarnet ustası diye okuyordum üstadıymış allah allaaahh.
Klarnetli yazımı beğenmiş bugun * dahası da var yazdığım. Klasik müzikli entrylerime bakmasını istediğim yazar. (bkz: dvorak serenade for Winds cello and double bass) bu bir örnekti.
adam gibi adam yazardır. devecilerden alpay akıllı ol akıllı. evet.
uff snne be slk. .s

bir yazar. evet.
Nolsun ya, can sıkıntısı. Sende nasıl gidiyor üstad? *
Sevilen bir yazar.
ergen falan ama iyidir ya.
Şifreli şekilde mesajlaşan yazar. Bihterle mesajlaşması CHP hdp koalisyonuna işaret gibidir. Evet.
Eğer birine troll demeyecekseniz işte bu yazardır.
adam çok net neyse o.

(bkz: adamsın)
troll olamamasının tek sebebi troll kumaşına sahip olmamasıdır.

adam ne dese ciddiye alınıyor.

garip bir ağırlığı var yani, çözemedim.

özetle: 90 kiloysa 89'u...

şaka şaka. *
Samimi yazar.

Açık sözlü ve dürüstlüğü ile bilinir sevmeyen bi zahmet defolup gitsin deseler giderim bilmiyorum ama merak ediyorum gidince nolcak diye? Yazar işte kendisi...

Yazar var yazar var şimdi bu kişi yazar fakat hangisinden olduğu yuce divana sunuldu karar açıklanır az kaldı.
Lan ne çok göt yalayıcı var piyasada diyeceğim. Biri atlayıp sahiplenecek. Neyse efendim konumuza dönelim. Bir ulu sözlük yazarı. Iş aş özgürlük hehe. ..
klarnet üstadı şarapçı kola olarak okuduğum, online listesini kopyala yapıştır yapan ve dört yazarı silen nickaltına yazmamı isteyen yazar.
Su an tanismayi isteyip beceremedigim yazar kisisi. Gercekten klarnet ustasi oldugunu umuyorum.
Cok guzel klarnet calar, sarap sunar, ayni zamanda da bir koaladir kendisi. (bkz: enteresan)
"listede varsa adımız yazarız vesselam" yazar.
Hem gavattır, hem de istanbullu.