bugün

Cok iyi niyetli olmam. Herkesi kendim gibi biliyorum.
Bu miletin bende arayıp da bulamadığı şey ne ? Neden herkes benden kaçıyor amk .
Surekli güleryüzlü olarak insanları tepeme çıkarmam.
kıskançlık , umursamazlık ve insanlara olan güven.
kılı 40 bin yarmak.

Lan sanane? düz ol, detaya inme, iyice inceleme. Herkes kadar düşün geç işte.

Anaokulu ndan reklam mesajı geldiğinde;

''ulan ilk aşkımla evlensem, şimdi çocuğumuz anaokuluna gidecek yaşta olurdu.''

diye iç çekip,
Skindirik bir mesajı nereye bağlıyorsun?
Bokum. Bokum çok kalın her seferinde hela tıkanıyor..
sabırsızlığımı,
dediğimi dedik dakka isteyişimi. çocuk gibi istediğim istediğim anda
olmayinca kızışımı. herkesi kendim gibi iyi sanmamı, ve herkesi sebepsiz, koşulsuz sevmemi.
Önemsemediğim arkadaşlıklar. Şimdi düşününce yine umrumda değil. Pişmanlık sıfır.
fazla iyi olmam. gerçekten gereğinden fazla ilgi alaka gösteriyorum insanlara. hele kanım ısındı mı tamam amk. çocukken de böyleydi. bir çocukla anlaştıysam tamam amk, eve geldiğinde ne var ne yok çıkartırdım beraber oynamak için.
romatizmam. evet 21 yaşındayım ama emekli dayılar gibi romatizma hastasıyım.
çok sinirliyim ya bi insan bu kadar agresif olamaz,her şeye elim titriyor.
Fiziken; gözlerim küçük.

Ruhen ; herkesi kendim gibi bilmek.

Beğenmiyorum bunları kendimde.
Kimileri için;

-fikri anında beyan edememe, bunun yükümlülüğü olaraktan o an tepkisiz kalındığı için durumun devamlılığında rahatsızlığa karşın ses çıkaramama (iyi niyetlilik veya hazır cevap olamama da denilebilir)

-kendine yapılan herhangi bir tersliğe aynı oranda Yanıt verememe

-çevrede gazlayacak etkenler OLMASINA karşın bunları pek takmama

Tarzı, özeleştiri yapmaya yönelten SöylemLerdir.
sürekli 'yapmam gereken birşey vardı da, neydi' diye düşünmekten kendimi alamıyorum.
toptan kaldır at.
Şansım. Hiç yaver gitmez. Bir şeyi istiyorsam tırnaklarımla kazıyıp,zorlamam uğraşmam gerekir. ve ben artık o şeyi istemiyor olduğum da benim olur.
Bir de iyi ve ya kötü hiçbir davranışı unutmamam. unutup boşvermek isterdim.
genel olarak kendi dış görünüşümden hoşlanmıyorum belki fazla kilolarım yüzündendir fakat beni asıl rahatsız eden şey pısırık ve korkak biri olmam. yeni tanıştığım insannlarla pek konuşamam, kızlara açılamam. bilmiyorum belki yetişitirilme tarzımdan dolayıdır, belki de benim suçumdur yada yartılışımın bir parçasıdır.
Özgüven sorunu.
Özgüven sorununun başta gelmesiyle birlikte karamsar olmam ve sakar olmamdır.
cok gevezeyim hemen herkesle samimi olurum kanka olurum herkesi dost sanar cok kazik yerim hayir diyemem bu huyum yuzunden cok bela atlatmisimdir uff daha bi suru en kotusude bunlari tespit ettigin halde çözüm getirememen.
kilolarımı.
beceriksizliğim. oje sürerken hep taşırıyorum.
birçok özellik vardır kendimde beğenmediğim fakat en bi sevmediğim usengeçligimdir efendim.
kafam olmasa çok iyi insanım aslında.
kendimi.