bugün

hani biraz çirkin olabilirim ama tanısam severdim herhalde. iyi bir insanım lan. iyi bir eşte olabilirim sanırım.
Evet ^^ canım kendim.
Sigara alkol içmiyor, kaslı da sanatçı bir kişiliği var ve beşiktaşlı. Olurum tabi.
Bulmuşum benim gibisini kaçırmak ahmaklık olurdu haha. işin özü ben kendimle sevgili olmayı bırak yıldırım nikahı bile kıyardım.

Uh ulan, narsistlikte 1 numeroyum.
hatta nikahı basıp evlenirdim ki eşim hemen kapmış beni *

hani böbürlenmek gibi olmasın ama işim gücüm, tipim falan bayağ iyi. sakin, eşine evine sadık biriyim, yani güzel adamım *
olmam la sigara, alkol, yalan dolan, aldatma herşey bende amk.
olamazdım. çünkü ulaşamazdım kendime. götüm çok kalkık benim. bi bok zannediyom kendimi. benzemez kimse bana, tavrımın a.ına koyayım.
Bu sorunun cevabını eskiden bilmiyodum ama simdi şöyle kafa karıştırıcı bir cevap vermek istiyorum başta istemezdim ama sonradan vazgeçemezdim.
Benim gibisini bulsam keşke.
olurdum, sevmek için yalnızca kendimi kendimle sevgili olmak isterdim.

ihtiyacım Olan buydu her zaman yalnızca, karşılık beklemeden çıkarsızca sevilmek isterdim bir yabancı tarafından.
huysuzluklarım vardı benim Çocukluktan beri de çok arkadaşım yoktur vefasızımdır da ama hani karşılıksızca Yalnızca severdim, sevildikçe daha çok severdim kendimi sonra.
bir yudum sevgi binleri bulurdu belki.
çoğalırdı bizimle.
öfke, kıskançlık hiçbir şey barındırmayan iki kişilik bir sevgi isterdim.
bu iki kişilik sevginin uçsuz bucaksız bir sevgiye dönüşmesini isterdim sonra birlikte.
ama en önemlisi yalnızlığı seviyorum bu yüzden isterdim sanırım.
kendimden başkasına uzun vadeli tahammülüm yok.
sebep ben miyim onlar mı bilmiyorum.
küçük yaşlarımdan beri biraz yabani bir çocuktum büyüklerime karşı.
Hani o anlamayan büyükler.
sonra baktım ki yaşıtlarım da çok farklı değilmiş elimde kalan hiçbir şeydi sonra.
şu an olduğu gibi, yıllar geçti aynıyım aynı yabani utangaç kız.
değişmedim ama değiştiğimi sandılar.
oysaki değişmedim ben, değişmek kolay mı?
Asla olmam.
Bulsak böylesini zaten.
anket doldurmayı sevmesem de bu sağlam soruyu gözardı edemem.

şahsen kendimin şu halini kapıya koymazdım. elimden kör eşşek yem yemez. detaycı, soğuk, umursamaz, geyik sohbetleridneki enerji emicisi tiplerden biri gibiyim. ve iddialıyım birçoğunuz beni azıcık tanıyınca "adam gibi adam" dersiniz ancak beni gerçekten tanırsanız siz de sevmezsiniz.
tabi ki olurdum çünkü neden olmayım.
Olurdum. Zaten olacak başka biri de yok sanırım.
Kesinlikle olurdum.
Dost hayatı yaşayabilirdim.
şuan öyle yapıyorum.
saçma bir soru.
Ah bulsam zaten boylesini.
Şahsen ben direk evlenirdim o kadar yani.
neden yalnızlığı tercih ettim sanıyorsunuz?
Anasını bile s..
Pardon yanlış başlıktayım.
iki deli bir araya gelmemeliydik
Belki de bu kadar sevmemeliydik..

Diyerekten durumu serdar ortaç'a bir atıfta bulunarak açıklıyorum.
Tabi lan manyak mısın?