bugün

Bende de mideden kaynaklanan sorundan dolayı son 2 günde 6 kilo vermiş olmamdır. Hiçte sağlıklı hissedilmiyor. Kendini daha güçsüz hissettiriyor.
görsel
Vücudun su kaybetmesidir o.
Kilo vermek ciddi kararlılık isteyen bir iştir sporla desteklenmediği sürece sarkmış bir vücuda sahip olabilirsiniz.
Verdiğiniz kiloların sizin estetiğinizi bozmaması için spor şart.
düzenli beslenme ve spor ile yapılması en sağlıklı olanıdır.
haftanin uc gunu birer saatlik kardiyo programiyla 'acemi kaybi' denen kilolar rahatca verilebilir. bu elbette pek cok degiskene bagli bir durum ancak kardiyoyu aksatmayip da kilo veremeyen biriyle karsilasmadim ben.
bir buçuk yılda 28 kilo verdim, son bir haftada bir kilo aldım amk.
3 haftalık tatilde yediğim tatlılar sayesinde göbeğim özerkliğini kurdu birkaç gün önce diyete başladım inşallah en kısa sürede 60 lara inerim.kilo vermek kilo almak kadar kolay olmayan bir zorlu süreçtir hem sabr ister hemde irade.
vücudumun göbek bölgesinin yapmayı reddettiği aktivite.
6 ayda 42 kilo vererek rekor kırdığım biri durum. günde 4,000 kalori alıyorum, her isteğimi sınırsız yiyorum, bol yağlı bol tatlılı ona rağmen gram kilo almıyorum.

teşekkürler (bkz: biliopancreatic diversion duodenal switch)
yaptığım diyet ve sporlar sayesinde 3 hafta da 4 kilo vermiş olarak çok mutluyum.
ekmeği, şekeri ve tuzu hayatından çıkart.
bol su, bol yürüyüş!
yeşil çay bolca iç ve toksinleri atınca hayat bayram oluyor!
Arkadaşlar veremiyorum. Gaziantep'te yaşıyorum olmuyor yapamıyorum . Bu şehirde olmuyor .her yerde Katmerler künefeler baklavalar çeşit çeşit kabaplar lahmacunlar olmuyor arkadaşlar bu şehirde kilo verilmiyor .
Sen çok yanlış yerde diyet yapıyorsun gurban. GaziAntep'te diyet mi yapılır.

Kimi zaman sağlık için kimi zamansa takıntı ile yapılan diyet ve hareket ile desteklenen eylem.
Mutlu olun gerisi gelir zaten. Mutsuzluk kilo alimini tetikler.
görsel
yemek yemekten memnunsan ve sağlıklıysan hiç dert etmemen gereken şey.

sanane insanlardan? istediğin kiloda ol, istediğini giy.

Köpek gibi yemek yiyorum, deli gibi de yiyorum kilom da ideal fazlaca.

Ne der diye insanlar düşünecek miyiz?
köpek gibi yiyorum deli gibi yiyorum ideal kilodayım yani 130.

kilo vermeyi hiç düşünmüyorum.insanlar ne der diye düşünmüyorum. gün içerisinde hayvan gibi ter kokuyorum. 5 dakikalık yolu 25 dakikada gidiyorum. merdiven çıkarken götümden nefes alıyorum. halimden çok mutluyum.
Sanıyorum şu ara içinde bulunduğum hal. Geçtiğimiz günlerde uzaklarda olduğundan mütevellit bir süredir görmediğim abim geldi. Sarılınca kemiklerin çıkmış, zayıflamışsın dedi. Anam babam deyince inandırıcı gelmiyordu ama beni öküz gibi olduğuma inandıran abim deyince hem şok hem sevindirik oldum. *
Istem disi olarak 18 kilo verdim ama hic memnun degilim.
ben zayiflayana zayiflamissin demem zayiflayan ben olmadikca.
bir kilo daha vermiş bulunmaktayım sözlük. alkış bana alkış ^^

edit: eksileseniz de vermeye devam ediciğim! ben tüccar değilim!! kafa gitti glikoz yok..
Allahım inş bu sefer devam eder. ilk kilo kaybım kutlayasım var. Tam bir kilo.
eminim o heycanla ve mutlulukla kendini ödünendirmek için bişey atıştırıyorsundur.
Mutluluğun daniskasıdır. Halledeceğim ben.
majör depresyon sürecimde yemek yemeye üşenip günde tek öğün yemem ve ardından antidepresan kullanmaya başlamanın bende yarattığı iştahsızlıkla birlikte gerçekleşmiş hadise. inanamıyorum aslında.

daima 60-65 arasında gezinen ben şu an 53 kiloyum. yaklaşık 10 kilo fark var ama herkes yarıya inmişim gibi tepki veriyor. hoşuma gitmiyor değil ama*
Tüm gündüz kuşağı kadın programlarının yegâne ve değişmez demirbaş konusudur.
Anladık!
Ülkede çoluk çombalak, herkes diyetisyen oldu! Merak etmeyin!