bugün

hollanda birinci lig* takımlarından VVV Venlo'da forma giyen 23 yaşındaki Japon oyuncu. orta saha ve defansın sol tarafında oynayabilen bu oyuncuyla galatasaray' ın ilgilendiği bazı gazeteler tarafından dile getirilmekte.
müthiş freekick golleri atabilen yetenekli genç bu capondur.
şu anki galatasaray kadrosu için gereksiz oyuncudur. sırf frikik atıyor diye de adam alınmaz ki. sanırım hollanda'dan bir oyuncu gelecek de bu yine karavan olarak medyaya sızdırıldı.
liverpool un kendisini istediğini resmi sitesinde açıklamış futbolcu.
manchester united'e giden koreli park'ın türkiye'ye gelmesini çok istemiştim olmadı, bu japon park'tan çok çok iyi. adam kung-fu yapar gibi top oynuyor. sarıya boyattığı saçlarla orospu gibi olmuş o ayrı.
bugün itibariyle hollandanın VV venlo takımıyla 3 maçta 4 gole ulaşan yıldız adayı japondur..
hollanda ligi'nde gol atmayanı dövdüklerini hesaba katarsak dayaktan yırtmıştır. iyi futbolcu mudur? değildir.
bir donem galatasaray'ımızın da gundeminde olan ve bu gece yine golunu atmış vv venlo'nun japon oyuncusu.
21 yaşındayım, futbolla yatıp futbolla kalkıyorum ben hayatımda böyle frikik golü görmedim ağabiler.

http://www.youtube.com/watch?v=6nX0yM0bDBA
cska moskova'ya transfer olmuştur.
vvv venlo takımında oynarken cska moskova takımına transfer olan ve kanımca her takımda bulunması gereken bir orta saha oyuncusudur. görev adamıdır. frikikleri izlenilesidir.
2010 dünya kupasında değerini bir hayli katlamış olan sarı saçlı japon oyuncu.

gruplarda takımının attığı 4 golün 2'sinde imzası var şu ana dek. hele ki an itibariyle devam eden 24 haziran 2010 danimarka japonya maçında öyle bir frikik golü attı ki, akıllara zarar.

halihazırda cska moskova'da oynamakta imiş.
(bkz: çocuk güzel oynuyor)
dünya kupasında izledikçe galatasaray'ın kaçırdığına yandığım japon futbolcu. orta saha diye yanıp tutuşanların nedense hiç ilgilenmediği futbolcudur ayrıca.
danimarkaya 30 metreden gol atan süper adam.
http://losgalacticosblog....6/japonlar-yapms-abi.html
Topa iyi falso verem amc. cdm oynayabiliyor, kanatlara aktarılabiliyor ve sol bekte oynayabiliyor. Süper oyuncudur vesselam.
Misimovic'in cska ile anlaştığı haberleri sonrası, galatasaray ın cska'dan takas olarak istediği topçu.

geçen sezon isteyip te alamamıştı galatasaray honda'yı. bakalım basında çıkan bu haberler doğru mu?
her yıl galatasaray a gelen futbolcu. zamanında bi inamoto aldık tüm japonya'yı transfer ettirdiler.
tabanca gibi adamdır.
türk takımlarının alamayacağı oyuncudur. bizden önce ne takımlar sıraya girer honda için. birazcık gerçekçi olmak lazım.
babası nikon'un mu sahibi ki galatasaray'a hediye edilecek anlamadığım oyuncudur. ha galatasaray takashi'yle honda'yla ilgilenebilir ama bunun nikon'la ne ilgisi var anlamadım. türk hava yolları manchester'a sponsor oldu da arda'yı gökhan gönül'ü mü hediye ettik amg.

ha gelirse çocuğumu keserim, attığı ilk frikik golündede çıplak sokağa fırlarım orası ayrı.
Doğru pazarlanırsa gittiği takıma doğu asya da izleyici kitlesi kazandırabilecek futbolcu. Hem de iyi futbolcu. Sırf o ülkelerde forma satmak için koreli ya da japon getireceksende iyi olanlarından getir hem futbol olarak fayda verir , hem forma sattırır. Mesela ji sung park , shinji kagawa ya da nakamura gibi.
video izleyerek transfer yapan real madrid'in gözdesi olur yakında.
--spoiler--
şu anda Rus CSKA Moskova'da ve Japonya Millî Futbol Takımı'nda da oynayan Japon futbolcu. Orta saha mevkiinde oynamaktadır. Forvete dönük olarakta oynayabilmekte olan Honda, serbest vuruşlarındaki golleriyle de tanınmaktadır.

Honda, ilköğretim okulu ikinci sınıf öğrencisi iken ülkesinin yerel kulübü Settsu FC'de futbol oynamaya başladı. Gamba Osaka gençlik ekibine katıldı fakat kulüp onu kendi gençlik takımına teşvik etmedi. Sonra Seiry Lisesi'ne girdi ve Ishikawa Prefecture'da okul için oynamaya başladı. Seiry Ishikawa Prefecture'da bir futbol klübünün temsilcisi olarak ilk kez Japonya Lisesi Futbol Turnuvası'nda yarı final aşamasına gelerek en önemli oyuncularından biri oldu. 2004 yılında J. Ligi ve JFA (Japonya Futbol Federasyonu)'da Özel Oyuncular biri olarak seçilmiştir.
--spoiler-- *