bugün

çok var yazmakla bitmez. hem ölmesin o kötüler. nasıl anlaşılır o zaman iyinin değeri. yaşasın onlar.
isim vermek istemediğim bir tanıdık. bir çok kez keşke ölse keşke ölse dedim lan az kaldı ölüyodum demeyin öyle size geri dönüyo.
joffrey baratheon ve adalı Abdul bin orospu.
kimseye demem, ölmesin kimse, hele de benim nefretimden...

ölmesin...
yahudiler.
ben haric tum erkekler.
mahallenin piçleri. o piçler ki; karıya kıza mı sarkmazlar, çete olup güçsüz zayıf insanları mı dövmezler, faça arabalarıyla ulu orta yerde yan verip başkasının can güvenliğine mi kastetmezler. alkol alıp ona buna mı saldırmazlar. ceplerinde bıçakla kimleri tehdit etmezler. bali-tiner-esrar olayına girmeyeyim bile...
imralı cezaevinde kalan, insan karalaması.
zulmeden ve masum kanı döken kim varsa.
şu an kurada pis pis sırıtan uefanın keli. evet.
(bkz: anladın sen onu) evet.
(bkz: beşar esad)
oytunkaran, devecialpay.
radovan karadziç orospu çocuğunun oğlu.
Cahiller. * * *
imralı canisi, ahmet kaya *, ahmet kaya *, ahmet kaya *...
teyyip erduvan... öleydi eyiydi!

Gereksiz bir yaşam formu, tüm konuşmaları yalan, kin, nefret ve ayrımcılık içeriyor. Ayrıca hırsız diyorlar kendisi için. Belediye başkanlığı döneminde hakkında kalpazanlık gibi çok adice ve yüz kızartıcı bir suctanda dava açılmış ve kendisini bekleyip duruyor adliye köşelerinde, dokunulmazlığı kalktığında karşısına bunun gibi çok dava çıkacak.

Hakkında bu kadar şaibe olan birisi birde kendisini Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdi partisinede göstertti. Cok demokratik bir kişi aynı zamanda kendisi!
vatan hainleri sürünmeli, ölmek onlara hediye olur. hayvan düşmanları, hayvanlara türlü türlü işkenceler yapan, taciz eden ahmaklar ölmeli!
buradan adlarını versem suç işlerim ve anında paket oluruz o yüzden susayım ben.

şöyle desem de anlaşılır herhalde. vatanını milletini şerefini namusunu paraya satanları.
Benimdir. Keşke ölsem. Hayattan hiç zevk almıyorum. Boşa yaşıyormuşum hissi var. Çok monoton bir hayatım var. Yaşamak çok zor be. Yakınlarını kaybetmek insanı derinden yaralıyor.
(bkz: Fetoş)