bugün

Rus olabilir. Yada "ı" harfini kullanmayı bilmeyen bir yazar.
bu kişi görmüş geçirmiş birine benziyor, bu iyi bir şey.
(bkz: #29735913) çaya gel barışalım.
ankara'ya gelmiiiş, gezmiiiş, dolaşmış, eğlenmiş yazar. bana bi' "hi" bile demememiş ayrıca.
şaka lan şaka demez mi. demiş de, yılın bu zamanında izmir daha güzel oluyo tatlım.

ayrıca "yılın bu zamanı" kalıbını hep kullanmak istemişimdir. ha bi' de "atağın yönünü sağ kanattan sol kanata çeviren oyuncu"
olmak istemiştim. kısmet bu işler.
isim yapmaya gelen vasat troll.
şu kayışını kopardığım sözlüğünde tanıdığım en temiz insanlardan biri lan. kesinlikle kızıllara olan zaafımla bi' ilgisi yok.*
gittiği mekandan fotoğraf falan atmış, şarkı göndermeler. yoo hayır hayır, kesinlikle yürümüyorum, o da bana yürümüyor lan.
ama çok tatlı oğlum bi' görsen. nasıl konuşmaya başladık bilmiyorum ama ilk mesajdan son mesajımıza kadar nasıl laubaliyiz.
seviyoruz kendisini. yazdıklarını kenarda dursun, söyledikleri daha çok hoşuma gidiyo. eşşek kafalı.
ayrıca havuçlu kek ve şarkı söylemek adına verdiği sözleri unutmadık !
selam ben minik !
Bana nickini her gördüğümde kıvırcık marullu mevsim salatasını hatırlatan yazar.
çok tatlı bi' insan lan, valla bak yazılmıyom. sözlük sempatiği. tabi lan. ama bilmeli ki bazıları gerçekten ölmeyi hakediyo !
Mor karnabahar yazarı.

Kedi seviyorsa insandır.
hem kedi hem modigliani seviyor, daa nolsun yazarı.
Canımın içi yazar.
Çok sevdiğim yazar. Mutlu olunca mutlu olduğum iyi tanımışım dediğim insan.
ayda yılda bir biri beni takip etmiş, onu da uçurmuşlar mı, o kendi mi uçmuş bilemiyorum, o yazardır bu yazar.

düzeltme:sözlükteki teknik bir hatadan dolayı sadece benim sanrım imiş bu, kullanıcı aktif. daha aktif olması dileğiyle *
(img:#282358)
gece gece kedi sevgimi tetiklemiş kedisever yazar.
Kıvırcık kızıl saçlara sahip güzel yazar.
iyi ki gelmiş, hoş gelmiş.
Sözlüğü restore adına renk katacağına inandığım zat-ı şahane. *
anlamsız entry giren yazar.trol.
kızıl ve kıvırcık saçlı yazar sanırsam ki.
hoşgelmiş. oo değerlenir buralar.
nesil aynı hoşgelmiş efenim.