bugün

Kaşla göz arasında yarışmacının elenmesine şahit olduk. Telefonla uğraşırken adamın daha yüzünü göremeden elendi herif.
An itibariyle bir androidin yaristigi yarisma.
şişmiş egoyla yarışmaya katılan adamın iki yanak bi deliğe dönüşünü kahkahalarla izledim.

not: şu adamın tweet adresini bilen yazsın bi zahmet. teşekkür ederim. *
An itibarı ile Peter parkerin yarıştığı program.

Ek : dangalak herif mavi boncuk deyimini hiç duymamış.
Ek2: tam bir gerizekalıymış yuh ulan. Tencereye fincan kapanır mı andaval herif.
https://twitter.com/ConDalton

az önce ilk soruda elenen herifin twltter adresi. Fatma adındaki kıza hakaret etmiş. Biz de aynısını kendisi hakkında düşünüyorduk halbuki.

edit: bahsi geçen entry'i silmiş.
an itibariyle peter parker yarismaktadir.
ilk soruda risk alıyorum diyen bir yarışmacının yarıştığı yarışma.

Not: bir de joker kullandı.
Robert kolejinde burslu okuyan adamin mavi boncugu bilemeyip seyirciye danistigi program. Yari yariya jokeri de kulkandi ama bilir bunu bi sekilde tum jokerleri bitti ama isi zor yarisma cifte standartli cahillere kolay sorular akadamik kariyerlilere kazik sorular.
Lanet olası yarışmaya mülakat için çağırdılar gittim.Neye göre seçtiklerini anlayamamakla birlikte ön görüşmede elenmem için olası nedenler:
Herhangi bir medyatik özelliğim ve acınası bir hayat hikayem olmadığı için,
Saçlarım bonus olmadığı için,
Aptal sarışın olmadığım için,
Sordukları sorulara garip cevaplar vermediğim için,
Davranişlarim normal olduğu için.
Katılacak arkadaşlar bu hususlara dikkat etsin.Zira boş yere umut bağlamasınlar.
robert kolejinde burslu okuyan adamın hepsinden fos çıktığı yarışma.
şuan bir androidin yarıştığı yarışma programıdır.
ilk soruda elenen, arkadaşı olduğuma pişman olduğum, yarışmadır. Bak mustafacım diyoruz sana twitter fenomenliğini gözüne gözüne sokma insanların pek bir görmemiş imajı çiziyorsun. Sonra o radyo programında boğazına teke kaçmış gibi de yapma sesini hiç sexi falan olduğun yok. Tüm o söylenenler liseli kız kardeşlerimize ait. Sonra millete mimarlık okuduğunu söylüyorsun. Yapma. Biliyoruz ne halt ettiğini. Neyse bu yarışma sana atmıştır bir tokat. Almışsındır.
Kenedynin adini hatirlamiyosan git ulan caddesi bile var yaziklar olsun sana verilen o burslara.
az önce bir yarışmacı çıktı benim twitterda 100 bin takipçim var ben okumayı pek sevmem de çok hareketliyim de falanda filan. dedim ki sen inşallah ilk soruda elenirsin. valla elendi. keşke başka birşey dileseymişim. allahın kazması bir de bir önceki yarışmacıya laf atmış. asıl seni özürlü kontenjanından almışlar diyeceğim de cidden özürlülere hakaret olur.
birilerinin beni gaza getirmesiyle katılabileceğim yarışma. *
Satılık Twitter fenomen adresi. Puhahahaha.
Artık hangi yüzle çıkacan o ortamlara bilemiyorum.
Ben okumam ama genel Kültürüm iyidir. Lafa gel.
Lan cevabın bile salakça;
Adana. Adana ne oğlum ne kodlaması yapıyorsun.

Neyse gene de beni çok eğlendirdiğin için saol bratan.
soru kalitesinin dibe vurduğu yarışma programı.
https://twitter.com/ConDa...status/280797687996088320

con dalton değil elvan dalton'un elendiği yarışma.

