bugün

inkar edilemeyecek bir gerçektir. şu anda kovalayan durumdayım ama kız arkadaşımın yani yengenizin ciddi mi yoksa deneme mi yaptıgını anlayamıyorum. acaba o son gaz sol şeritten kaçarken ben de sol şeritte kovalarken birden sağa çekip geri vitese taksam ne olur bunun hesabını yapıyorum.

çok dertliyim sözlük yardım et. daha önce kaçmış ya da kovalamış yazar arkadaşların online tecrübe desteğine ihtiyacım var...
insan hayatında son derece gerçekçi bir durumdur. tersi düşünülmek istense de pratikte asla olmaz. kovalayan durumundaki biri için iyi sonuçlar doğurmaz.
Kaçan koşan kaşar temeline bakıldığında hoş şeyler ortaya çıkmaz.
hiçbir koşulda değişmeyen gerçektir. ne kadar çok kaçarsan o kadar çok üstüne düşülür. kız ya da erkek hiç fark etmez kaçan kişi hep bir adım öndedir. çünkü zor elde edilen şeylere hep daha fazla değer verilir. bunu ilişkilerinde uygulayan insanlar değer görmeyi ve kolayca vazgeçilmemeyi umuyorlardır ve büyük ihtimalle işe yarayacaktır.
karşıdakinin bir kız olduğu durumlarda tamamen doğrulanan gerçektir. iyi niyet ya da bu tarz şeylerden* tamamen farklı olarak, istemdışı bir ego tatmini çıkar ortaya. kovalananın zamanla duyduğu saygı azalır ve olan hep kovalayana olur. bu durumdakilere öneri yapmak gerekirse, vazgeçebileceğini kanıtlayıp, biraz geri vitese takma eğilimi göstermek olumlu olacaktır. bu yapılmazsa üzülen kesinlikle kovalayan olacaktır. **
köpekten kaçarken düşündüğüm sözdür.
bir yere kadar doğrudur.
eski bir şarkıdır ama eser bu sözü iyi anlatır.. :
http://tr-tr.facebook.com/video/video.php?v=1792178013297

anladım ki bu işte,
kaçan kovalanırmış,
çok seven aşık,
keklik olup avlanırmış..

artık unuttum onu,
çektim hasret ipine..
bende kuruttum onu..
beni ateşe atan,
şimdi başını eğdi..
olsun canıma değidi..
4S kuralının başka bi boyutudur.
dünyanın çok da gereksiz olmayan bir gerçeğidir. bazen şartların olgunlaşması gerekiyordur.işin içinde gram ego durumu olmayabilir.sadece o an kaçması gerekiyordur,kendini hazır hissedene değin.sonra duygular pekiştiğinde kaçmayı bi kenara bırakıp mutlu olmaya bakacaktır.
(bkz: tamamen gerçektir)
yanlış bir durumdur benim için, üşengeç bir insanım ben, bana gelmeyene gitmem.