bugün

Evet evlenirdim.
Evlenirdim ama sonra kesin boşanırdım.
Asla evlenmezdim. Çekilecek bir yanım yok.
Hangi ben erkek hangi ben kadın olacak? Ben erkeğim kadınla evlenmek isterim. Beni ne yapayım?
Prensip olarak akraba evliliğine karşıyım.
Benden iyisini mi bulacağım.
Ama kendi özgürlüğümü de kısıtlamam herhalde ya, kararsızım.
kendime hemen nikahı basardım sonra da kendimi boşardım. çünkü kendim böyle isterdi.
Evlenirdim ulan. Bu hayatta gördüğüm en temiz kalpli , merhametli , onurlu ve haysiyetli insanlardan biriyim. Bir ömür boyu da aldatmazdım .
Kendimle evlenmeyeyim de kiminle evleneyim. Bulmusum gul gibi kizi kacirir miyim.
Kendimle anlaşamazdım, bu yüzden hayır diyorum.
Ulan kendimle anlasabilsem, kendim dahil kimseyle evlenmem.
tam evlenilecek adamım bence.
Bu konuda düşüncelerim net değil.
Tüm güzel espiriler yapıldı moderasyondan talebim bu sayfa zirvedeyken kilitlenmesi ve sonsuza kadar yaşatılması.
no don't isn't yes evryboody.

(bkz: ne diyo lan bu)
Evlenmezdim. Karşımdaki kadının Akıl hastası olduğunu anlardım hemen.

(bkz: swh)
evlenirdim.
Bilemiyorum çok karışık.
evlenirdim diye düşünüyorum, fedakar bir yapım var, suistimale açık. yapıcı olmayı yıkıcı olmaktan daha çok seviyorum. duygusalım, aslında öyle olmadığımı düşündüm yıllarca ama sonradan duygusal olduğuma karar verdim. özellikle sevdiklerime karşı savunmasızım. o nedenle kızım beni soyup soğana çevirdi. kedi gibi gelip etrafımda bir iki tur atıyor, miyav miyav deyip bütün paramı elimden alıyor. ayrıca israfçı bir insan değilim, suya elektiriğe, telefona kota koyarım kendi kendime, şu miktarı geçmeyeceksin diye. 18 yıllık evliliğimde bir gün bile indirimde olmayan deterjan almadım. eşyalar 20 yıllık, eklemlerinden ayrılıyor. tüller eskidi sayılır. ama eşi asla borca sokmadım, ne kredi ne faiz ne şu ne bu... ev aldık, araba aldık, yatırım yaptık.. şimdi durumu iyi... yani ideal kadın tipiyim. tek kusurum yemeği iyi yapan kadınların hepsinde olduğu gibi ev işlerinde pek titiz değilim. bırak dağınık kalsın modu. *
erkeklerden hoşlanmıyorum.

hayır.
Valla gazetelerde 3. internet haber sitelerinde 1. sayfalara bakıp oradaki dallamaları görünce fazlası ile evet. Biz kötünün iyisi değiliz. Düpedüz iyi insanlarız Türkiye ortalamasına göre.
Birkaç sorunu çözebilirsek evet.
Ah keşke kendimle evlenseydim. O zaman ortada hiçbir sorun olmazdı.
Evet! Evet! Evet!...
Evlenmezdim. Çok tembelimdir ben. Eşimin de tembel olmasını istemezdim.