bugün

danalar gibi ateşli seksi getirir akabinde...
girilen enrtylere seri halde artı oy verdiğimdir.*
evet her şeyi düzeltir kanımca
kız tarafından gelirse bu eylem tadından yenmez. canım çekti bee...
büyük bir kavgadan sonra, tadından yenmez. kavga unutulmuş, iki taraf da mutlu olmuştur.
adamı kusturan amerikan filmi klişelerinin en sevimli olanı. biliyorum bi'gün gerçekleşecek. ama önce kavga edecek bi sevgili bulmalı insan.
(bkz: çok film izlemişsin genç)
(bkz: get real)
(bkz: kavga ederken gelen sol kroşe)
bir çeşit fantazi.
tatil için gittiğimiz kızkalesinde kaldığım dönemde kız arkadaşımla başımızdan geçen olaydır.onu dövmek isterken bir anda sevişmeye başlamamız gerçekten çok tuhaf ve harikaydı.
alışkanlık edinmemek gerekir zira insan sadece bir dişiyle kavga etmez.

veya bir dişi bir erkekle.
kavga büyükse sadece düşünceden ibaret olan şeydir. Ergen fikriyatı.
aşk filmlerinde olur. hatta sezen aksu nun yanmışım sönmüşüm ben şarkısında da olmuştur. liseli aşıkların, hayalindedir.

-aşkım hiç kavga etmeyelim
+etmeyelim bi tanem
-hatta etsek bile birden bitirelim öpüşelim.
+evet aşkım bırakırız kavgayı sonra yatağa geçeriz.
-eşgıyaaa!
kadınlarla başa çıkmanın neredeyse imkansız olmasından mütevellit sanırım erkeklerin bol miktarda yaptırları eylemdir.
(bkz: filiz sevişelim mi)
kadınların o kavga modundan çıkıp başka moda girmesi zordur o yüzden erkekler başlatır genelde. iyi de yaparlar, güzel taktiktir.
her filmde bulunan sahnedir.
filmlerde güzel görünse de, çirkef bir türk kızının "napıyosun be!" diyerek itme tepkisiyle karşılaşılması muhtemel eylemdir.
Sevgilimin her kavgada yapacağını bilsem hergün kavga çıkarırım. ama tartışmalara son nokta koyan nadide fotoğraf karesidir.
filmlerde olmuyomuydu bu ? diye şeetmek istiyorum.
meclisteki kavgalarda henüz rastlanmayan durumdur.
pala bıyıklı ve zenci bir kişiyle kavga ediyorsanız tavsiye edilmeyen tutum.
(bkz: amerikan filmleri)
teori de mümkün, pratikte ise namümkün olan eylem.
Sadece filmlerde.
eğer dudak dudağa yapışanlar erkek ise büyük sorun vardır.
an klişe sinema sahnelerinden biridir. el gayri ihtiyari komutana uzanır efenim.