bugün

temmuz 2007 sayısında kamuran sünerin yazıp-cizdigine gore eski cizerlerden birisini, agustos 2007'den itibaren yeniden kemik'te gorecegimiz dergi..
(bkz: köpek editör)* *
kaliteli çizerler barındıran mizzah dergisi.
artık olmayan çünkü kapanan dergidir.
atların insanlardan 18 tane fazla kemiği vardır.
ağustos 2007 sayısı, son sayısı olmuştur.
yeni dergi ilik girişimindeyken uykusuz kontenjanı sebebiyle lombak'ın iki arasından birine tekrar kaçmıştır. eskisi gibi sadece bir büyük lombak köşeler topluluğu olmuştur. olsun biz her haliyle seviyoruz.* zaten içinden fermuar çıktığından beri kendinde değildi, kamuran süner-fatih solmaz bi yere kadar geldi, iyi oldu bu araya kaçma. fazladan 1.75 ytl gitmeyecek. gerçi onun yerine her ay ortalama 7 milyon uykusuz a gidecek ama, olsun, helal olsun, bölünüp bölünüp dursunlar madem uslu duramıyolar, güldürsünler de hele..
farklı mizah anlayışı ve içeriğe sahip olan ve de özlenen dergi.
çorbası müthiş olur. terbiyeli çorbalar sınıfına girer, dana kemiği kullanılmalıdır. kalp romatizmasına en etkili doğal ilaçlardan biridir. nedense ilk ve son kez lisede içtiğimden beri tadı aklıma düşer durur.

(bkz: yürü be aç)
(bkz: k emi k)
vücudun hareket emesini sağlayan, içinde kırmızı ve sarı ilik yapısı bulunan, kendine has özelleşmiş hücresi ve ara maddesi olan(osteosit, osein), vücusun alyuvar merkezi olan, gelişme döneminde yapısında bolca hcl içeren yapıdır.
beşinci element. hava, su, ateş, tahta ve kemik. * *
hayatımızdan geçip giden ama raflarımızdan asla gitmeyen karikatür dergisi.ödünç isteyene asla verilmemesi gerekir, lakin çok kıymetlidir.
Ne yazıkki kapanmış olan aylık mizah dergisi. Haftalık dergilerde yazılıp çizilemeyecek şeyleri barındırırdı. Son zamanlarında Anıl Gürak, Deniz Kestane,Tolga Sümer,Alpay Erdem,Burak Çınar,Caner Aydın, Kamuran Süner gibi çizerlerin fırtınalar estirdiği bu güzide mizah dergisi önce baba ocağına, Lombak'ın içine geri döndü ve sonra kapandı.
yazarları yuvalarına ger dönsede kemik magazin , kemikte gelecek ay , at tarafı , kemik oskarları gibi köşelerini birdaha hiçbiyerde okuyamıycağımız 2007 eylülünden itibaren cıkmayan dergidir.ilik çıkacak diye beklerken kensisi artık olmayan dergidir.eski syılarını hatim etmek hala keyiflidir..
tarih kısmından tarihi okuyamayanlar için söylüyorum bugün 12 ocak 2010 salıdır. ben ise kemik dergisiyle tanışalı daha 1 hafta olmuştur. öyle bir dergidir ki 7 sene sonra bile kendini okutabilmektedir. evet 2003 sayılarını okuyorum. ciltlenmiş halde. 1. cilt ilk 12 sayıyı içermekte.
4 tane cildi bulunmaktadır.ama onlar asla bir cilt,bir kitap değildir.ağlamaklı olduğum anlarda,yolculuklarda,boş vakitlerde insanın yüzünde gülücükler açmasıne neden olan bir antidepresan.
fantezide çığır açmış* bedri baykam kitabı. bir tanesini hemen paylaşıyım.
--spoiler--
iki kadın ve vajinalarına sokulan canlı balık. balık ölene kadar duyulan kadın çığlıkları.
--spoiler--
(bkz: bedri baykam ın incide yazar olması)
canlı iskeletini oluşturan yapı.
tavlada zar.
Yetişkin iskeletinde 206 tane olan destek yapısıdır. yeni doğanın kemik sayısı ise 270'den fazla 300'e yakındır.
bir zamanlar lombak'ın yanında verirlerdi..
bana göre gelmiş geçmiş en iyi mizah dergisidir (öyleydi) kapanmasına çok üzüldüm.Özleniyorsun eyy kemik.
azericedeki karşılığı sümük'tür.
atla gel saban filmindeki kokan adam'ın her gün şaban'ın dolmuşta torbasından gelen kokudan yamulunca kendisine sorduğu "bugün ne getirdin amca?" sorusuna verdiği bomba yanıtlardan biridir.

(bkz: atla gel şaban)
çocukluğumun izlerindendir bu dergi.
tuvalette okuması bir başkadır ayriyetten. unutmadan: kamil seven adam