bugün

varlığından biraz önce haberdar olduğum, online kitap satış sitesi.
ilk anda yaptığım kabaca bir kıyaslamaya göre, kitaplar, düzenli olarak alışveriş yaptığım kitapyurdu'ndan gözle görünür oranda daha ucuz.
ancak bu ucuzluk, düşük taksit seçeneklerinde (örneğin, maximum kart için iki taksit)ya da peşin fiyatta geçerli gibi görünüyor.
baktığım kitaplarda, taksit sayısı arttıkça kitap fiyatları da kitapyurdu'ndaki fiyatlara eşitleniyor zaman zaman da oradaki fiyatları geçiyor.

http://www.kitapzen.com/
Bana vaktinde ve digerlerinden ucuz kitaplar ulastiran sevimli site.
idefix'e küfürler ettiren siteymiş çoğuna göre. idefix sanal kitap fuarında x yayınevi'nde %30 indirim varsa kitapzen'de de aynı oran var. mesela ayrıntı %30, can %35. ikisinde de aynı bu oranlar. nasıl idefix daha pahalı, burası daha ucuz oluyor, ben anlamış değilim açıkçası.

ama iyidir, hoştur, kitapçılar candır. hiçbir şey olmasa bile.
Sipariş verdiğim kitabın günlerdir tedarik aşamasında olan kitap sitesi... idefixden, evekitapdan falan 2-3 lira daha ucuz diye gidip burdan sipariş verdiğim "hobbit" i hala elime ulaştıramadı. Hep de güzel yorumlar almış halbuki ama bilemiyorum...

edit: kitabım bugun geldi bir de yanında vip 2si bir arada nesgayfe koymuşlar anlamadım ama gülümsedim * ne yazık ki çöpe gitti çünkü vip nescafe berbat.
30.06.2013 tarihinde verdiğim sipariş, hala tedarik aşamasındadır. bir de yazdık oraya ha '' aciliyeti vardır. '' diye...
27.11.2020 tarihinde verdiğim kitap hala tedarik aşamasında. üstelik ben sipariş verdiğim zaman stokta görünen kitap şimdi baskısı tükendi olarak gösteriliyor ve ben hala bu kitabın tedarik edilmesini bekliyorum. istediğiniz kadar mail atın, bilgilendirme talep edin size dönüş de yapmıyorlar.daha önce başka sitelerden de kitap siparişi yapmıştım, eğer kitaplardan bir tanesinin tedarik edilmesi zaman alıyorsa diğer kitaplarımı gönderip o kitabı bana daha sonra temin etmişlerdi, kitapzen'in yaptığı gibi bir kitap için iki hafta bekletilmedim hiç. bu siteden son siparişim oldu.