bugün

entry'ler (46)

sözlük yazarlarının itirafları

6 yıllık sevgilim var ama ben ona aşık değilim sirf o mutlu olsun diye de onunla evlenecegim gercekten cok iyi biriyim.

yengeç kadını

buyrun benim. ota boka aglariz olmadik ortamlarda bile yemek yapmayida yemeyide severiz hareketliyizdir ayrica her erkek kaldiramaz bizi.

bakire misin

erkeklerin sevgili ararken dua ettikleri durumdur. simdi burda bakire olmayan kizlara laf gönderen evlenilcek kiz araken bunu kriter koyan sayın erkek arkadaslarimiz bakire olan sevgilileri ile birlikte olana kadar kirk takla atip kizlarin saf duygulari ile oynayip sonrasinda onlari zerre dusunmeden terk ederler sonrasinda da kizlara onla bunla yatio kalkio bundan anne olmaz cart curt die laf atarlar bu gunahlarla nereye gideceksiniz acaba siz ki bi uckuruna sahip olamayan beyinlerinin sadece cinsel kısmı calisan aciz sozde insanlar.

yazarların an itibarı ile durumları

6 olsa da gitsek sendromu saniyeler gecmek bilmio ya.

good morning

keske ogrenci olup good afteenoon a kadar uyuyabilseydim.

kendiniz hakkında neyi beğenmediğinizi söyleyin

cok gevezeyim hemen herkesle samimi olurum kanka olurum herkesi dost sanar cok kazik yerim hayir diyemem bu huyum yuzunden cok bela atlatmisimdir uff daha bi suru en kotusude bunlari tespit ettigin halde çözüm getirememen.

eski sevgiliye söylenmek istenen son söz

verdigin hayat tecrübeleri icin omrum boyunca sana minnet duycam teşekkür ederim.

karşılıksız aşk kaldırılsın

bence hayattaki en guzel sey insani acilara dayanikli hale getirir mantığını gelistirir ileriki iliskilerde insani dogru adimlar atar hale getirip mutlu olmayi saglar. cok psikopata baglamamak tavsiye edilir.

fitneyifasikeyielmahkum

fitne demek gercek olmayan sozlerle kışkırtma anlamina gelir devami soz ahengi olusturmak icin ayni kelime icinde kullanilmistir.

selfie

turkcesi oz cekim olarak bilinen resmini cekecek bir diger kisinin bulunmadigi ve ya herkesin ayni karede alinmak istendigi durumlarda telefonun on kamerasi (yoksa arka kamerada kullanilabilmekte) kullanilarak cekilen resimdir.

10 kasım 2014

ankarada olacagimiz gundur.

güllerin savaşı

dizi çok ama yine de yokluk var. Bu dizi de yokluktan izleniyor bence. ben gününü de tam bilmiyorum ama mutlaka her hafta denk gelip oturup izliyorum. Saçma sapanlık içinde en az saçma olanıdır.

sevgilinin saçını ören erkek

gerçekten seven erkektir. Seninle uğraşmak hoşuna gider.Sana özen gösterir.

yaptığı her şeyi entry olarak yazan yazar

ergendir facebooktan kalmadir.

gözlük

bu yasima kadar sadece gunes gozlugum oldu bilemem o duyguyu.

istemiyorsan ayrıl diyen sevgiliye verilecek cevap

kaybetme korkusunun olmadiginin kanıtıdır hemen tamam deyin gidin en gec 1 gun sonra kendi arayacaktir.

ölünce çok üzünülen dizi karakterleri

bihter .

bomonti

yeni baslayanlar icin ideal olabilir icimi hafiftir yine bire hamalliktir icceksen extradan vazgecmiyceksin miden sismeden kafa olabilesin.

ciftler arasi ideal yas farki

10 yasa kadar yolu var.

dış görünüşün önemli olduğu meslekler

ticaret malum ye kurkum ye dunyasi.