bugün

Ya şimdi bu sürümcemeli bı kavramdır aslına bakinirsaniz nonoşum. Şöyle ki gizli gizli vurdiranimiz da var aleni vurduranimiz da.

Temamen zevk meselesi örnek vermek gerekirse trameler nonoşum örneyin. Aleni vurdurmakta üstüne yok. Öyle gizli gizli, kuytu köşede hiç işi olmaz. Canı isterse belediye otobüsünde vurdurur kimse de gık diyemez zira özgür bı ülke türküye.

B ı h t ı m?!?!?!?!?
siz daha iyi bilirsiniz...
her gece vurdurmadan uyuyamıyorum.
Kemalistlerin içinde eşcinsel de olur ama senin gibi yavşak olmaz.
Aktroller kadar olmasada iyi vurduranları da vardır elbet...

Sizden iyi olmasınlar efenim..

Kapişş..
Hiçbir köyden olamayan it, ağzını topla, adam ol, haddini bil, sınırlarını asmadan cevap verebiliyorsan ver yoksa bı tarafina monte ederim o yavsagi. Dili kahverengi!
Kes lan fetöcü.
---
sınırlarını asmadan cevap verebiliyorsan
---

halbuki iftiracı ahlak yoksunu ruh hastası ne güzel, ne doğru, ne kaliteli, ne nüktedan bir iftirada bulunmuş. hakettiği hakaretin yüzde birini alınca kırılmış, gücenmiş, isyan etmiş, adamlığa falan davet ediyor iftiracı ahlak yoksunu ruh hastası.
Bu soru ile seni benden başka siken oldu mu yarışır.
hangi amaçla sorulduğu anlaşılmayan anlamsız ve gereksiz olduğu tartışılamayacağı gibi kırıcı olma özelliği de bulunan saçma soru. rahat bırakın insanları.
Homoseksüellerin sözlükte kemalist erkek avına çıkmalarına güzel bir delil. Tolerans gösterilmeli.
Bir de gençler, bir erkeğe gay iddiasında bulunduğunuz zaman bu arkadaşlar gay değilse şöyle bir cevap alabilirsiniz:
" gönder kral, akrabalarından iki kadın, gör bakalım ne kadar gayim". Böyle sert cevaplar almamanız için insanların yatağı ile ilgilenmeyin fazla!
Eşcinsel arıyorsanız tarikatlara cemaatlere bakın.
Abdest alırken götünden su içenler neyi merak ediyor yahu.
ben dindoşlardan ala civelek tanımıyorum. hatta biricik şeyhlerine karılarını, kızlarını götürüyorlar. önüne gelene gavat diyen anadolu çomarları gavatlığın kitabını yazıyor asıl. badeci şeyhe vurduran müritlerin ifadelerini okusanız asıl delikanlıların kemalistler olduğunu bilirsiniz. bizde cennete girmek için araba biat etmek yoktur. o durumlar müslolarda görülüyor hep.
Ne yalan söyliyim evet, gizli escinseliz, nerdeyse hebimiz nonoşlar. Çevremde büssürü gizli escinsel, gay, lezbiyen, transeksüel, CD, hem alıp hem veren kemalis erkek var ve hebside arkadaşım.

Sırf ekepelilerin biz nonoşlara olan incitici bakış açısından dolayı ibneliklerini saklıyor, gizli gizli, kuytu köşelerde erkek erkeye kendilerini vurduruyolar.

Ama gün gelicek, devran donucek. Alenen uluorta, istediğimiz yerde vurdurucaz, ibneliyi iliklerimize kadar yasiycaz. Ekepeden de hesab sorucaz tabi.raametli, Yunan göşmeni dedem anlatırdı, her akşam birinin evinde buluşur gizli gizli vurdururlarkene baskın yabarmis mesela Tayyib in polisi. Kendini vurduranlari habse atarmis, gey barları kabatib yerlerine vakıf aşmışlar, geyliyi bu tobraklardan silmek için ellerinden geleni yabmislar ama basaramamislar mesela .

--spoiler--
Basaramicaksiniz, lgbt bayrağımızı indiremiyceksiniz, gey barlarimizi susturamiycaksiniz, seks şoplarimizi kabatamicaksinz, bu ibnelere diz cokturemiceksiniz.
--spoiler--
tek sorulma amacı kemalizme saldırıp insanları tahrik etmek olan ince düşüncesiz ve gereksiz soru. sizin gibi düşünmeyenlere saygı duymak zorundasınız, unutmayın.
dikkat ettiniz mi?

ben hiç akp'li olmayıp da akp'li taklidi yapan, "siz bilmezsiniz. biz haftasonu ilçe parti binamızda toplanıyoruz" diye başlayıp arkasından kendi bilinçaltındaki tüm pislikleri saçan, bunu da matah bir bok yapmış gibi her hafta up'layan bir akıl hastasına denk gelmedim.
Gizli eşcinsel arayan tarikat ve cemaatlere takılsın tren bile yaparsınız.
Vay anasını demek ibne bunlar.
Akgötler gizsiz direkt ipinedir de öbürünü bilemiycem...kanaat önderleri mekke'deki ipine otelinde ölür reyizin damadı transe ziker...

Akpopo zaten yumuşak sütlü kahve olduğunu cümle aleme kanıtlamıştır...

Direkt folloş yane ;;))
Vedat uşaklıgil.
Allah'ın belaları. Tek derdiniz gizli ibne kemalisler olmuş. Ne var yani velev ki ibneyiz ne var, ne var ayol bunda ne var, ne , ne, neeee!!!! Ayyy bayilazam???
dikkat ettiniz mi?

ben hiç akp'li olmayıp da akp'li taklidi yapan, "siz bilmezsiniz. biz haftasonu ilçe parti binamızda toplanıyoruz" diye başlayıp arkasından kendi bilinçaltındaki tüm pislikleri saçan, bunu da matah bir bok yapmış gibi her hafta up'layan bir akıl hastasına denk gelmedim.
görsel
Kimseyi ilgilendirmez milletin ne yapraklar yediğiyle alakalı.
Aleniyiz diye biliyordum ama gizlimiz de varmış nonoşlar. Dün gece şayit oldum buna, Tonguç yoldaşla arabada bira iciyoduk, nerden geldiyse aklına artık, damda gezer miyavlar sorusunun cevabını biliyomusun kanka diye sordu, espiritüel olsun diye sanırsam.

Neyse, biliyorum dedikden sonra ben de biliyorum timsah dedi. Dona kaldim o an, elim ayağım buz kesti. Bana bakinip göz kırptı ardından. Elini elimin üstüne koydu sonra. Ne yapicagimi şaşırdım, sinir geldi birden. Sinirlendiyim zaman çok kötü olurum ben nonoşlar. Aminin yurdunu skerim senin, in ulan aşşa top diyip ittim dışarı, ağlamaya basladi sonra. Bu kez de ben üzüldüm, az önce aradı açmadım telafonu. Kafam çok karışık zira. Ne yabmaliyim sizce???

Tayyib istifa ayol?!?!?!?!