bugün

bilgisayar bileşenleri satan firma. internetten bunların m2 ssd'sini sipariş etmiştim. bugün geldi yanına aparat koymamışlar yarı kalkmış bir vaziyette allaha emanet duruyor şu an alet anakartta.
hafıza kartı ve flash bellek üreten marka.
bol yeşilliği ve doğal güzellikleriyle bilinen küçük, şirin jamaika başkenti.

haa yolda giderken yan kesici ve torbacılara dikkat edin benden demesi.
jameika başkentidir.
bir flash bellek markası olmanın yanında jamaika'ya başkent olma özelliği taşıyan isimdir.
Flash bellek markası.
hangi sisteme hangi tip ram koyabileceğinizi görebileceğiniz çok güzel bir sitesi vardır.

http://www.kingston.com/us/memory/search/options/
16 gigabyte kapasiteli 3.0 sınıfından bir usb daha aldığım teknoloji firması. bilgisayardaki veriyi kendi hafızasına yazarken 10 megabyte, bilgisayara yazarken ise 70 megabyte ortalamaya sahip. 3.0'ın hakkını sonuna kadar veriyor. fiyatı da gayet makûl. 30 liraya 16 lık, 20 liraya 8 likler mevcut.*
dengesiz usb bellek markası isme güvenip ilk olarak 2010 da flaş belleğimi kaybettiğimden 4gb datatraveler g2 almıştım 5mb ile yazıyordu devamlı kendi kendine belge sildiği için garantiye gönderdim 4gb datatraveler g3 geldi sonuç ise şaşırtıcı idi yazma hızı 9-10 mb ı görüyordu ve daha önceki gibi belgelerimi durduk yere silmiyordu buraya kadar her şey güzel işin garibi ise bu flaşın 4gblık aynısından iki arkadaşımda da var ama onlarınkinin biri 3mb( 4 ü hiç görmedi) ile diğeri 5 mb ile yazıyor. anlayacağınız alırken araştırmadan almayın dt111 diye usb 3.0 çıkarmışlar gaza geldim alıyordum ntden 8 gb ı 15 tl diye, araştırdım 3 mb yazıyor diyen de var 15 mb ile yazıyor diyende, anlayacağınız ne çıkarsa bahtınıza modunda flaş bellekleri var bu firmanın.
Flash bellek markası .
bir kuzey amerika ülkesi olan jamaika'nın başkentidir.
güneybatı londrada'roheampton adlı bir türk mahallesinede sahip ilçe gibi bişeydir.
iki defa çamaşır makinasında spin atmasına rağmen bozulmayan ecnebi icadıdır.
8 gb kapasitedeki flash bellekleri, her eve üçer beşer lazım olan bir üründür. zart diye çekip çıkarınca bozulmaz. hızlıdır.
ramleri flash diskleri ve hafıza kartları çok kaliteli ucuz ve hızlı olan bilgisayarımın ramlerini üretmiş olan vazgeçemediğim bilgisayar parçası üreten marka. aynı hıza ve kapasiteye sahip diğer ramlere göre daha çok performans verebilir flash diskleri her ne kadar tasarım açısından pek iyi olmasalarda hız ve dayanıklılık açısından şahanedir aynı şeyleri hafıza kartları içinde söyleyebilirim kingston ismini duyduğunuz her pc parçasını gözü kapalı olarak alabilirsiniz*
(bkz: sözlükte reklam yapmak)
kanada eyaleti new brunswick'in, kings bölgesinde bir taşra köyü.

bölgenin ve eyaletin tüm yerleşim birimleri için:

(bkz: kings/#8847971)
(bkz: new brunswick/#8803335)

(government of canada)
(travelingluck)
kanada eyaleti new brunswick'in, kings bölgesinde bir parish.

bölgenin ve eyaletin tüm yerleşim birimleri için:

(bkz: kings/#8847971)
(bkz: new brunswick/#8803335)

(government of canada)
(travelingluck)
kanada'nın nova scotia eyaletinin kuzeybatısında yer alan kings şehrinde bir yerleşim birimi (community).

şehrin ve eyaletin tüm yerleşim birimleri için:

(bkz: kings/#8829300)
(bkz: nova scotia/#8803347)

(government of canada)
(travelingluck)
guyana'nın, demerara mahaica coğrafi bölgesinde bir yerleşim birimi.

bölgenin tüm yerleşim alanları için:

(bkz: demerara mahaica/#8478321)
2008 kasımında 32 tl'ye 8 gb flash bellek ürününü aldığım marka. sürati ve kalitesi su götürmez. işin garibi fiyatı azalmamış artmış. acaba kampanya falan mı vardı aldığımda.
http://www.akakce.com/c/?...asp%253Fproductid%253D687
düşür düşür bozulmayan flash bellek üreticisi.
allah belasını versin dediğim marka, nerden aldıysam bunun ürettiği flaş belleği, devamlı bir şeyleri siliyor kafasına göre, cillop gibi tezimi yuttu daha bir gün önce hazırlamışım ertesi gün sil baştan hazırla tabi, bunun gibi başka şeyler de yaşadım sayesinde, tabi eski kaybettiğim flaş gibi sanıp belgelerin yedeğini almıyordum şimdi, her yazdığımı garanti olsun diye yedek almak zorundayım ayrıca yavaş olması da cabası.
USB bellek denildiğinde akla gelen ilk ve tek markadır.
flashbellek ve ramlari çok kaliteli olan şirket. henüz, bozulan bir kingston flash disk duymadım.
20 lira fiyattan satılan 4 gb lik usb aracıyla beni cezbeden ve kendini satın aldıran teknoloji markası.

(bkz: kaliteli ve ekonomik)