bugün

Fenevbahçelilerin Bu geceki şımarıklıklarını göreceğimize keşke Yunan kazansaydı, evet.
mısıroğlu bunu beğendi.
Hayatları boyunca kupaları ancak rüyalarında görebilecek kekoların olmayacak duası.
Bir türk ve hasta beşiktaşlı olarak fenerbahçe'nin, finalde yunan takımını yenerek kupayı almasına en az fenerbahçeliler kadar sevindim. Türk olan hiç kimse, bir türk takımının başarısından rahatsız olamaz.
Ağızlarından tükürükler saça saça, uzun yıllar boyunca " bözöm uefo kopomoz vor " şeklinde sakız edecekleri için benim temennim de bu yöndeydi. Normalde türk takımlarını canı gönülden desteklerdim.
Bazı türkleri görünce bunu üzülerek söylüyorum, evet sizin Kürt halkına karşı yaptığınız faşist baskıları Yunanlar bile yapmazdı.

Tanım. Mısıroğlu'na ait bir söz.
bu sözü söyleyen vatan hainini şu anki cumhurbaşkanı hastanede ziyaret etti.

tarih bunu da yazdı.
aslında saksıya feslegen gibi oturtma anlamı da çıkarılabilecek bir lafken, lagım farelerinin herkesi kendi gibi sanıp ya da sanmasa da hani burdan ne çıkarırım ne karım olur düşüncesiyle akıllarınca çarpıttıkları laftır..

alenen adam yunandan betersiniz diyor amk, utanacagına vatan hainidir diyor yav ahahahaha..
bi de bu dangalaklarda bir şeyi yapıp aynı şeyi bizim üzerimize yafta olarak yapıştırmak moda ve gelenek..
kendi karısını yunanistan başbakanın koluna takıp yürütenler bunlar, fakat yunan dostu kadir mısıroğlu oluyor..

venezilosun verdigi ayarlar yetmedi mi.
bunu diyen"heykellerin köpek leşi gibi sürüklendiğini göreceksiniz"demişti.bugün bununla ilgili adım da atıldı.
hala da mustafa kemalin askerleri olmasa yunan kazanamaz diyor yav ahahaha. ulan partin teröristden hainden geçilmiyor, bi boka faydan olsa bişey yapabilecek kudrete sahip olsan önce partini korur kollarsın.. partisini koruyamayan adam ülke korumaktan mı bahsediyor ahahaha, ayrıca siz savunma falan yapmayın, siz savununca birileri gidip karısını yunan başbakanın koluna takıyor..

siz bu zihniyettesiniz çünkü..
istiklal savaşında yunana karşı savaşırken şehit düşenlerin ruhlarını ve geride kalanları muazzep eden cümledir.
yunandan betersiniz diye savunmaya girişmiş. ulan dingil yunandan beter olsaydık götünün üstüne oturamazdın. kıçını koyacak bir yer bulabiliyorsan şuan bunu atatürk ve askerlerine borçlusun. yat kalk dua et amk paraziti.
bu fesli gavatı savunuyorsanız a haber izlemeyi acilen bırakmanız lazım.
kansız yobazlara bir şeyler anlatmak için hiç çırpınmayın.

kinleri dinleridir bu köpeklerin...

kadiros mısıryanis'in bu lafı söylemesi bir şey mi? bu akıl hastası "selahattin eyyubi hayvanoğlu havyandır" dedi ama hala sünük pipisini yalıyor bu puştlar. dikkat ederseniz selahattin'in ve atamızın ortak özellikleri ikisinin de haçlıları kovmasıdır. yobazın asıl derdi o...

o da bir şey mi? fesli deli "haklı olan yezit'tir, hüseyin haksızdır" dedi buna bile tınmadı yobaz sırtlanlar.

peygamberlerinin torununu katledeni haklı bulan ite bunca hürmet eden yaratıklara neyi, nasıl anlatacaksınız ki?

mühim olan fesli şarlatanın atamıza sövmesidir. sövdü ya, gerisi mühim değil, fesli bundan sonra allah'a sövse hiç fark etmez, yine büzüğünü yalar bu çakallar!...
devlet bahçeli'nin yancısı olduğu cumhurbaşka'nının ziyaret ettiği adamın sözü.

şerefsiz namussuz türk düşmanı arap köpeği bir itin lakırdısı...

bu da mı yerli ve milli ulan...
Bunu diyen keşkül hastaneye kaldırılmış. Çok üzüldüm.

Keşke azrail kazansaydı.
kadir mısıroğlu sözü.
Keşke galip gelseydi de şu soysuzun cici baba hasreti son bulsaydı.

Kadir yorgooğlu olarak takılırdı.
Yerli ve milli Rumların mottosu.

Bu Rumlara göre de biz gavuruz işin komiği.
Fetönün,ülkenizi NATO işgal etse daha iyi onlar ırzınıza namusunuza dokunmaz(bu manada bi sözdü)sözünü akla getirir..
bunu diyen orospu evladini bile destekleyen göt oglanlari var.
Εύχομαι να κερδίσει ο Έλληνας.

not: böyle yazacak ve okuyacaktın.
görsel

not: yurdu için düşenlere selam olsun...
kadir abimizin konuşmasını tam dinlemeyen kişilerin attığı iftiradır. bunun gibi delikanlı adam acaba bir daha yeryüzüne gelir mi..

görsel