bugün

Bugün de istifa etmemiş loser diktatör.
2033'de kesin kazanacağım diyor...
Şey çok ironik değil mi,
Bu adamın şu gün çıkar amaçlı bile olsa arkasında duranlar orda burda kendini toplumun ilerici ve aydınlık kesmi sanıyor.
Olm parti bildiğin mezhep partisi lan, aloo, yamuk fönlü mature sana diyorum. Alması gereken oy malum mezhebin tc oranı, yani%7-8 falan. Üstü tamamen ziyanda. Her an akpnin usağı olarak lanse edilebilirler, linçlenebilirler. Ama bize ne.
ölmeden koltuğundan gideceğine inanmadığım kişi. rte'ye de, üst üste seçimler kazandıran tek kişi aynı zamanda.

bu kişiye inanmayan bir çok insan bağrına taş basarak, son seçimde gitti yine buna oyunu verdi. bir çoğumuz oylarımıza sahip çıkmak için seçimde görev bile aldık.

ama artık; bu herifi bir sonraki seçim de yine aynı yerde görürsem oy vermeye gitmem. benim gibi düşünen milyonlarca insan olduğuna da eminim. kazandığı belediyeleri de kaybedecektir.
bu herifin mültecilerden, hatta rte seçmeninden bile ülkeye daha çok zarar verdiğine hiç şüphem yok.
Siyasi kariyerini sonlandırmış bir kişidir. Elinden geleni yaptı. Fakat artık siyaset arenasında hiç bir hükmü yer almamaktadır. Oligarşik delege yapısıyla kurultayı kazanabilir fakat bunu yapmamalıdır. Partiyi karıştırmamalıdır. Genel Başkan gemiyi limana yanaştıracağım tutumu güzeldir ve davulla zurnayla demokratik bir süreç içerisinde yerel seçimlerden önce bayrağı devretmelidir. Yenildin ve kaybettin daha mücadele yok. En son mücadele senin için verildi.
istifa et lan.
elbet birgün seninde boynun çekilir o kirli siyaset meydanına. bencil, kibirli, is bilmez adam. rezil olduğun yetmemiş gibi, seçimden sonra iyi ki Tayyip Erdoğan kazandı dedirttin ya bu kadar umutsuz, tayyipden ve temsil ettiği fikirlerden tiskinen insanlara. tayyipden çok nefret edeceğim biri çıkmaz diyordum, büyük konusmusum. bir dahaki seçime sana oy verenin amina koysunlar. AKP'ye oy atarım sana atmam.
kinim bitmiyor kendisine Allah senin bin belani versin.
niye bırakmıyon lan iğrenmeye başladım amk.
Ee dede hani gençlere kulak veriyodun, hani demokrattın? *
Ulan iyi ki CHP'li değilim, çok stresli iş, Allah yardımcınız olsun.
işi artık yüzsüzlük boyutuna ulaştırdı. bizim çektiğimiz de nedir arkadaş? Erdoğan'dan kurtulmak için kılıçdaroğlu'nu destekle, Kılıçdaroğlu'ndan kurtulmak için imamoğlu'nu destekle!

biz ne zaman birinden kurtulmak için değil de bizi iyi yönetsin diye rahatça oy vereceğiz?

bıktım her şeyden...
ülkemin muhalefet olmayı beceremeyen muhalefeti.
dayısı Hüseyin Gündüz hayatını kaybetmiş.

https://www.mynet.com/kil...ini-kaybetti-110107138420
En başından bari Akp'nin adamıydı. Tıpkı Bahçoş gibi.
Bahçoş gerçeği ifşa etmek için 15 sene bekledi.
2 sene sonra da KK ifşa eder kendini.

Dediydi dersiniz.
görsel
iğrenmeye başlıyorum. bırak artık lan.
allahını seversen bırak ya.
artık o vermediğimdir.
lan oğlum bak git...
istifa etmesi gerekir. Mansur ya da ekrem'in aday olması halinde tayyip erdoğan 15 mayıs sabahı emekli olacakken; belediyeler bizde kalsın diyerek kendi adaylığını dayattı ve kaybetti. Ayrıca masada tuzluk görevi gören adamlara dünya milletvekili verdi ve hdp ile gereğinden fazla temas kurdu. Bunlar da cumhur ittifakından kopan yaklaşık yüzde onluk milliyetçi seçmeni cumhur'a ve tayyip'e geri döndürdü. Sorumluluk almalı ve istifa etmeli.
istifa etmesi gereken adamdır, sırf kendi kitlesine ve seçmenlerine duyduğu saygı için, demekki olmuyor kardeşim seninlede, bırak siyaseti çekil torunlarınla gez, eğlen, dolaş hayat kısa, biraz kendine ayır artık günlerini.
görsel
Sevdiğim bir dedemdir başka gözle bakıyorum ona.
chp den soğuttun bizi amk.
iyi ki seçimi bu mal değil de tayyip kazandı.

Seçimi kaybetse bile istifa etmeyeceğini defalarca kez dile getirmiştim.

Önümüzdeki sene erken seçim olacağı için çalışmalara şimdiden başlamış.
Adamda gram utanma duygusu yok mk. O kadar yüzsüz bir insan ki, olan biten onca şeye rağmen hala chp başında duruyor.