bugün

seçimlerden önce verdiği barış ve sevgi mesajlarını unutmuş başbakandır.
ayrıca şöyle birşeyler var belki işinize yarar.
(bkz: her millet layık olduğu şekilde yönetilir)
(bkz: recep tayyip erdoğan) **
yakinda bitecek olan durum. kasim 2007 ye ne kaldi ki ayrica.

(bkz: recep tayyip erdogan)
Türkiye Cumhuriyeti başbakan'ı dır. dünyada eşi yok. Gurur(!) duysun onu seçenler !
Yaptıkları, seçimlerde şemsiye misali içine kaçacak ve tabiatı nedeniyle şemsiye içerde açılırsa asla çıkmayacak başbakandır.

(bkz: RTE)
(bkz: şehit ailelerine yaptığı saygısızlık)
(bkz: ordusuna yaptığı saygısızlık)
(bkz: çiftçisine yaptığı saygısızlık)
(bkz: sanayicisine yaptığı saygısızlık)
(bkz: memuruna yaptığı saygısızlık)
(bkz: emeklisine yaptığı saygısızlık) *
(bkz: halkına yaptığı saygısızlık)*
turkiye de ki ornegi rte dir. yalniz isin garibi bu adam yine basbakan olacaktir. halkin bu kadar sessiz kaldigi nadir ulkelerden biri olma vasfini da surdurecektir turkiye..
söyledikleri ve yaptıklarıyla toplumun büyük çoğunluğunu rahatsız eden başbakandır.bu başbakan yine toplumun büyük çoğunluğunun oylarıyla tek başına iktidara gelmiştir.halkına bu şekilde davranmaya hakkı yoktur.önümüzdeki seçimler türk halkı için önemli bir sınavdır.ya yapılanlara cevap verecek ya da sessiz kalacak.
(bkz: benim hala umudum var)
turgut özal ve adnan menderes haricindeki bütün başbakanların dahil olduğu güruh.
ne verdiniz elime ne tüküreyim yüzünüze diyebilecek bir başkabandır.
yetiştiği ortamın ağzı bozukluğuyla kişisel olarak yapılan eleştirilere tahammül edemeyip "ananı da al git" diyebilen başbakandır. fakat aynı zamanda kendisini karşısına alan zihniyet de kendi statükosunu, bürokrat egemenliğini demokrasi karşısında üstün görüyorsa, milletin verdiği oyu her daim küçük görüp, halkın seçtiklerini ilk imkanda gayrıresmi yollardan makamından indiriyorsa, daha çok kendi halkına "lafla" saygısızlık eden başbakan göreceğiz.

fakat her zaman için halkının tümünü adam yerine koymayıp bir de halkçılık nutukları atanlardansa, halka rağmen birşeyler yapma peşinde olup aydınlığı da kimseye bırakmayanlardansa böyle başbakanı tercih edecektir bu halk.
macaristan başbakanıdır efendim kendisi...

"yalan söyledik. bir buçuk yıl sabahtan akşama kadar insanlara yalan söyledik. dört yıl boyunca boyunca hiçbir şey yapmadık! insanların karşısına çıktığımızda, dört yıl boyunca ne yaptınız diye sorduklarında ne diyeceğiz?" demiştir bir gizli konuşmasında...

halkına saygısı yoktur efendim bunun, 4 yıl hiçbir şey yapmamış, insanlara yalan söylemiştir... bunu da gizli bir oturumda söylemiştir...

4 yıl boyunca "hiçbir şey" diyemem ancak, istikrar dışında pek bir şey yapmayan, yalan söyleyen, bir dediği bir dediğini tutmayan (bkz: kurban olam ayina yildizina/@paleface) bir başbakan tanıyor musunuz siz? bana çok aşina geldi...