bugün

altıncı nesil bir yazar.
altıncı nesil belalım. hukuk ve futbol bilgisiyle sözlüğe katkıda bulunmasını beklediğimiz yazardır aynı zamanda kendileri.
tamamen tesadüf eseri dört parçayı bir araya getirince aslında aynı masada batak attığımızı fark ettiğim 45 plakalı yazar. yazıları bundan sonra daha bir dikkatle takip edilecektir.
değişik. takip ettiği iyi de, takip etmediğini de afiş etmek gibi bir huyu var. hani düşünüyorum da takip etmediği 500 yazar gidip "seni takip etmiyorum" mu yazıyor yoksa bana özel mi hayret. çok ayrıcalıklı hissettim kendimi. bu arada kendisini takip etmeyi bırak ilk defa kendi mahlasımda gördüm.
friedrich wilhelm nietzsche gibi bir filozofu tanrı'nın gerekliliği ve varlığı konusunda ilişkilendirmiş ve bir kanıt olarak sunmuş yazar. nietzsche ağladığında kitabından sonra nietzsche'ye vurulmuş ikinci darbe kendi sözlerinin tanrı kavramının lehine dair kullanıldığı olsa gerek.

(bkz: ateist olmanın dayanılmaz hafifliği/#6729187)
(#6911899)

yaran yazar. allah belanı vermesin. hayatı salmış arkadaş, koy götüne rahvan gitsin tadında.
#6952316 nolu entarisi ile kaliteli espiri anlayışını ortaya koyan yazardır.
(bkz: boxer dile gelse söyleyeceği ilk söz/#6952316)

ve

(bkz: prezervatif dile gelse söyleyeceği ilk söz/#6933914)

bi kere günün en beğenileni olduya o bakınız, artık olası verilecek başlıklar için bide benimkilere bkz;

'çorap dile gelse söyleyeceği ilk söz'
'karpuz dile gelse söyleyeceği ilk söz'
'dedem korkut dile gelse söyleyeceği ilk söz'
'transformatör dile gelse...'

olmuyor. lütfen.
nedense aynı fikirlerde saf tuttuğumuzu düşündüğüm yazar.

biliyorum oda harry kewell'ı sevmiyo.
tam olarak "okunası yazar" denilecek türden bir yazar.
her başlığa yazabilecek mantıklı cümleleri olan ender yazarlardan. *
kullanıcı adı ile beğeni kazanmış yazardır. *
(#7136726) güzel entrylerine bir örnek. klavyesi pas tutmasın. çok da aşındırma ama . ha bakayım! eline kuvvet. *
(bkz: natural)

hem yumuşak, hem hesaplı.
(bkz: yoğuşmalı)

hem sessiz, hem yalıtımlı.
an itibariyle sözlüğü, hukuk terimleri sözlüğüne çeviren yazar.
(#7579446) kendi hayatında yaşadıklarını çevresine de tavsiye eden kaliteli yazar. önce yaşar sonra salık verir. candır.
nickiyle müsemma yazar. açıksözlülüğünü takdir etmeliyim. fakat aklıma şehvetli şeyler getiriyor bu sefer de. kemcuk memcuk falan.
ankara'nın dikimevi
gel beri yar si

neyse, severim iyi çocuktur.
(bkz: ağzından öperim)
(bkz: her yerinden öperim)
çaylakların şahı. çaylak olmak için yaratılmış yazar.
istatistikler incelendiğinde sözlüğün en gammaz yazarı olduğu ortaya çıkmış olan yazardır.
(bkz: açık ara)
birtakım nick altı geyiklerinden dolayı çaylak olmuş bir başka sevgili...

(bkz: moderasyon topsunuz olm)
(bkz: senin ağzın neden kemçük)