bugün

geçimini kötü yola düşmüş kadınları kiralayarak sağlayan insan.
nu nicki seçtiğine göre yapılması muhtemel bazı esprilere müsamaha göstermesi gereken yazar. *
Bir yerlerde standart üstü daşşaktan bahsetmiştim. Nah bu karanacı yapıyor bunu. Ayrıca bakınız entry ve nick uyum... yok yok s.ktir et onu, sen şuna bakınız s.k ve daşşak uyumu.

- Ne uyumlu bir kompozisyon değil mi mon cher?

+ Azizim he la. Yirim o daşşağı yiriim.

- A, aa. Banalleşti dürzü.
(#2161664) her keraneci böyle olsa keşke dedirten yazar. *
açtığı başlıklardan azdığını anlamış olduğum yazar. mümkünse biraz yanına yaklaşmayın, atsın içinde ne varsa. *
bahar mevsimi de gecti neden acaba diye dusundurten yazardir.
izmirli bayan akrabasi var mi acaba diye merak ettigim yazar. ayip lan. insanda hic mi ahlak olmaz. rol yaparken veya dikkat cekmeye calisirken bile bu kadar düsemez insan. sözlükten soguma sebebi yok mu demisti birileri? buyrun!
an itibari ile açtığı başlıklarla ilgi çekmek isteyen yazar kişilik. ve ilgiyi üstüne toplamış bulunmaktadır.
kerhanacı olan.
(bkz: keraneci nin kızı)
(bkz: moderatörlüğü moderatörlere bırakalım kampanyası)
(bkz: matild manukyan)
badakizm batağına düşmüş badak yazar.
ayrıca yaran adam bazı bazı.
bazı bazı bambaşka bişey.
bazen yaptığı başlıkların silindiğini görünce üzüldüğüm yazar.
modlar da haksız değiller ancak ben daha çok bir saat yazdığı ve ortalama 50 satır civarındaki o entrylere nasıl kıydıkları.. *
(bkz: yildiz tilbe ye bakik otuzbir cekmek) başlığıyla ve yazısıyla gülmelerime vesile olmuştur kendisi. allah müstakını versin *.
muhtemelen ben bu satırları yazarken bu entry silinmiştir. ama oslun. entry gider başlık silinir dostlar seni hatırlasın.
çağın mesleği.
yeni bir oluşum için arayış içinde olduğunu sandığım çaylakımsı. entrilerine bakıldığında abazan bir karakter sergiliyor gibi görünüyor ama sanki yazılası daha iyi başlıkların arayışından mustarip
dünyanın en sevimli hitap kelimelerinden biri olsa gerek; hiç insana küfür gibi gelmiyor ki bence değil zaten.
(#2485391) numaralı entry'si ile hitabet gücünü hissettirmiş yazar.
(bkz: berberlerin ikna kabiliyeti/#2767890)
enrysi ile kendisini tanıdıgım cokta mutlu oldugum 2. nesil yazar.
senaryo hakkında verdiği bilgiler ile iyi bir yazar olduğunu kanıtlamıştır..
yakın bir zamanda üniversitede bir kantin işletmeye başlamalı bu arkadaşımız, çok parlak fikirleri var. *
(bkz: sigara kerhanesi)
son oylamalar sonucu karması çikita muz olan yazar. ulan ya eksi oylayın biraz ya artı kurtarın beni buradan.
yardımcı olayım;
fenerbahçe en büyük takımdır.
atatürk de eleştirilebilmeli.
fethullah yobazdır.
laiklikten nefret ediyorum.
din afyondur. camideki bok kokusu.
türk dili eğitimini, nickini aldığı yerde almış sanılan yazar.

(bkz: bi zikmeden dur be kardeş)