bugün

jamaika'nın başkenti.
rem markası oLup ömür boyu garantisi vardır.
(bkz: richard kingston)
hafıza kartı vs de üreten harici donanım markası.
kutsal şehrimiz...
(bkz: en azından benim)
(bkz: kingston dan tarla almak)
hafıza ürünleri ve veri depolama üzerine çalışan firma.
bursada bulunan hiçbir elektronik mağazasında geçtiğimiz hafta içinde 1gb lik flasdisc i bulunmayan marka.
önceki adı, gerçi önceki adı değil şu an bulunduğu yerde bulunan önceki şehirin ismi, port royal olan; 62'de yaşanan büyük depremle hükümetin burada yeni bir kent oluşturma kararıyla oluşan şimdiki jamaika'nın başkenti.
çok kaliteli ve ucuz usb bellek üreten firma,bir tane almak istiyorum ama neden almam gerektiğini bilmiyorum,beni kendine çekmiştir her zaman.
hyperx serisinin o.c performansının düşük olması sebebiyle büyük kayıplar veren firma.
yıllarca galatasaray'da sürünmüş, sonra türk olarak faruk adını almış kaleci...
Logosunda kocaman bir kafa olan, sadece toplayıcı bir bellek,ssd, yada taşınabilir depolama ürünleri üreten bir firmadır.

Çipleri üretmez,sadece seçerek alır. O.C yapılan ramleri için hynx ten yada samsung tan alabilir hatta hand pick diye tabir edilen elle seçme yöntemine bile başvurabilir.

Ama üzerinde durulması gereken çip üretmez sadece son kullanıcıya yönelik ürünler üretir.
ömür boyu garantili ramler üreten ama ram bozulunca ömrü bitmiş diyen firma. demekki ömür boyu derken ram'in ömrü oluyormuş.
piyasada 4 gb'lık usb flash belleğini ararsanız 20 ytl ye bulabileceğiniz marka bellek teknolojisindeki bu ilerleme ile yakında cipsten bile usb bellek çıkabilir.
nt de

1 gb ~ 10 ytl
2 gb ~ 16 ytl
4 gb ~ 28 ytl
8 gb ~ 50 ytl

ye flash bellek ürünlerini bulabileceğiniz marka.
ram leri gerçekten kaliteli olan marka.
beşinci nesil yazar . hoş gelmiş sefalar getirmiş .
cuma okulun park yerinde düşürülen, pazartesi bulunan, haftasonunun getirdiği çiğ, araba tekerleği gibi felaketlerin üstesinden gelip tıkır tıkır çalışan usbler üreten firma. bu entry full reklamdır. teşekkürler kingston.

(bkz: esegini kaybedip bulmak)
bir salça markası.
yaratıcılıktan ve tasarımdan uzak olan flash disk markası.
flash bellekleri ile ünlenen marka.
bellek kitleri üretir ve ssd(solid state disk) üretimide yapar.
anne tarafından çamaşır makinesinde yıkandıktan sonra çalışmaya devam edebilen usb bellekler üreten firma. *
flash bellekleri ile her kesimden kullanıcıya ulaşan firma. her evde bir adet vardır bu markadan.
teknolojik ürünler satan firmanın adı.