bugün

entry'ler (832)

sözlük yazarlarının itirafları

v for vendettayi ilk defa bu aksam izledim. begendim evet. ama anlamadigim yerlerde var hala.

yazarların düğünlerinde çalacak dans parçası

hala karar verilemeyen bir parçadır.
önerilere açığımdır^

öyle bir zamandayız ki artık iyice koptuk gerçek hayattan. eskiden bizi mutlu eden şeyler artık mutlu etmiyor, gerçi artık hiçbir şey mutlu etmiyor. çok sorunlu bir ülkede yaşıyoruz. bunlarda etken evet ama sanki dünyanın rengi karardı bilemiyorum. beyinler iyice sanallaştı, depresyonlar arttı, yaşam isteği bile gitti çoğumuzda. keşke o eski günlerimize dönebilsek. ben çok özledim tadı tuzu olan eski güzel günlerimizi.

hdp ye oy vereceklere ufak hatırlatmalar

pkk nın kürtleri kullandığını, aslında türkten çok kürt öldürdüğünü sakın ama sakın unutmayın.
barış değil katil ruhlu olduklarını, sempatik/ sevimli görünerek kendi seçmenini bile tehdit ettiğini de.

itiraf ediyorum burayı özlemişim.

kızların sevmediği erkek tipi

pintiler.
kesinlikle pintiler.

31 ağustos 2013 fenerbahçe sivasspor maçı

artık volkanın bayrağı merte teslim etmesi gerektiğini anladığımız maç olmuştur.

götünde don yokken 2500 lirayı telefona veren mal

türkiye gerçeğidir.

kadının en güzel takısı

doğallığı.

kenan imirzalıoğlu

türkiyenin en yakışıklı adamı.

alex de souza yı özlemek

aslında durumun özeti; her geçen gün artan bu özlemi, birden karşımızda görünce farketmek oldu.

alex de souza

çok özlediğimizi bir kez daha fark ettim.

criminal case

bu aralar fena halde sardığım oyundur.

1 haziran 2013 chp kadıköy mitingi

off be yeter dedirtecek mitinglerdir. gidin başka yerde miting yapın ya.
edit: ctesi trafiği felç etcekler diyedir bu tepkim.

burak yıldırım

galatasaray taraftarların öldürdüğü gencecik kardeşimizdir. he tabi bunu bütün galatasaraylılara mal etmemek gerekir.yakınlarına allahtan rahmet ve sabır diliyorum..

2013 uefa avrupa ligi şampiyonu fenerbahçe

son 180 dakika. allahın izniyle alırız inşallah.

28 nisan 2013 fenerbahçe kayserispor maçı

yensekte yenilsekte çok önemli olmayan bir maç. lig bizim için bitmiştir. bu yuzden sadece ve sadece takımımı desteklemeye gideceğim maç olacaktır.

bağıra bağıra söylenebilinecek şarkılar

http://www.youtube.com/watch?v=OpQFFLBMEPI

fenerbahçe taraftarı

fenerbahçe benfica yarı final karşılaşmasında taraftarlık nedir tüm dünyaya göstermiş olan topluluktur.

sl benfica

türk medyası tarafından nedense acayip şişirilmiş takım.