bugün

jet li nin oynadığı, mükemmel dövüş sahneleri olan film. müziklerini de massive attack yapmıştır.
(bkz: danny the dog)
tarkan'ın tarkan olduğu zamanlar. ortaokul. dandik bir teypte son ses.
hey gidi günler demiş hocaefendi.
hey gidi günler...

"Bırak alev alsın bedenin
Hissettiğin gibi ol bu gece

Tüm oyunları oynayalım sırayla
Günaha bulanalım biteviye
Şşş konuşma hiç soru sorma
Sırlarımı keşfet bu gece

Kır zincirlerini gel
Aşka kanalım seninle
Yum gözlerini
Soluksuz uçalım göklerde

Geriye sayım başladı
Bırak tutuşsun bedenin
Tadına varalım her dakikanın
Tüm yasakları delelim
Yudum yudum içelim aşkı bu gece"
tarkan'ın ölürüm sana adlı albümünün güzel şarkılarından. söz ve müziği tarkan'a aittir.
tarkan'ın erotik bir şive ile seslendirdiği şarkı. sevişirken dinlenen şarkılardan biridir.
alkollü iken dinlenmesi gereken, tarkanın sevişmeye yönelik şarkısı.
http://www.youtube.com/watch?v=XoEktmvpE1Y
tarkan'ın en güzel şarkısı.
seksi bi şarkı. buram buram, satır satır, nota nota şehvet kokan bir tarkan şaheseri. terlemeden sevişenler'e inat, bir ibadetmişçesine sevişmek kavramının sonuna kadar hissedilmesi.
ritmler arası geçişler, müziğin bütünleyiciliği, tarkan'ın o melankolik sesi... size kalan, sevişeceğiniz birisini bulup bu şarkı eşliğinde sevişmek. kanatırcasına. karşılıklı olarak diğer bedende kaybolma adına. ikiliğin ortadan kaldırıp tek vücud olma adına.

sevişmek!...
tarkan ın zaten yeterince seksi olan sesine çok yakışan parçası.
yillarin eskitemeyecegi bir tarkan sarkisi. hangi kafayla dinlersen dinle, insanın hücrelerine kadar isleyen bi parca. cok parca.. ne parca ama...
türk pop tarihinin en iyi sarkilarindan. tarkan' ın tarkan olduğu zamanlardan kalma, ter ve çilek kokan şarkı.
tarkan'ın yaptığı en güzel parça. şimdi vay anam vay'lara kaldık. hey gidi günler hey.
gidenin ardından uçsuz bucaksız bir bekleyişte, yeniden doğuşa müsebbip yaşama arzularına sesleniş söylemi.

yazarın sesleniş örneği:
http://siniroldum.com/say...od=sinirsel&sid=16925
tarkan ın güzel parçalarından biridir, hala cafelerde çalarken duyulur. efsanedir.