O değil de yuzbin takipçi diyordu. Eğer dogruysa, 60bin takipcisini kaybetmis eleman.
Bu saatten sonra hakkaten fenomen olur divittırda. Cümle alem tasak geçmeye başladı bile.
Sorulan soruları görünce beni oraya çağırmadan zihniyeti bir kez daha kınamama yol açan yarışma. Ulan mavi boncuk diye soru mu olur be?
adı mustafa misir olan ve bahsettiği 100 binlik hesabı fucktroloji olan birinin yarıştığı programdır.
(bkz: best greek twitter fenomen)
ama esas elim olan bu şahsın kendisinden önce yarışan tırnaklarıyla kazıya kazıya şu hayattta bir yerlere gelmiş olan fatmaya özürlü demesi. fenomen olmuşsun adam olamamışsın dersler adama. içimin yağları eridi resmen 0 tl alınca.
kenan ışık'ın harika sunumuyla gayet keyifli geçen bilgi yarışması programı.
insanların ne kadar salak olduğunu gösteren yarışma. tamam heyecan vardır, tabii ki anlarım. ancak yüz bin kadar twitter takipçim var, okan üniversitesi'nde okuyorum. saçma şeyler yazıyorum tutuyo yeaa gibisinden yarışmacıların bulunduğu program. ilk soruda göt oldu zaten. parayla da takipçi alınır koçum sorun değil.

en sonunda gözlüklü eleman geldi. amerika görmüş.. ekonomi ve fizik dallarında uzman. ancak en basit soruları bile bilemiyor. lan amına koyim, şu yarışmaya katılacaksanız 'genel kültür' lafını aklınızdan çıkarmayın. ben bu gözlüklüye en zor, kazık soruları versem yapabilir. ama adam sosyal hayattan birşeyler almamış amk. ot gibi bir yaşamı var. o yüzden dolu değilseniz katılmayın şu yarışmaya.

tarih bilginiz varsa, baya film izliyorsanız, sosyal hayattan birşeyler almışsanız, müzik bilginiz varsa, gündelik bilgiler ve sorulara kafa yoruyorsanız gidin bu yarışmaya. ben katılsam heyecandan duramam belki de ancak gel gelelim cidden her soruyu biliyorum arkadaş. bir kere sorularda şuna dikkat etmek lazım.

1-) bilgi.
2-) mantık.
3-) şans.

ilk önce bilgiye, olmazsa mantığınıza, o da olmazsa şansınıza bırakın işi. adamlar mantıklarını kullanmıyorlar fark ettiğim kadarıyla.
soru kalitesinin yetersiz olduğu yarışma.

ilk soruda elenen arkadaş saint joseph değil kenan evren anadolu lisesi mezunudur ayrıca.
ilk soruda elenen eleman için gelsin bu. yok 100 bin takipçi yok bu bırak hacım. görsel
ekran buldu diye var gücü ile şişinen narsistik egoların en basit sorularda patladığını gördüğümde süper keyif aldığım yarışma.

kars'ın dağ köyünden okumak için canını dişine takan ve iyi kötü bir üniversite okuyan ve kardeşlerini okutmak için yarışmaya gelen kızın, saint joseph, robert kolej mezunlarından, "amerika'da üniversite eğitimi aldım, şimdi de doktoraya amerika'ya gideceğim" diyenlerden toplamda ortalama 5 kat daha fazla ödül alması içimin yağlarını eritmektedir.

ilk soruda elenen patlak egolu, hormon kafalı ise saint joseph mezunudur, ben babasının yalancısıyım. "beni takip eden çok meşhur var, cem yılmaz da takip ediyo" diyen ezik. inşallah hemen siler seni cem yılmaz listesinden.

sonuç:
twitter güzeli, hormonlu domates ilk soruda elendi,
robert kolej mezunu amerika'da eğitim gören nerd tipli arkadaş ite kaka, joker, telefon jokeri filan derken hepi topu 7.500 ytl kazandı,
kars'ta kendisini okutmak istemeyen ailesini valiye şikayet edip, sınavları kazanıp yatılı okuyan, sonra da abant izzet baysal üniversitesi'ni kazanıp uluslar arası mezunu olan kız, 30.000 ytl,

ödül aldılar.
adalet duygum tatmin oldu. oh be.

narsistler bitiksiniz olum.*