bugün

kilo almak isteyen yazarlara tavsiyelerdir.

yetecek kadar alın, sonra bozulup obez oluyonuz.
uğur çelik'i tavsiye ederim. kayseri özteknik'te fena değil ama terazi kilo piyasasında yeni, bir kaç gram eksik olabilir hak geçmesin müşteriye.
kilo alayim diye sagliksiz beslenmeyin.yas ilerleyince aliniyor.7sene ayni kiloda kaldigimda.
Çekül alın kilo almayın.
Fazla almayın, biraz da gülşen'e bırakın.
Kilo vermek istediğinizi düşünüp o şekilde yaşamanız yeterli emin olun o zaman fazlasıyla kilo alırsınız.
almayın.
sonra evde deli danalar gibi ben bu kotun içine giriyordum laaaağğğn diye gezersiniz.
bizim bir arkadaş öyle yapıyormuş.
almayın.
üzülürsünüz.
Aldığınızı vereceğinizden eminseniz alın. Ben öyle yapıyorum *, 56-61 arası gidip gelirim.
verecekseniz almayin.
spor salonları filan hikaye. yatmadan önce yiyecek, tüm fiziksel aktiviteleri keseceksiniz. önce bi bedeniniz yağ tutsun sonra sporla filan istediğiniz yere kas aktarırsınız.
düzenli hayat+düzenli uyku+düzenli yemek+düzenli seks. başka yolu yoktur. hayatı düzene sokacaksin.
öncelikle kilo alamamanızın sebebini bulun. altta yatan bir hastalığınız olmadığından emin olduktan sonra

*öğün sayınızı artırın. kahvaltıyı asla aksatmayın.
*kahvaltıda fındık ezmesi, tahin helvası bulundurun.
*ana öğünlerde en az 3er dilim ekmek yiyin. pilav ya da makarnayı olabildiğince eksik etmemeye çalışın.
*çorba gibi sulu şeylerle midenizi doldurmayın, mide kapasitenizi daha enerji dolu şeyler için kullanın ki verimli olsun.
*eti sütü hayatınızdan eksik etmeyin.
*ara öğünlerde fındık ceviz kuru üzüm gibi şeyler yiyebilirsiniz.
*yatmadan 1 saat kadar önce üzeri bol fıstık-fındık-cevizle kaplı bir sütlü tatlı yiyin. bunun için seviyorsanız * bebe bisküvili süt çok idealdir.

*spor yapın. yorulduktan sonra daha iştahlı yiyebileceksiniz. hem de sağlıklı olacaksınız.
*stresli bir hayatınız da varsa balık yağı hapı kullanabilirsiniz.
*doyduğunuzu düşündüğünüz an fazladan bir iki kaşık yemeye zorlayın kendinizi, zamanla mideniz genişleyecektir.
*düzenli bir uykunuz olsun ve tabi düzenli bir hayatınız. mümkünse hep aynı saatlerde yiyin yemeklerinizi.
*sigara kullanıyorsanız bırakmayı deneyin, kilo alımınızın kolaylaştığını göreceksiniz.
almayın.
ekmegi cok yiyin.
sadrazam yarrağı yeyin.

(bkz: sadrazam yarrağı)
kilo kilo diye ağlayanlara verilecek tavsiyelerdir.

hayır yiyorsun kilo alıyorsun. ben söyleyim sana. sabah 2 puaça bir meyve suyu ile kahvaltı yap. öğlen git ızgara, mızgara bir şeyler ye. sonra ikindi, çikolata, dondurma, çerez bir şeyler atıştır. akşam git pide, sulu yemek ama pilavlı bir şeyler ye. gece çayın yanında çekirdektir, kuruyemiştir, cipstir bir şeyler ye. çaydan sonra meyve ye.

1 ay sonra kilo vermek isteyenlere verebilecek tavsiyeler başlığında bulursun kendini.
sabah öğle akşam fast food ye alkol iç baklava börek bol ekmek tüket kamyon gibi ol.
bol bol ye.

ne yiyeceğinide sorma amk.
birden almayın oturamazsınız sonra ehe ehe *
boyunuzla orantılı olarak alın *
allah için spor yapın. bakın ciddi diyorum. yapın.
kilo alırken muhakkak insan gibi alın. spor yapın.
aniden alacağınız kilolarla vücudunuzda ömrünüz boyunca geçmeyecek bir ton çatlak izi bırakabilirsiniz.
yok ben alamıyorum. hadi yemesem anlarım ama yiyorum da. hadi onu da geçtim o kadar hareketli biri de sayılmam. bu kadar yemek nereye gider ?
kas kütlesi kazanın.
hic hareket etmeyin hergün kola için. bol bol yemek yiyin zorunda olmadıkça koşmayın.
her insanın fizyolojik özellikleri farklılık gösterebilir.
bundan dolayı şunu yiyin, buna abanın, şunu eksik etmeyin gibi genellemeler yanlış olur.
kilo almak isteyenler için tek tavsiyem düzenli spor olacaktır.
gerisi diyetisyeninize kalmış.
not: zayıfım.