bugün

aha true'ya sevgili bulduk...
6 olmuş utandınız mi len derler.

Benim aklımdan mesela sonic in çorabını çıkarması akabinde yatakta Amy Rose ile düzüşmesini kameraya çekmek geçiyor.
(bkz: memelerimin arasından çıkmazdım).
Narsistlik huyum olmasa da ... Çok iyi bir seçim olabilir .
tabi lan manyakmısın s* bile.

zayıf olsa yeter.

Lan hatta düşünüyorum kız olsa sokakta yumulurdum herhalde neyse.

kaç günlük dünyadayız şurada.

arkadan başlayıp öne geçerim paradoksu soksada zerre umurumda değil.

lezbiyen bile olmaya karar verirdim kız olursa.

yapardım her tarafını herhalde parçalandım.

süreklide sevişirdim gece gündüz oldu mu ?

hatta duş başlığını g* bile sokarım.

ısırırdım bile dolunayda kurt adam oluyorum çünkü.

yatarım ısırsın her tarafımdan deşsin beni ters döndürüp dayasın parçasını beni.

her tarafımdan yalasın.
görsel
olurdum. benden olur ewed
olmazdım. benden hiç iyi bir sevgili olmaz zaten. çok ilgilenir, çabuk sıkarım.
Olurdum.
Höralde.
Gerçekten Dişi versiyonum olsa bu dünyada, sevgili olmayı bırak bir ömür yanında olurdum.
Sevgi , saygı ve sadakat üçlüsüne değer veren birinin gözlerinde bir ömür mutlu olurdum.

Kendimi değersiz bulmazdım, aldatılmazdım.. doyasıya sever sevilirdim.
Ah ulan ah
Sarabilir de sarmaz da olabilirdim.
keşke öyle bir imkanım olsaydı. en azından ilişkide aldatılmama ve yarı yolda bırakılmama garantim olurdu. kendisini adam sanan uzantılı organizmalarla uğraşmaktan yıldım da bu aralar.
Hayır ben sarışın severim.
Olmazdım. Benimle sevgili olunmaz, birlikte benim istediğim zaman benim istediğim şeyi yaparken mutlu olunur sadece ama bu eylem bittiğinde de mutsuz olunmaz aksine gitsem de mutlu olunmaya ve tekrar aradığımda tekrar mutlu olunmaya devam edilir.

işte bir karşı cinsin benimle olan ve her iki tarafı da sonuna kadar mutlu eden sorunsuz ilişkinin reçetesi budur.

Üzerime kız zimmetlemek hem kızı hem beni mutsuz eder. Madem bu hayat ve dünya benim, o zaman yaratılmış suni çözümsüzlüklere katlanmaya çalışarak boş yere zaman kaybetmek yerine her iki tarafı da mutlu edecek çözümler yaratmamın önünde hiçbir engel yok demektir.
Şu an için olmazdım.

Sağlıklı bi ilişki olacağını düşünmüyorum jddjjd.
herhalde intihar ederdim.
Şu an olmazdım. Birkaç update yapmam gerekiyor.
benden bi bok olmayacağı için, hayır.
olurdum walaa...

ama önce peşimden koşturur aşık ederdim... sonra.
kıymet bilsin pezemeng.
Benim kadar anlayışlı, kibar, düşünceli, espritüel, bakımlı, zarif bir beyefendiyi hak edecek ne yaptım ki? Diye düşünürdüm.
Ben olmazdım şahsen. Her yönüm iyide işkoliğim ben AMK. Gece gündüz farketmez sürekli çalışıyorum. izne gidiyorum izinde de çalışıyorum. Sürekli çalışıyorum anca çalışıyorum.
Hayır olmazdım iki cambaz aynı ipte oynamaz.
an itibariyle bosnak:

görsel
Tabi ki, olurdum.

insan kendisiyle de, anlaşamıyacaksa, ölsün bi zahmet..
hayır. hele ki şu an asla. çünkü ne duygularımdan ne de yapmak istediklerimden emin değilim.