bugün

asosyal, tipsiz, hiç tarzım olmayan ve bildiğim bütün kötü sıfatları yakıştırabileceğim o çocukla nasıl çıktım bilmiyorum ve her aklıma geldiğinde KEŞKE diyorum!!
keşke cenk bey'i aramasaydım. erdem bey'e o kadar dalmalı bi yazı yazmasaydım. şu koca hayatımda en pişman olduğum şeyler bunlar.
gayet iyiyim yani. amaaan fıs.
keşke cümlesini hayatımda hiç kullanmasaydım,keşke.
küçükken samimi arkadaşlarımla incir çekirdeğini doldurmayacak bir şey yüzünden kavga etmiştim pişmanlığını hala yaşarım keşke etmeseydim, keşke pisliklerle takılıyor diye saf, masum, melek yüzlü arkadaşımın sırasına raptiye koymasaydım..
Keşke o gün o kapıyı öyle çarpıp çıkmasaydım.Zira geri dönmeyi köpek gibi istesen de gidişin öylesinden sonra imkansız oluyor.
keşke tiramusu vermek için kapıyı ısrarla çalan halama sertçe kimoooo diye bağırmasaydım.
taytsizkral ile lüzumsuz bir münakaşaya girerek hayatımdan çok değerli dakikaları ziyan etmek şu gün için keşke yapmasaydım diyebileceğim tek olay.
2002 yılındaki seçimler kökten çözüm olurdu ya da başbakanın futbolu bırakması futbolcu olsaydı da bugünleri yaşamasaydık.
keşke kapıyı çekip gitmesine izin vermeseydim.
bundan aylar önce nezaket uğruna o kadına kentkart basmayacaktım, hadi bastım uzattığı parayı geri çevirmeyecektim. kehi.
baklava yeme teklıfını reddetmeyecektım.
sımdı kıvranıyorum baklava dıye...
keşke osurmasaydım oda çok pis koktu.
doğmak.
aşırı hız.
o son ... öhm öhm. o son meyve suyunu içmeyecektim. midemi bozdu.
zonguldaktan ankaraya direniş için gittim,1 hafta ordaydım,keşke pazar günü bütlere dönmeseydim,sınıfta kaldım,keşke direnişe destek vermeye devam etseydim.
Yanlislikla dr droll un entrysine arti oy verdim elim sikilseydide vermez olaydim.
bir insan karabiberi neden koklar bilemiyorum ama, keşke en azından 20cm uzaktan koklasaymışım.
Keske, o gun dedem yoğun bakımda yatarken, az zamani kaldi dıyen doktora o zaman eve goturelim en azından son gunleri evde gecsin deseydim. Keske.
keşke o gün ben onları sonra ararım deyip uyumasaydım. keşke arasaydım.
keşke odadaki varlıkla 2 yılımı geçirmeseydim,keşke yurt hayatını hiç yaşamamış olsaydım.
aldatan kız arkadaşa oklava sokmak.
Ailemi katletmek

Şaka şaka şimdilik yoktur inşallah olmaz.
işlediğim günahlar.
hangi birini sayayım. ama artım keşke değil iyi ki diyorum iyi ki yaptım da dersimi aldım.