bugün

Bağırsak tembelliği, sindirim sistemi bozukluğu veya kabızlık gibi şikayetleri olanlar sabahları bir bardak içip bu sorunu ilaçsız doktorsuz çözebilirler.

Net olarak söylüyorum ben kendim kullandım onaylıyorum ve tavsiye ediyorum.
Kemik gelişimini destekler
Süper bir kalsiyum kaynağıdır
Bağırsak faaliyetlerini düzene koyar
Bağırsak parazitlerini azaltıcı etkisi vardır.
Metabolizmayı destekler
Kilo verdirir.

Not: sade olanını tercih ediniz.
Cinsel gücü artırır..

Her gün mutlaka içerim.
kefirin içindeki probiyotik bakteriler sindirim sistemine yararlı olduğu için içilmesi tavsiye edilir. ancak yıllarca süt ve süt ürünlerinin, içeriğindeki kalsiyumdan dolayı kemiklere yararlı olduğu söylenirken, son zamanlarda sütün kemik erimesindeki rolü internette karşımıza çıkmaktadır. bu teze göre, özellikle yaşlı kimselerin, günde bir bardak sütten fazla tüketmeleri sakıncalı.
icebilenler için faydalarının olduğu içecektir. Lakin tadınin tarafimdan icilmesini güçlestirdigi içecektir.
bronşit, astım için de çok faydalıdır.çok sigara içenlerin tüketmesi tavsiye edilir, dinçleştirir.
Sindirim sistemine iyi geldiği kesin.
uzun süre antibiyotik kullanınca yararlı bakteriler ölür. Kefir bakteri takviyesidir.
Bağışıklık sistemini güçlendirir.
Saçları canlı tutar.
Bu kefir denilen içecek yeniden doğum gibidir. Bakmayın kokusunun azcık yoğurdumsu olduğuna. Sağlıktır, canandır kefir. Fit bir vücuda sahip olmak isteyenler için de birebirdir. Nelere iyi gelir şuradan bakabilirsiniz: