bugün

nip tuck dizisinde dr christian troy ve dr sean mc namara'nın mülakata aldıkları yeni müşterilerine ilk sordukları sorudur. akabinde mülakat gelişir ve hastayı kabul edip etmeyeceklerine ve kabul ediyorlarsa uygulayacakları işlemlere karar verirler.
dudaklarım... aslında beğeniyorum. ama unisex olduğu için her iki cinse de hitabedebiliyor. e haliyle işim zorlaşıyor.
değiştirmek ister miyim diye sorarsanız, kesinlikle hayır olur yanıtım.
Bazı düşüncelerimi beğenmiyorum. Herkesten çok çabuk etkilendiğimi ve insanların görüslerine gereğinden fazla değer verdiğimi düşünüyorum.
Keşke böyle olmasaydım. Kendimi engellemeye çalışıyorum ama yapamıyorum.
elimde olmadan arti oylari toplayabiliyorum bazen rekorlar kiriyorum bu konuda ve sürekli arti oy almak hosuma gitmiyor.
edit:teşekkür ederim arkadaşlar verdiğiniz eksi oylar sayesinde silkelendim ve kendimle bir sorunum yok artık.
Cok derin dusunuyorum, her an dusunuyorum, sacma seyleri bile saatlerce dusunuyorum. Beyin ipt.
Bi eşyam kaybolduğunda onu bulmadan başka bişeye odaklanamıyorum.
çok fazla düşünürüm, başka birini nasıl etkilerim diye kendimi yerim, rezil olunca kendimi öldürmek isterim. diğer insanlara çok takıyorum bu işte.
Her konuda çok eksiğim. Her şeyim yarım olacağına bir şeyim tam olsun isterdim.
Umursamaz olmam ve bazi konularda kesin cizgilerimin olması.
sivri dillilik.
gerçi bu benim karakterimde olan birşey değil, insan görünümlü domuz soylarının mayasıllı göt gibi konuşmasından kaynaklı.
yoksa normalde ben hiç sert bir kişiliğe sahip insan değilim.
hatta şiddetten de nefret ederim, ama insanın yeri geliyor babası bile..
neyse işte. sivri dil kötü huyum. evet.
"Yarın yaparım."
aşık oluyorum.
Kendimi.
motivasyon biçimim.
bir ilişkiye başlamaya götüm yemiyor.
Kolay bağlanıyorum çabuk bıkıyorum her şeyi kafama takıyorum her şeyden umutlanıyorum kolay yanlış anlayıp bütün her şeyi yıkıp döküyorum hatalar üstüne hatalar yapıyorum en kötüsü de ders almıyorum devam ediyorum..
şu içimde ki insan sevgisi, insanlara olan güvenim, herkesi kendim gibi naif ve saf görmemdir.
Fazla dobrayım. Soylencek laf varsa tutamam soylerim. Bu yuzdende cevremde pek insan musvettesi barınamaz.
Ben insanları bos yere kırmam, kesin haketmislerdir ozguveni de bu dobralıktan gelir.
aslinda fakir olmayacak biri iken, deli gibi alisveris yapmak sureti ile, kendimi fakir hale getirmek icin elimden geleni ardina koymamaktir.

bi de sevgilimden dehset otesi ilgi istiyor olusumdur. resmen isi gucu biraksin sadece benimle ilgilensin istiyorum.
karşımdakini tam dinlemeden cümlesi bitmeden cevap veriyorum sonra da apışıp kalıyorum...
bir şeyden emin olsam bile içimde şüphe kalması.
duygusuz ve soğukkanlı olmak.
kızlarla konuşmaktan çok çekinmem.
''insan kendini beğenmezse çatlar ölür.'' çok doğru bulduğum bir atasözüdür. insanın doğasında var olan duygudur kendini beğenmek.
bakış açım bu olduğuna göre, samimi bulmadığım beyanlardır.

not: kişisel mizaç ile ilgili olan (çabuk inanıyorum, çok dürüstüm, detaycıyım vb.) söylemlerle ilgili bir yorumdur benimki.
fiziksel anlamda rahatsızlık duyulan, beğenilmeyen (kaşım, gözüm vs.) kişinin zevki ve kendini daha iyi hissetmesiyle alakalıdır. yorum yapılmaz.
söylüyorum. insanların iyi niyetimi %100 suistimal etmelerine izin verdiğim için kendime tekme tokat dalasım geliyor. söyledim.