bugün

kavgayı birden sonlandıran harekettir. az önce tekme tokat kapışan insanlar bir anda süt dökmüş kediye dönerler.
amerikan filmlerinde sıkça geçen olaydır. çiftimiz çok şiddetli bir tartışa içindeyken biri eksantrik bir şey söyler. durular ve bir süre sessizlik olur ve hatun kişi elemanın üstüne atlar. (bkz: ve olaylar gelişir)
(bkz: çok fazla film izlemenin etkileri)
(bkz: tekme tokat aşk)
(bkz: hayati uclarda yasamak)
ilişkiye heyecan katmak için tercih edildiğinde çoğunlukla etkili sonuç vermeyen eylem.
en büyük aşklar kavgayla başlar sözünü akla getirecek hareket. her iki cins içinde.
ten çekimidir; en ihtiraslısından.
kadirizm akımı okuluna girmeden önce mülakatta bizzat yaptırılacak olan davranıştır.
-ağzına sıçayım mahmut senin. ne salaksın lan sen.
+ben de senin ağzına sıçayım rüstem.
-...
+...
-dudakların ne güzel lan.
+...
-sustun köftehor.
+ben de sana karşı boş değilim. itiraf edeyim.
-sevişsek mi?
+neden olmasın?
sevgiliyi en iyi susturma yöntemidir . dikkat dağılır , kafa karışır . oldukça hoş olur .
hangi anlamda yapışma olduğuna göre güzellik derecesi değişir.
köpeğim bobi ile kavga ederken sıklıkla yaşadığım yapışma. allahtan ki köpeğim dişi bir alman kurdu. göğüsleri de bayağı irice ve kalçaları dolgun. ya erkek olsaydı kancık olmayıp?
(bkz: ıssız adam)
Kavga sırasında gözler hiç bir şeyi görmezken, birden dudaklara ilişir ve ''biz neyi paylaşamıyoruz, şimdi o kavga yerini duygusallığa, aşka bırakacak'' dedirten davranış. Kavga bitmeden aşk başlar, çünkü o aşk hiç bitmemiştir, kavgayı doğuran da o değil midir?...
ateşli bir sevişmenin başlayacağına işarettir.
(bkz: aşk)
(bkz: ps i love you)
hemde koşarak yapışır.
(bkz: gerard butler)
(bkz: hilary swank)
aşk filmlerinin en vazgeçilmez sahnelerinden biridir. var mı lan öyle birşey yaşayan, hepsi kurgu efendim.
(bkz: bak canım çekti şimdi ha)
kavganın haybeden yapıldığının, sevginin ağır bastığı ilişki modelidir.
darısı başıma.
en büyük aşklar kavga ile başlar mantalitesine uyan olaydır.
Erkek erkeğe kavgada her ne kadar cinayet sebebi olsa da Kadın- erkek kavgasında mutlu sona sebebiyet verebilir. (bkz: bebek)
çok konuşan biri için ideal susturma yöntemidir. **
amerikan klişesidir.ama oldukça hoştur.