bugün

çok yakında herkesten ve her şeyden az kaldı..
Zayıf insan işidir.

insan yıkılsa dahi ayağa kalkıp, toparlanabilmeli.
Hayat bu elbette zor dönemler yaşanacak, kötü süreçler geçirilecek.

Rüzgarın savurduğu zayıf bir yaprak olmaktansa köklü bir ağaç olmalı hayatta.
sürekli yapmak istediğim aktivite.biri canımı sıkacak tek bir cümle söylemeye bile yeltense direk kendimi kaçarken buluyorum. ve çok mutluyum bu şekilde.
surilerin gerçekleştirdiği eylem.
Korkak ve acizlerin adetidir.
Birşeyden korkup kaçarsan eğer,
Ona doğru yol alırsın meğer.
Kavuşmaktır bazen.
iki gun once 11 kisiye once artislik yaptim sonra dayak yicegimi anlayip yaptigim eylemdi.
firar etmek.
topuklamak.
çözüm değildir. kalıp savaşmak gerek.
Uzun uzun düşüncelerde dolaşmaktan yorulmaktır bazen..
Dünyadaki Zalimlerden usanmak, sahte yaşamlardan tümüyle kurtulmaktır..
Bazen de huzuru aramak için sadece uzaklaşmaktır ,herkesten en çok da kendinden..
bir eylem. uludağ kızları peşimi bırakmıyor ki. hep kaçıyorum. nereye saklansam buluyorlar beni ulu kızları. allah beni de çekici yaratmış napayım yani.
iyi topuk yaparım.
Kaçmak kaybetmektir bunu kabullenmektir, karşı tarafa hissetdirmektir. Herkesden kaçabilirsin ama kendinden asla.
Bir nevi çözümdür.
Dayamamadıgın an, artık gücün kalmadığı an kaçarsın. Yüzleşmek zaten işkence olurdu.

Bence hayat için de geçerli bu. Olmuyorsa olmuyor, olacağı yok demek ki.
Kurtar kendini.
içimdeki his, şu an kaçmak istiyorum, bu dünyadan bu şehirden her yerden...
Hiç bir zaman kaçmadım. hangi konuda yaralandıysam daha çok üstüne gittim daha çok sevdim daha çok sevmek istedim,vazgeçmedim sonunda babayı gördüm. keşke diyorum kaçsaydım, banane deseydim.
gerçeği kabullenememe hali ve kaçtığı yerde karşılaşacak olduğu olumsuzluklardan habersiz kimsenin ileriyi düşünmeden gerçekleştirecek olduğu eylem.
kaçmak kendi içinde yakalanmak fiilinin gizli öznesidir.
genelde karşılaşılmaktan rahatsız olunan insanlarla başa çıkmak için yapılan eylemdir.
macera aramak isteyen her erkeğin benim gibilerin yanına gelmesiyle sonradna niyet değiştirip demir atmak istemesiyle zıvanadan çıkan şey. onlar kaçıyor ben de kaçıyorum. aşk denilen illetin konuşulmadığı neresi olursa oraya!
uzak diyarlara kimsenin sizi bilmediği yerlere gitmektir.

kaçtım, çocukken kaçardım büyüdüm gene kaçıyorum.
+ olduğun yerde durmak da bir nevi kaçıştır.
- sen neden kaçıyordun ?
+ bazen insan peşinden biri gelsin diye kaçıyor sanırım.
bu sıralar yapmak istediğim ama bir türlü cesaret edemediğim eylemdir.
önce insanlardan, sonra kendinden.
bahane bularak herşeye. ve herkese.

önce insanlardan, sonra kendinden.