bugün

entry'ler (23)

turkcell

vodafone a taşıdığım hattımın, bağlı olduğu eski operatör. tecavüzle gündeme gelen ensar vakfının sponsor şirketi. reklamın iyisi kötüsü olur mu olmaz mı zaman gösterecek.

dinsizim şeriat istiyorum

dinsizliği küfür sanmak.

hristiyanlık

her seferinde bir bahaneyle islam devletlerine saldılar amerikanın dini.

bir gün öleceksek niye yaşıyoruz sorunsalı

içine doğduğu dünyayı, hatta evreni anlamlandırmaya çalışarak üst bir bakış açısı kazanmaya çalışan insanın hezeyanları.

ağlama duvarında mendil satan insan

girişimci kişidir kendisi.

gaziantep logosunun çalıntı olması

emrah yücelin başını çektiği ajans tarafından yapılan, önce 760 bin liralık fiyatı sosyal medyalarda sakız olan, ardından da logonun bir benzerinin (benzerlik ne kelime adeta ikizi) stock imaj sitelerinde 150 tl ye satıldığı ortaya çıkınca, tee facebooklarda duvardan duvara vurulan logo. öyle ki bi cüneyt narçından dayak yemediği kaldı.

11 nesil

neden hala 11. nesilim ben!

yazarların şu an dinlediği şarkılar

grup abdal: gönül gel seninle muhabbet edelim.

yılbaşına çaylak olarak girmek

yaramı deşmeyin.

bayan yazarların çaylak olmaması

şu malum torpil olayı.

üstteki yazarın nickinden ne yaptığını bulmak

her zaman tutması mümkün olmayan tahmin.

her şeyi siktir edip çirkin zengin kızla evlenmek

yeşilçam filimlerinde olur çirkin zengin kız hangi amcık banladı lan beni. öyle böyle değil, dişlek, şişman, çilli, saçları da çift örgülü üstelik. yok yok para için çirkin karı hiç çekilmez.

vajinada iki delik bulunur

sözlüğün jinekoloğu da burdaymış. bu az bilinen, gerekli bilgiyi paylaştığı için yaşasın.

şafak pavey

tbmm 24. ve 25. dönem chp millet vekili. bir kaç dil bilmesi ve geçirdiği trajik tren kazası sonucunda bacaklarını kaybeden ünlü politikacı. chp tarafından meclis başkanı adayı olarak önerilmiştir.

sözlüğün tipsiz erkeklerle dolu olması

sözlüğün tipsiz erkeklerle dolu olduğunu nerden anladınız ben anlayamadım.

a be ce çe de e fe ge yumuşak ge

türkçe yazım kurallarının dibine vurmuş başlık.

hayat bu deyil

doğrusu "hayat bu değil" olmalıydı "hayat bu deyil" yanlış yazım.

türkiye de öğretim

türkiye'de öğretimden çok eğitim var. ilkokuldan itibaren, her fırsatta eğitiliyoruz. öğretim ise devlet okullarında çok sınırlı durumda. en iyi okullar genellikle yabancı dilde eğitim veren okullar oluyor. günümüzde internetin kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte baş gösteren yabancı dil eksikliği umarım ilk öğretim çağından itibaren giderilmeye başlar da uluslar arası düzeyde iletişim kurabiliriz.

resim

plastik sanatlarda, heykelle birlikte en yaygın sanat formatı. her türlü düz yüzey üzerine yapılabildiği gibi modern ve post modern sanatta, artık resmin boya, tuval, kağıt gibi geleneksel kısıtlamaları kalmadı. örneğin şekilli tuval, dik dörtgen olarak alıştığımız resim yüzeyine alternatfi olarak kullanılır. ayrıca boya dışı malzemelerin kullanıldığı gereç resim tekniği de var.

tatil yapılası şirin ege ilçeleri

bodrum tatil yapılabilecek bir çok bölgeye sahip olarak tatilciler için ilk tercihler arasında. ayrıca büyük şehrin hengamesini özleyenler kalabalığa karışmak , eğlence için akşamları bodrum merkeze gidilebilir.