bugün

yayın hayatında başarılar dilerim. çok güzel bir çalışma olmuş.
facebook ta bir grubu bulunan dergi.
http://www.facebook.com/group.php?gid=147614773692

arka kapak guzelini hala goremedim ben ama yaw.
grafik konusunda eksiklikleri olduğu aşikar olan, yayın hayatına yeni başlamış nur topu gibi bi' dergi. görünüşü bi kenara koyarsak, yazıların içerikleri oldukça hoş. özellikle futbol eleştirisi on numara olmuş ama sanki yazının bazı yerlerinde kopukluklar var.
velhasıl kelam, takipe alıp, favorilere eklemiş bulunmaktayız. bir kaç sayı sonra daha detaylı değerlendirebiliriz sanırım.
özellikle tanrım bize tesadüf nasib eyle başlıklı yazıyı beğenerek okuduğum ve daha uzun süre keyifle okuyacağımı düşündüğüm dergi. ayrıca ismi mükemmel uyum sağlamış.
bazı kişilerce (!) facebook aracılığıyla haberdar edilen dergi. hayırlsıı olsun.
arka plan olarak "park" seçildiğinde çok huzurlu bir ortam sağlayan dergi. yayın hayatında başarılar diliyoruz.
künye bölümüne yazar-nick eşleşmesini de yapsalar, kim neyi yazmış öyle okusak. birkaç tanesini bilsemde merak ettim. başarılı bir proje, tebrikler.
özellikle isminden dolayı,insana iyi yaratıcılık var bu ekipte , daha çok güzel işler yaparlar dedirten yepisyeni dergi.
"kadınlar üzerine kimyasal deneyler" isimli yazısı son derece yerinde ve gerçekçi tespitler içeren dergi. cins-i latif konusunda bunları yazabilen birine karşılık bir de aklam-ı nisvan gerekli.
en dramatik yazarı gürkan yılmaz olan dergi. *
yılda bir defa çıkan dergi. hayır, sanırsınız almanak anasını satayım... harbiden keyfinize çok düşkünmüşsünüz beyler. bu sözlükte o sözlükte adam başı yüz entry giriyorsunuz günde, 3 aydır bir yazı yazamadınız. ''yaratma sürecinin sancıları, sıkıntıları'' demeyin, yemezler.
- Beşiktaş'la görüştüğün doğru mu?

Hiç kimseyle görüşmedim. Çıkan haberler doğru değil. Zaten benim görüşmem de bir şeyi değiştirmeyecek. Ben hala Eskişehirspor'un futbolcusuyum ve beni isteyen varsa önce kulübümle görüşmeli.

Kaynak : http://www.fanatik.com.tr...m_3_Detail_245_273216.htm