bugün

Kadınların beyninde beden dilini anlamaya yarayan 26 özel nokta bulunur. (bebek bakmak kolay mı ibneler?!) bu özel noktalar erkek beyninde sadece 6 tanedir. Yani bunu anlayamayan erkek değil anlatamayan kadın vardır. Çünkü kadınlar, vedikleri ipuçlarının çok açık olduğunu zannederken aslında çok üstü kapalı olduğunu bilemezler.

Lakin ki, verilen onca emeği, ördek yavrusu gibi bi oraya bi buraya erkeği takip eden kızı fark etmeyen adamın da ta a... Net mi?
Köpek gibi anlarda surundurme taktiği uygular.
Belli etmek lazımdır.
Kaldı mı onlardan ya. Geçen bi kızla konuşayım dedim kızın sevgilisi varmış ayrılırsam diyede hazırda beklettiği. Ülke zor günler geçiriyor gerçekten. Sıraya girdik kız için düşünün.
aşk abartı bir ifade olabilir ama ilgi gösterildiğini her erkek anlar. ha ne yazık ki bazı kadınlar azıcık yüzüne güleyim de peşimden koşsun ben de onu istemeyeyim böylece renksiz hayatıma azıcık dram gelsin diye düşünüyor. sonrası da hüsran oluyor.
salağa yatıyordur; ya size güvenmediği için ya da üzülmek istemediği için.
salaktır; ya çok belli etmediğiniz için ya da sadece salaktır işte.
Tek kelime ile bendeniz "odun".
Anlamayan değil aslında size bir şey hissetmeyen erkektir.konuşulursa aksiyon alması gerekecek ama almak istemediği için dillendirmiyor. Bu kadar basit.kadın için de geçerli erkek için de bu.
benim. ne öküzmüşüm be. gerçi kızda da hata var.
iş ortamında tanışmıştık, ilk muhabbette erkeklerle sohbet edilmiyor, iki muhabbet edince hemen yavşıyorlar asılmaya başlıyorlar falan deyince ben de haliyle arkadaş olmaktan başka bir şeyle ilgilenmemiştim,

sonra bir gün bunun bir arkadaşıyla ilgilenmeye başladım, şu arkadaşınla aramızı yapar mısın dedim, o sana gelmez dedi ve olanca hızıyla uzaklaştı. o gün bu gün nerde görse yolunu değiştiriyor.

bu arada bu olayı başka bir kız arkadaşıma anlatınca bana öküz dedi, kız sana yangınmış sen ondan arabuluculuk istemişsin.

kadınları anlamak zor. neyse ki evlendim de anlamaya çalışmaktan kurtuldum. doğrudan söyle anlamıyorum dolambaçlı anlatımdan diyorum hatunuma*.
Hiç olmadım yorumda bulunamiycam. Ama bence maldır.
görsel
genellikle aşk hususuna giriş yapmayı uygun görmeyen ve anlamamazlıktan gelen erkek cinsidir.

eğer bu erkek deniz atı ise, hamilelik döneminin sancılarından kaçıyor da olabilir.

bir fenciyse, vektörel yönelmelerde oluşabilecek eğrilerin kaç katlı integral alınmasına sebebiyet vereceğinden korkuyordur.

müzisyen osurmaktan, şarkıcı tıksırmaktan korkuyordur.

angut baldan, tarık tahttan, hımız kardan, beylik kelden, tamirci musluktan, imam deccaldan, hafız torpidodan, gudubet güzelden, tavşan akbabadan, harddisk turşudan vb. ilişkilerden sakındığı için anlamamazlıktan gelmesi, hintli ceo'lar tarafından dağlanmış duygular arasındadır.

not: bazı insanlardan şair olmaz.
Hayır nolur anlasan, beni yormasan, üzülmesem, sonra sende sevsen. Yoksa seviyosunda uyuzluk mu yapıyosun?

Sanmam anlamayan erkek olduğunu. Ya sevmiyodur ya da sizi biraz daha gezdiriyodur. O zaman hadi biraz daha üzülelim.
Anlasada,anlatsan da birşey değişmiyor.
anlamak istemiyordur. ya da duygusuz bir şeydir. çocuk mu yoksa ? belki de dikkatsiz. ya da dikkati başkasında. o kadar ki, sizi bile farketmemiş.
bu galiba bazı kadınların kederi.
insanlar ölüyor yalnızlıktan ama birileri aşkı anlamiyor tuhaf.
iki taraf eşit derecede seviyorsa bu mümkündür, evet.
anlaması gerekmeyen erkektir. kadınlar çok iyi aşık takliti yapıp sizi tongaya düşürebilir. sonra teklif edip göt gibi kalırsınız o da sadece biri daha bana teklif etti egosuyla kendi aptal ütopik hayatında gereksiz sevinç yaşar. seviyorsan söylersin.
Toydur.
niye anlamak zorundayım ki?
gel söyle.. yoksa götün, tırmala dur yani..
komik..
Yoktur öyle erkek. Hatta aşık olmayan kızları bile kendine aşık zannediyorlar bonus olarak.
Belki de aşık değilsindir.
(bkz: kendisine aşık olduğunu anlamayan sanılan erkek)
Başıma gelen olay telefon numaramı istemişti de öyle uyanmıştım mevzuya.
kızın hatasıdır. erkekler de tıpkı kızlar gibi cesaret ve özgüven sahibi insanlardan hoşlanırlar.

o yüzden Kezbanlığın alemi yok. varsa derdin gel konuş. insan yemiyoruz ki.