bugün

başarılı. ben demiyorum chp'nin dünden bugüne geldiği nokta diyor.

nereye gidiyor hemen? daha kalması lazım. chp'ye 3 kere oy verdim, 300 kere de olsa yine veririm.
Ssk batakçısıdır. 10 kg nin altıda ezilmiş eski bir sosyalistken chp liler tarafından partinin genelbaskanlıgına oturtulmuştur. Chp ye kıl kadar yol aldıramamıstır.
Sormak istiyorum, ssk yı batıran bir adam nasıl devleti yönetecek?
Yani 10 kg nin altında ezilen nasıl 100 kg yi kaldıracak. Buna koyunlar oy verir ancak.
Chp'nin, kan kaybetmesine, çözülüşüne neden olan, başlar da desteklense de, artık, ayrılması gerektiğine inanılan, partinin ağır, hantal duruşunu yok etmek adına, koltuğunu devretmesi gereken, özünde, dürüst, duyarlı lakin liderlik vasfı zayıf kişidir.
chp genel başkanı...girdiği onca seçimden eli boş dönmesine ve partiyi ileri götürecek herhangi bir radikal adım atmamasına rağmen kendi saltanat konağına çevirdiği chp nin başından ayrılmamakta direnen şahsiyet..bi sktr git be birader...
görsel
liderlik vasfı olmadığı söylenen bir siyasetçi.liderlik vasfını bazı siyasetçiler gibi mitinglerinde haykırma,halkın çoğu kesimini aşağılama gibi şeylerle karıştıranlar tarafından eleştiriliyor.kemal kılıçdaroğlu,gerçekten sağduyulu, işini özverili yapıyor. oldu ki bir şekilde iktarın başına gelse ülkeyi kötü yöneteceğini düşünmüyorum. ama öyle bir durum var ki bu halkın yüzde ellisi soldan nefret ediyorken,solcu insanlara dinsiz,imansız,ahlaksız gözüyle bakarken chp'nin başına kim gelirse gelsin chp iktidar olamayacaktır.
görsel
Sayın Kemal Kılıçdaroğlunun ne yazıkki tek bir amacı var .
O da Rte ye sürekli saldırmak sürekli laf atmak , tamam bizde sevmiyoruz adamı ama sürekli muhalefet de olmuyor be kardeşim .
Bi çık konuşmanda da halka vaat ver , şöyle yaptıracağım falan filan ne bileyim , koskoca Ulu Önderin kurduğu partinin başına geçmişsin , işin gücün , "sayın başbakan , sayın cumhurbaşkanı şöyle böyle " .
Mitinglerinde doğru düzgün şeylerden bahsetse , ayrıca "Allah'tan bile korkmayan biz" lafını kullanmasaydı , oy verilecek on numara adamdı bence .
Katil devlet' sloganları atılan disk genel kurulu toplantısını terk etmeyi bırak bir de onlara akıl veren chp lideri. ortak eylem çağrısında bulunmuş bizim kemal.

görsel
tayyibe ve hükümete saydırdıktan sonra, beni mahkemeye verirlerse elimdeki belgeleri hakimin önüne sererim diyen genel muhalefet partisi başkanı.

hayır yani madem hakimin önüne serilecek belgeler var elinde neden dava edilmeyi bekliyor merak edilen başkandır aynı zamanda.
Ne bayırı kaldı ve bucağı diyerek bayırbucak türkmenleri ile dalga geçip grubunu güldürmüş başkan. zevk alıyorlar demek..
ypg ye destek veriyorsunuz diye halktan tepki almış dersimli.

http://www.haber7.com/siy...stan-kilicdarogluna-tepki
(bkz: ermeni kemal)

pyd'ye terörist değil deyip pyd'nin şehit ettiği askerin evine taziyeye gidiyor.
yüzssüz utanamdan geliyorlar birde. Milleti salak yerine koymuyorlarmı!
Feto nun güdümündeki ssk batakçısı. Deniz Baykal ın tırnağı etmez. Ulan feto kasetin çıkmadan ölmeyesin.
Chpyi iki yüzlü hale getiren kişi. Şuan hangi chp yüzüyle konuşuyor acsba.
görsel
Sadece Başbakan olana oy verileceğini, verilmesi gerektiğini zanneden acınası cahil yazar beyanı.
https://vine.co/v/OIeiPOTxamj
bir sonraki seçimde kendi partisine oy atmayı düşünmesem de şu an bütçe görüşmesinde çok iyi yardırıyor. ntv yayınlıyor.
chp'nin başına geldikten sonra, partinin ekseni değişmiştir. atatürk ilkelerini ve en önemlisi türkçülüğü savunan bir parti gitmiş, terör uzantılarına(pyd) ılımlı yaklaşmaya başlayan parti gelmiştir sayesinde.
hint kereviri gibi adam maşallah. adam king king. lord of the sığır.
chp'yi sevmememi sağlayan bir grup chp'liden biridir.
Başbakan olamadan ölecek siyasetcidir yazıktır.

Ama olsun "boşbakan"lıkta iyidir.
Devam başkan .
Ermenidir. Ayrıca boş bir adamdır.