bugün

(bkz: kemalistlerdeki kişilik bozuklukları)
umarım kemalistlerin şiddet eğilimini arttıran bir yönü vardır.

kemalist vatandaşlarımız, ortaçağ köpeklerini bertaraf ederken iş birliği yapılabilecek arkadaşlar. özünde nesnel ve materyalist bir devlet düzeni savunuyorlar.

umarım yumrukları pektir.
zaman geçtikçe insanın düşünce melekelerini ortadan kaldıran, bildiğin ağacın kurumuş, kesilmiş ve yakacak olarak kullanılan haline yaklaştıran bir hastalıktır.
bu aralar milletimizin %58ine aptal damgası vurmak belirtisiyle kendini şiddetle göstermektedir.
her sabah şeriat korkusuyla uyanmak belirtileri arasındadır.
bir torba kömüre bile kanmayacak kadar ilerlemiştir.

tu kaka kemalistler.
kemalistlerle kafayı bozmuş insanlarda rastlanan patolojik bir durumdur. sevgi ve şefkatle hastalığın düzeldiği görülmüştür. onlara lütfen iyi davranınız.
(bkz: ya atatürk yanılıyor ya da aziz nesin)
müslüman'ım ama kuran'ın kimi ayetlerini reddediyorum .
(bkz: feyziefe sitesi)
şöyle bir şeydir. *
http://galeri.uludagsozlu...lik-bozuklu%c4%9fu-54446/

http://galeri.uludagsozlu...lik-bozuklu%c4%9fu-54448/
(#9070561)
kimsin de tanı koyuyorsun dedirtti.
tanrılaştırdıkları, putlaştırdıkları liderlerinin her şeyini sorgulamadan kabul ederler, kendileri modern sandıkları halde katıksız cahillerdir.
işte şöyle bişeydir;

http://www.facebook.com/n...83&id=100000473618545
salak sulak ilkel şakird çıkarımlarına götüyle çok aşırı gülmektan yaşanan bozukluktur.
gırgırına girilen ve gerçek hayatla bağlantısı yüksek oranda bağlantılı bir durumdur. ha bunu kendi açtığım başlık için söylüyorum.

(bkz: kemalistlerdeki kişilik bozuklukları)
evet kardeşim, psikolojik olarak uyumsuz diyemezsin ki?
az veya çok uyumlu, ama illa da bir mantık aramaya çalışmanın anlamı ne?

vikipediye yazardım ciddi bir şey olsaydı.
bilimsel bir araştırma yapardım,
ama ne alaka yani? burada hayatı tiye alıyoruz, gırgır yapıyoruz bunu da "bilim" denen şey ile süslüyoruz.
gerizekalı gerizekalı ciddiye alacaksanız o zaman cidden gidin bir psikoloğa görünün.

bana gelmeyin ama empati yapamam.
yobazlara anal ya da vajinal yoldan yerleştirerek bozukluklarını giderirler.
girdiği her ortamda kendini aşağılanmış hisseden aşağılık kompleksi ile yaşayan şakirdlerin yanında lafı olmaz bozukluktur.

elitist kelimesinin deli ettiği ezik takımı nasıl kıyas kabul ederki.
böyle bir bozukluk yoktur. iddia sahiplerinin içtikleri sütler bozuktur.
ağlayınca geçmiyor. 10. yıl marşını iki gözü iki çeşme ağlayarak söyleyenini gördüm ama hala kişiliksiz.
(bkz: benekli papaz)
bu yazarın entrylerine bakın derim sadece. klavyeyi ağzından çıkan köpükle hijyene ulaştırdığını düşünmekteyim. kemalist olduğunu zannediyor; o şüpheli ama kişilik bozukluğu konusu incelensin derim.
bütün yobazları domaltıp eski direkleri sokmak hissiyatıdır . sağlıklı değil tabiki.
islami eğitim vericem diye emanet edilen küçücük oğlan çocuklarına hallenen mustafa islamoğlu gibi adamlara sinirlenmek, kuran öğretçez diye aldıkları çocukların göçük altında kalmasını örtbas edenlere öfkelenmek, vatanımı parça parça satanlara bela okumak gibi belirtileri varmış bu bozukluğun. elin cahil cühela köpeğine şeyh, şıh, hocaefendi diye secde edip allah'ı kur'an'ı, peygamberi inkar da etmiyorum durumum çok vahim benim.
(bkz: saat başı istiklal marşı okuyup atam diye zırlamak)
(bkz: ülke elden gidiyor teması)
görsel
(bkz: canlı yayında taraf gazetesini yırtan spiker)
(bkz: 10 kasım da başörtülü kızın ağlatılması)
ideoloji sahibiyim diye gösteriş yapmaya çalışan kız tavlamayı düşünen liseli ergenlerde görülen hastalık.